Sta mislite o tetoviranju

Moja tetovaza

6.gif
 
Bas cudno jos u osnovnoj skoli sam nacrtala neki crtež za koji sam pomislila da je lep i super kao tetovaža.
Takodje mislim da mi nekako daje snagu u nekim momentima kad sam nesigurna,onda mislim da me ta tetovaža štiti kao amajlija.
Nego interesantno je to da kad je moj maser video istu skkroz se zgrozio zato sto ide preko kucme i tacno je preko neke čakre pa onda kaže da blokira energiju :confused:
Nemam pojima..inace je to jedna "seljacka " (nista lično) to je krst sa sidrom u srcu.
Vera,LJubav, Nada to sam morala da uradim pre ili kasnije :)
Sto se mora mora se...:cool:
 
:)Pa sta onda i ona je nekad bila mlada...Nervira me taj stav zato sto je baba mora da nosi maramu na glavi i da glumi neku ucveljenost..jedino je u zaostalim sredinama taj stav o matorima.
Veruj mi ...vidjala sam matorce koji su energicniji i zivlji od vecine omaldinaca ovde.
Inace sad se setih reklamae : Nikada to nisam radio...Onaj starac koji se tetovira,vozi motor i spava sa bliznakinjama..sem bliznakinja...sve na vreme probah ali bilo bi dobro sa neki blizancima :evil::D jednom se zivi
 
Danas sam baš sreo jednog mladića koji je pristojno izgledao ali sa potuno istetoviranim rukama. Ružno, ružno do kraja (po mom mišljenju, svakako). One male tetovažice ne nekim delovima tela mogu da budu interesantne, simpatične, provokativne, ali išarati celo telo baš je bez veze.
 
S obzirom da sam malo putovala po svetu..upoznala sam jednog momka koji je imao oistetovirano celo telo...rekao je da je jakuza...s obzirom da je jeste Azijat mozda je i jakuza.
Ko zna?Ali ja sam slucajno otkrila da su mu ruke do zglobova istetovirane zato sto je uvek nosio kosulje dugih rukava...
Taj moj skok adrenalina ni sad ne mogu da objaasnim,bila sam otprilike nekako uzbudjena kad sam skontala da sam otkrila neku skrivenu tajnu..mislim ima u tome neke misterije:think:
Cak postoje i znacenje nekih tetovaza i tako...mogu dosta da govore o licnosti koja ih ima..:think:
 
:think:Ja licno mislim da je to dokaz nekih sloboda ..mislim ako svako ima pravo da radi sta hoce sa svojim telom zasto onda skoro svaki a mozda i svaki covek koji ima nesto sopstveno mora da bude prokazan i da svi upiru prstom u njega.
To mi je donekle licemerno...mozes da hoces sta hoces ali ..ipak pazi da li se uklapas i vecinu a ako strcis nadrljao si...:think:
 
:super:I onda jos ono ...vidi je ili vidi ga ima tetovazu 100% je "drogeras " pa makar ta osoba,bila vrhunski kosarkas ili vaterpolista ili teniser ili razmislite...koliko nasih reprezentativaca ima tetovaze u bilo kojem sportu a nijedan od njih nije nikad diskvalifikovan zbog upotrebe bilo kojih ne dozvoljenih supstanci.:super:
 
Bas cudno jos u osnovnoj skoli sam nacrtala neki crtež za koji sam pomislila da je lep i super kao tetovaža.
Takodje mislim da mi nekako daje snagu u nekim momentima kad sam nesigurna,onda mislim da me ta tetovaža štiti kao amajlija.
Nego interesantno je to da kad je moj maser video istu skkroz se zgrozio zato sto ide preko kucme i tacno je preko neke čakre pa onda kaže da blokira energiju :confused:
Nemam pojima..inace je to jedna "seljacka " (nista lično) to je krst sa sidrom u srcu.
Vera,LJubav, Nada to sam morala da uradim pre ili kasnije :)
Sto se mora mora se...:cool:

Žensko, pa ima tetovažu...:otkacio:
 
Pa zavisi...moze tako da istkne neki deo tela ,da od ruznog napravi lepo...tipa neke male tetovaze na nozi...negde oko zgloba i sl.usput da li si znao da su prostittuke negde u nekom srednjem veku imale tetovazu na unutrasnjoj strani zgloba na nozi (gleznja)a inace je vecina su bile prestupnice
 
jos malo o tetovazama u Evropi ali ovaj zadnji podatak mi bas ne ide u prilog ..u ostalom ako neko nesto voli pa makar i bilo ne podobno po drustvo ne mozes mu nista...;) a sta mislis o Mariji Serifovic ili mnogim drugima zenama iz javnog zivota koje imaju tetovaze ?
 
jos malo o tetovazama u Evropi ali ovaj zadnji podatak mi bas ne ide u prilog ..u ostalom ako neko nesto voli pa makar i bilo ne podobno po drustvo ne mozes mu nista...;) a sta mislis o Mariji Serifovic ili mnogim drugima zenama iz javnog zivota koje imaju tetovaze ?

Na ženi volim da vidim sasvim malo šminke, dovoljno da istakne ono što joj je priroda podarila, sa, tek po kojim, pažljivo odabranim komadom nakita...:ok:
Takve me izluđuju...:mrgreen:
 

Back
Top