sta je ona mislila?

pa jel si reko da sm malo zayyeboo situaciju ,,,,mada i broj tvojih poruka je sumnjiv ,,,, evo ti savet ; budi iskren u životu ,, bez laži prevara ,, pa kada ubediš partnera da su razne bludne radnje sastavni deo tvog zivota ,, mozda ti se riba pridruzi i looooodo se provodite bez the end
 
avesic:
pa jel si reko da sm malo zayyeboo situaciju ,,,,mada i broj tvojih poruka je sumnjiv ,,,, evo ti savet ; budi iskren u životu ,, bez laži prevara ,, pa kada ubediš partnera da su razne bludne radnje sastavni deo tvog zivota ,, mozda ti se riba pridruzi i looooodo se provodite bez the end
ne razumem ovaj deo sa brojem poruka
 
Mister.Big:
avesic:
pa jel si reko da sm malo zayyeboo situaciju ,,,,mada i broj tvojih poruka je sumnjiv ,,,, evo ti savet ; budi iskren u životu ,, bez laži prevara ,, pa kada ubediš partnera da su razne bludne radnje sastavni deo tvog zivota ,, mozda ti se riba pridruzi i looooodo se provodite bez the end
ne razumem ovaj deo sa brojem poruka


bilo nešto na tu temu ,,, mrzi me da ti obja
 
E, pa neka je 8)
Misliš kad te neko voli, onda je tebi dozvoljeno do kraja života da uprskavaš situacije, a ona da ćuti i trpi :roll:
A fali ti sad, ha? Trebao si malo ranije da misliš na to, zar ne?
Čuj, šta je htela da kaže tim raskidom :shock: Pa da joj je dosta tebe i vaše veze... Mislim, valjda je htela da kaže da raskidate :idea:
Mislite o tome
 
U ljubavi je dozvoljeno sve,ali neke granice moraju da postoje!!!
Zapitaj se kako bi se ti osecao da si se nasao na njenom mestu tj. da je ona zabrljala kao sto si ti?
Da li bi joj oprostio?
Sigurno te jos uvek voli,samo je u afektu rekla takve stvari ( za koje je predpostavljam imala razloga).
Dobro razmisli sta si uradio i ako ti je stvarno stalo , nazovi je i pokusaj da resis problem,ako je to moguce :!:
 
sto bi rekla moja baka...
prelila joj se casa!
preterao si,majstore.
i neka je otisla,kada nemas respekta za nekoga ko je bio u stanju
da te tako nesebicno voli.
svinjo. 8)
 
mackica ns:
E, pa neka je 8)
Misliš kad te neko voli, onda je tebi dozvoljeno do kraja života da uprskavaš situacije, a ona da ćuti i trpi :roll:
A fali ti sad, ha? Trebao si malo ranije da misliš na to, zar ne?
Čuj, šta je htela da kaže tim raskidom :shock: Pa da joj je dosta tebe i vaše veze... Mislim, valjda je htela da kaže da raskidate :idea:
Mislite o tome
Ovde ima istine. Sada si nešto valjda naučio? Ak je stvarno voliš i stvarno ti nedostaje, i vidiš sebe kak nećeš više da praviš druge varijante, onda sačekaj da se ohladi malo, a onda idi i pokušaj da ispraviš stvar. U suprotnom ti je nezaslužuješ, i to je dobro po nju. :?
 
Ona je mislila da ljubavlju moze sve da "izlijeci" A ti si je toliko dokusurio da je smislila da voleci tebe samo gubi svoje vrijeme i svoj zivot....eto. Drago mi je da je makar sada shvatila koliko je bila blesava da ti je ikad ista oprostila.
Yebi ga, nekad se stvari nauce na hard way.
 
Sigurna sam da nije prestala da te voli preko noći. Bio si "vredan", "štrpkao" si njenu ljubav, i sad je pitanje šta je od svega ostalo.
Zar ne misliš da je, možda, "podvukla crtu" i rekla sebi da je dosta?
 
Mister.Big:
Moja bivsa riba me je VOLELA strasno mnogo ... poslednji put kada sam stvarno malo uprsko rekla je da smo zauvek zavrsili i ispalila me momacki,SKORO SA OSMEHOM :shock: onako hladnokrvno i rekla mi je cak i da me ne voli i da vise nije zainteresovana..
I nikad me vise nije nazvala.
Jel ona stvarno preko noci mogla da prestane da me voli?

Ovo mi je vrlo poznato. :lol:
Mogla je.
I da te više nikad ne nazove i da prestane da te voli. Preko noći.
 
Ha ha ha...i meni je poznato !
I ne samo da te ne voli vise nego joj se i gadis i povraca joj se od tebe verovatno i najverovatnije je sebi nasla nekog zgodnog macana da utopi svoju tugu sto vise niste zajdeno i da paaaaaaaaaaate zajedno...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Haha i meni je poznata situacija. A vi devojke dokle cete da posmatrate svet jednostrano. Tipovi kreteni i to.

Inace postoji knjiga "Od lika za visestruki do retarda za jedan dan" samo je lista autora dugaaaaaaaaaa. :lol:

A mozda je nesto od ta 2 iluzija....ili najverovatnije oba dva. :wink:

Think about that! (sa uzvicnikom) :P
 
Pera_Zdera:
Haha i meni je poznata situacija. A vi devojke dokle cete da posmatrate svet jednostrano. Tipovi kreteni i to.

Inace postoji knjiga "Od lika za visestruki do retarda za jedan dan" samo je lista autora dugaaaaaaaaaa. :lol:

A mozda je nesto od ta 2 iluzija....ili najverovatnije oba dva. :wink:

Think about that! (sa uzvicnikom) :P


Niti su tipovi (svi) glupi niti sam ja ( a vidim ni drugi) sve tipove u jedna kos strpala....
Ovaj tip je u ovom slucaju ispao kreten i dobio zasluzeno.
Sa tackom :wink:
 
Mister.Big:
e zene...
nekad stvarno treba mudrosti da ih desifrujes.
Moja bivsa riba me je VOLELA strasno mnogo i to znam ja i svi koji je znaju..i nonstp je bila samnom i mogla je da ucini bilo sta za mene i stalno mi je pokazivala koliko sam joj bitan.Sad..ja sam par puta malo * situaciju a poslednji put kada sam stvarno malo uprsko rekla je da smo zauvek zavrsili i ispalila me momacki,SKORO SA OSMEHOM :shock: onako hladnokrvno i rekla mi je cak i da me ne voli i da vise nije zainteresovana..
Ne kapiram.Samo dan pre toga sam joj valjda bio sve.
I nikad me vise nije nazvala.
Jel ona stvarno preko noci mogla da prestane da me voli?
sta je ona htela da kaze sa tim raskidom?Gde nestade?tek sad vidim da mi fali...
Naravno da nije preko te noći prestala da te voli... verovatno je jednom puklo u njoj, prosto si joj dosadio... nisi dugo bio dobar :lol:
možda... a možda je nešto sasvim drugo... mnogo gore... što mi palo na pamet kao alternativa
u svakom slučaju, ispaljen si, nađi drugu :D
 
E, a sta ako ona njega ipak voli?
Sta ako je to nekakav "test" koji su trebali da prodju?
Ako je ona njemu toliko prastala, sad joj ta zadnja kap "prevrsila" casu, pa ga ostavila, a mozda ga jos uvjek voli.
A on, sve olako shvatao, pa sad naucio lekciju?
Mozda?
Ko zna?
Ako predpostavimo da je on naucio lekciju, pokajao se, popravio se....a ona njega jos uvjek voli...Mozda ima nade.
 
mammy:
E, a sta ako ona njega ipak voli?
Sta ako je to nekakav "test" koji su trebali da prodju?
Ako je ona njemu toliko prastala, sad joj ta zadnja kap "prevrsila" casu, pa ga ostavila, a mozda ga jos uvjek voli.
A on, sve olako shvatao, pa sad naucio lekciju?
Mozda?
Ko zna?
Ako predpostavimo da je on naucio lekciju, pokajao se, popravio se....a ona njega jos uvjek voli...Mozda ima nade.
pazi sad,moju predpostavku...
oni bre nemaju vise od po 20 godina...
sta bre da mu prasta?
pa ima ona jos budala u zivotu da se nagleda!
ej,koje prastanje....zivot ide dalje, zamisli da smo se mi sve zaglavile sa nekim
momcima koji su nam dusu vadili :roll:
pali sestro...nema vremena za to.
zivot je jako kratak,a svi mi imamo po nekoliko sansi,
kada ih sve ispunimo...ciao bambini
 

Back
Top