Just my imagination

Evo, Steffane, meni se...naprimer...ti sviđaš, ali na kraju ispadne da me baš boli uvo za to i...da me apsolutno ne privlačiš, a u ovom trenutku me čak i ne zanima šta neko od nas misli o vama :?

p.s. eee, kad je seks u pitanju...sav se stisneš.....sve ti nešto mala guza, ccc...a sad, ovoliiiiiiika pitanja (ne mogu sve ni da popamtim).....k'o da ih bundeva smišljao :roll:
 
Omen:
Evo, Steffane, meni se...naprimer...ti sviđaš, ali na kraju ispadne da me baš boli uvo za to i...da me apsolutno ne privlačiš, a u ovom trenutku me čak i ne zanima šta neko od nas misli o vama :?

p.s. eee, kad je seks u pitanju...sav se stisneš.....sve ti nešto mala guza, ccc...a sad, ovoliiiiiiika pitanja (ne mogu sve ni da popamtim).....k'o da ih bundeva smišljao :roll:

Svidjam ti se ali te apsolutno ne privlacim?!? Hm... ti si bas jedna konfliktna licnost zar ne? :D I o kakvom to seksu i stiskanju guza pricas!?!? Da se razumemo, jedina stvar koju ja stiskam su zenske sise!!! :mrgreen:
 
Steffan:
Omen:
Evo, Steffane, meni se...naprimer...ti sviđaš, ali na kraju ispadne da me baš boli uvo za to i...da me apsolutno ne privlačiš, a u ovom trenutku me čak i ne zanima šta neko od nas misli o vama :?

p.s. eee, kad je seks u pitanju...sav se stisneš.....sve ti nešto mala guza, ccc...a sad, ovoliiiiiiika pitanja (ne mogu sve ni da popamtim).....k'o da ih bundeva smišljao :roll:

Svidjam ti se ali te apsolutno ne privlacim?!? Hm... ti si bas jedna konfliktna licnost zar ne? :D I o kakvom to seksu i stiskanju guza pricas!?!? Da se razumemo, jedina stvar koju ja stiskam su zenske sise!!! :mrgreen:
Ja svađalica!? Ma, daaaj...
Ono, jes'...sad tek videh.....dobro, bre...lapsus calami...evo, apsolutno mi se sviđaš ali me ne privlačiš :roll: pa, privlači me malo! :P
A za guzu..uhuhuuu...jedva pronađoh..
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?p=1072396&highlight=slatkog+dupenceta#1072396
...ne, ne, ne, samo mi ne reci da si se...šalio!
 
Ne verujem :roll:

U redu...a sad ozbiljno. Potvrdan odgovor na bilo koje ili sva tvoja pitanja može da da samo nezrela osoba, osoba s krizom identiteta ili poremećenim senzibilitetom. Kod formiranih ličnosti, samosvesnih i emotivno inteligentnih...ovakvih omaški nema.
 
Teoretski, da. Ali zar postoji takva osoba?!? :D Ok slazem se, ali to i dalje ne islkjucuje mogucnost da ce se on dopasti nekom sizofrenicaru... :lol:

Sto se tice guze.. stipni pa se uveri sama, ne znam sta drugo da ti kazem.. :mrgreen:
 
Nije reč o suvoj teoriji. Ja ne govorim hipotetički. Naravno da takve osobe postoje. Ne bih da nagađam o procentualnoj zastupljenosti u populaciji odraslih (decu i adolescente izuzimam u ovu prvu kategoriju nezrelih, još neformiranih), ali to svakako nije zanemarljiv broj.
Naravno, mediokritetsku većinu odlikuje gama poremećaja ovakvog tipa: kompleksi niže/više vrednosti, nedostatak samopouzdanja, mahnita potreba za eksponiranjem, nedovoljna samosvest, nerazvijena svest o drugima, loša procena, neintuitivnost.....emotivni invaliditet, što naravno dovodi do mogućnosti nekih ovakvih scenarija "pogrešnog spoja".
 
Steffan:
Da li ste mislili da se nekom svidjate a na kraju ispadne da ih boli dupe za vas? :D :arrow: da ali sigurno nije da ih bash boli du.pe, nego se stide da pokazy osecanja!!

Ili da se vi nekom svidjate a da vas on/ona apsolutno ne privlaci? :arrow: pa ja se nikom ne svidjam..ok stide se.?? a ni mene niko ne odbija apsolutno

I da li vas bas u ovom trenutku zanima sta neko od nas misli o vama? :wink: :arrow: pa zanima me.. ali mislim da ne zelim da znam, ok ovo povremeni sliht ali ne zerlim da znam
sad je ovo kontradikcija... zanima me, al da bude bezbolno..mada malo bola je zdravo.
 
Omen:
Naravno, mediokritetsku većinu odlikuje gama poremećaja ovakvog tipa: kompleksi niže/više vrednosti, nedostatak samopouzdanja, mahnita potreba za eksponiranjem, nedovoljna samosvest, nerazvijena svest o drugima, loša procena, neintuitivnost.....emotivni invaliditet, što naravno dovodi do mogućnosti nekih ovakvih scenarija "pogrešnog spoja".

e ti tu ne spadash, ti si izabrana je l da, radish na sebi i to

ja spadam he he eh ehheheh samo shta je "emotivni invaliditet"? a ti imash strava vezu
 
?:
Omen:
Naravno, mediokritetsku većinu odlikuje gama poremećaja ovakvog tipa: kompleksi niže/više vrednosti, nedostatak samopouzdanja, mahnita potreba za eksponiranjem, nedovoljna samosvest, nerazvijena svest o drugima, loša procena, neintuitivnost.....emotivni invaliditet, što naravno dovodi do mogućnosti nekih ovakvih scenarija "pogrešnog spoja".

e ti tu ne spadash, ti si izabrana je l da, radish na sebi i to

ja spadam he he eh ehheheh samo shta je "emotivni invaliditet"? a ti imash strava vezu
Hvališ li me il' me pitaš?
Greh je prema sebi, kome je već dato da prepozna svoje talente, ako te darove ignoriše, zapostavlja...ne razvija. Naravno da čovek mora da radi na sebi, da čini sve kako bi od svojih potencijala izvukao maksimum. Sve manje od toga je, po meni, potpuno neprihvatljivo.

A emotivni invaliditet?
Pa, sve su ovo, mila moja, sakatosti jedne ličnosti i mnogo su veći hendikepi za tu osobu od bilo kog fizičkog defekta. Čovek bez nogu je čovek, bez ruku...čovek, bez nosa, ušiju.....čovek. Ali, bez glave...bez pameti i bez duše...emocija, to je samo ljuska, besmislena, jalova forma.
 

Back
Top