RUSKA SKOLA . . .

Ne znam za tu, ali na Novom Beogredu imas bas rusku skolu, sa sve internatom, skolsko zemljiste je teritorija Rusije i ta sranja... Mislim da je godina u toj skoli oko 4 hiljade evra i radi se po ruskom skolskom standardu... I jaka je dosta... Al' sto imaju frajere....
 
Sofika:
Ne znam za tu, ali na Novom Beogredu imas bas rusku skolu, sa sve internatom, skolsko zemljiste je teritorija Rusije i ta sranja... Mislim da je godina u toj skoli oko 4 hiljade evra i radi se po ruskom skolskom standardu... I jaka je dosta... Al' sto imaju frajere....
Chek, tipa enklava Rusije?
 
Tacno je da je sa internatom, da je teritorija Rusije, da je jaka....sve tacno...samo mislim da je 2 hiljade al nisam sigurna, da vas ne slazem :)
Ima i bas skolski sa tamnim staklima i diplomatskim tablicama :)
Ispred skole stoji obezbedjenje, a kapija se otvara znate ono, vide da je neko tu i otvore :)
I tako.....sve u svemu dobra, dobra skola :)

...moja skola :) kako to zvuci cudno ali extra :D
 
Jos u osnovnoj sam cula da postoji ruska skola u Beogradu. Slala sam neke literalne i likovne radove na takmicenje u rusku skolu.Doduse nisam prosla zato sto je jaka konkurencija.Da u osmom nisam menjala skolu sigurno bi bila na nekom takmicenju iz ruskog ali posle kada sam se prebacila oslabila sam u znanju neverovatno mnogo za kratko vreme.Sada znam relativno dobro ruski...:roll:
 
....burzujka.....nakacite joj etiketu :lol: :lol: :lol :D saaaaalim se... :)


Ma kakva etiketa...a ocekivala sam neki takav komentar...pa da napomenem da ja ne placam ovu skolu..

Bila sam ubedjena, jedno 2 godine, da cu ici u 13...a onda mi je u martu-aprilu iskrsla ova stipendija....i jos kakva stipendija, za kakvu skolu :-D
Pa mislim sta biste vi uradili...? Naravno da se ovako nesto ne propusta ;)
 
@Jelisaveta:
Jel tebi Remeticka predavala? Onda kapiram zasto si oslabila u znanju... Ja sam promenila 4 nastavnice u osnovnoj i HVALA BOGU u 8.razredu, negde u decembru-januaru je dosla jedna nastavnica koja je .... zena je stvarno, stvarno super. Obozavala sam je, stvarno. Uzasno mi je zao sto je otisla iz skole jer kako su rekli nije bila za stalno i nije bilo mesta za nju...ali zena je carica stvarno...
 
@Jelisaveta:
Jel tebi Remeticka predavala? Onda kapiram zasto si oslabila u znanju... Ja sam promenila 4 nastavnice u osnovnoj i HVALA BOGU u 8.razredu, negde u decembru-januaru je dosla jedna nastavnica koja je .... zena je stvarno, stvarno super. Obozavala sam je, stvarno. Uzasno mi je zao sto je otisla iz skole jer kako su rekli nije bila za stalno i nije bilo mesta za nju...ali zena je carica stvarno...

Ne...Mislim da se preziva Zindovic il tako nesto...Nema sanse da se setim... Ali zena je bila glupa za medalju.Prvi put sam tada cula da neko ne radi gramatiku iz ruskog sto je skoro osnova za znanje svakog jezika!!!
 
uuuu svasta je bilo u Fici...
Jeste Mimica je direktorka od Aprila...skola nam je MNOGO bolja od tada...svi imaju nove klupe...wc-i su koliko-toliko bolji...da vidis kabinet likovnog kakav je ono udjes k'o deciji vrtic, zavesice i zidovi ocrtani...ma super
...steta samo sto se sve menja kad mi vise nismo tamo...
 
uuuu svasta je bilo u Fici...
Jeste Mimica je direktorka od Aprila...skola nam je MNOGO bolja od tada...svi imaju nove klupe...wc-i su koliko-toliko bolji...da vidis kabinet likovnog kakav je ono udjes k'o deciji vrtic, zavesice i zidovi ocrtani...ma super
...steta samo sto se sve menja kad mi vise nismo tamo...

Tako je bilo i u mojoj bivsoj skoli,kada sam je napusila oni su je okrecili,stavili mermerni pod,uredili salu,betonirali igraliste (sljaku),promenili prozore i vrata i sad ce uskoro postati priatna osnvna ili rednja,videcemo. Znaci koji smo baksuzi da sredjuju skole kad nasa generacija je zavrsi.... :(
 
Pa....
primer:
Decko u toj skoli imao dvojke i trojke...onda otisao u neku nasu skolu i bio fazon jedan od najboljih u generaciji...
Ili primer....kod nas nista ne uradis, dobijes 1 i nikoga nije briga, ti imas ocenu...ovde mozes da je popravis, i to ustvari moras da naucis to sto nisi....
Jaka primer....apsolutno NEMA SANSE da dodjes na cas i ne znas o cemu se radi...
 

Back
Top