Ona ili on sa partner-om-kom vašeg druga, brata sestr......

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
:? Nisam siguran da li je tema već bila na forumu, ali šta mislite kada je on (ili ona) sa devojkom -momkom svog dobrog ortaka, brata, prijatelja, ali kada je veza okončana ili dok traje. Šta mislite o tome ? Da li imate to iskustvo. Kako ste se osećali? Šta mislite o novom partneru zbog toga, i kako gledate na svog prijatelja-cu koj-i-a vam je to uradila?Ko je tu kriv?
 
Devilishgirl:
za takve kolac u bulju, musko zensko..nebitno
Malo prejako, ali nema veze. Mislio sam koji je to tip ljudi koji tako mogu. Moj drug je počeo da se zabavlja sa devojkom koja je tek raskinula sa njegovim bratom od rođ. strica. Normalno brat mu je to debelo zamerio, i prekinuli su komunikaciju. Pitao sam ga šta mu to treba, on je rekao da je ona njega smuvala (inače to je jedini način da se on zabavlja) i reklamu je da je snimila njegovu kitu dok su zajedno bili na moru. I on se onako trom i trapav primio ko mlad luk. Rekao sma mu da je napravio veliku grešku i da treba da moli brata za pravi oproštaj. Ovaj se zaljubio ko tesne gaće oko struka i ............ . O njoj stvarno neznam šta da mislim, u krajnjem slučaju me ne interesuje, ustvari samo je prezirem. Ovde su dva krivca kao i u svakom od ovih slučajeva. Po meni veća cupi je ispao moj drug. Takođe mi nije jasno šta je to u ženskoj psihologiji da mora da zadobije frajera svoje prijateljice, normalno ovo su ipak izuzeci. Mislim da muškarci ređe upadaju u varijante -riba nekog ko mu je blizak ili drag drug.......... !?!?
 
mammy:
Ja sam se zabavljala s´ momkom, nije nam islo, razisli se.
Poceli se muvati on i moja najbolja drugarica (sada mi je kuma) i sta sad?
Ako smo on i ja zavrsili pricu sta ja onda imam kome zabranjivati da se sa njim zabavlja, yebe ili sta vec....?
Da je on mene ostavio zbog nje to bi onda bila druga prica.
Da, ali šta je sa tvojom drugaricom, da li je potajno čekala priliku ili se posredno uplitala u tvoju vezu.
 
dzordzV76:
mammy:
Ja sam se zabavljala s´ momkom, nije nam islo, razisli se.
Poceli se muvati on i moja najbolja drugarica (sada mi je kuma) i sta sad?
Ako smo on i ja zavrsili pricu sta ja onda imam kome zabranjivati da se sa njim zabavlja, yebe ili sta vec....?
Da je on mene ostavio zbog nje to bi onda bila druga prica.
Da, ali šta je sa tvojom drugaricom, da li je potajno čekala priliku ili se posredno uplitala u tvoju vezu.

Pa, drugarica ga nije znala kad sam ja sa njim bila....ako se dobro sjecam.....ja sam ih upoznala kad smo se nas dvoje razisli. Mislim .
 
mammy:
dzordzV76:
mammy:
Ja sam se zabavljala s´ momkom, nije nam islo, razisli se.
Poceli se muvati on i moja najbolja drugarica (sada mi je kuma) i sta sad?
Ako smo on i ja zavrsili pricu sta ja onda imam kome zabranjivati da se sa njim zabavlja, yebe ili sta vec....?
Da je on mene ostavio zbog nje to bi onda bila druga prica.
Da, ali šta je sa tvojom drugaricom, da li je potajno čekala priliku ili se posredno uplitala u tvoju vezu.

Pa, drugarica ga nije znala kad sam ja sa njim bila....ako se dobro sjecam.....ja sam ih upoznala kad smo se nas dvoje razisli. Mislim .
Onda je sve OK! ali ti nisi tipičan primer za ovo.
 
dzordzV76:
mammy:
dzordzV76:
mammy:
Ja sam se zabavljala s´ momkom, nije nam islo, razisli se.
Poceli se muvati on i moja najbolja drugarica (sada mi je kuma) i sta sad?
Ako smo on i ja zavrsili pricu sta ja onda imam kome zabranjivati da se sa njim zabavlja, yebe ili sta vec....?
Da je on mene ostavio zbog nje to bi onda bila druga prica.
Da, ali šta je sa tvojom drugaricom, da li je potajno čekala priliku ili se posredno uplitala u tvoju vezu.

Pa, drugarica ga nije znala kad sam ja sa njim bila....ako se dobro sjecam.....ja sam ih upoznala kad smo se nas dvoje razisli. Mislim .
Onda je sve OK! ali ti nisi tipičan primer za ovo.

OH?
 
dzordzV76:
:? Nisam siguran da li je tema već bila na forumu, ali šta mislite kada je on (ili ona) sa devojkom -momkom svog dobrog ortaka, brata, prijatelja, ali kada je veza okončana ili dok traje. Šta mislite o tome ? Da li imate to iskustvo. Kako ste se osećali? Šta mislite o novom partneru zbog toga, i kako gledate na svog prijatelja-cu koj-i-a vam je to uradila?Ko je tu kriv?
Krivo je more.
 
Eh, prizivate uspomene...
Bila sam sa jednim deckom u vezi skoro godinu dana, i tako, nije islo, pa se razidjosmo...
Nasla ja drugog, i bilo mi super s njim, ali ne lezi vraze! Onaj bivsi se smuvao s mojom najboljom (tada) drugaricom...
Bilo je situacija da smo sedeli za istim stolom u kaficu, i kao sve normalno, ali osecaj je neponovljivo gadan...

Veza im nije uspela, ali ono sto je najgore, uspelo mu je da unisti prijateljstvo koje je zapocelo jos u pelenama...

Nikada vise nisam mogla da budem tako otvorena s njom...
 
Suzanita:
Eh, prizivate uspomene...
Bila sam sa jednim deckom u vezi skoro godinu dana, i tako, nije islo, pa se razidjosmo...
Nasla ja drugog, i bilo mi super s njim, ali ne lezi vraze! Onaj bivsi se smuvao s mojom najboljom (tada) drugaricom...
Bilo je situacija da smo sedeli za istim stolom u kaficu, i kao sve normalno, ali osecaj je neponovljivo gadan...

Veza im nije uspela, ali ono sto je najgore, uspelo mu je da unisti prijateljstvo koje je zapocelo jos u pelenama...

Nikada vise nisam mogla da budem tako otvorena s njom...
šta ti je tu iskreno zasmetalo!?
 
dzordzV76:
Suzanita:
Eh, prizivate uspomene...
Bila sam sa jednim deckom u vezi skoro godinu dana, i tako, nije islo, pa se razidjosmo...
Nasla ja drugog, i bilo mi super s njim, ali ne lezi vraze! Onaj bivsi se smuvao s mojom najboljom (tada) drugaricom...
Bilo je situacija da smo sedeli za istim stolom u kaficu, i kao sve normalno, ali osecaj je neponovljivo gadan...

Veza im nije uspela, ali ono sto je najgore, uspelo mu je da unisti prijateljstvo koje je zapocelo jos u pelenama...

Nikada vise nisam mogla da budem tako otvorena s njom...
šta ti je tu iskreno zasmetalo!?

Tesko je odgovoriti na ovo pitanje.
Nije tu samo jedna stvar koja smeta...
Da je u pitanju neko s kim sam bila par dana, bilo bi drugacije, ali s ovim tipom sam bila u vezi godinu dana, i bilo mi je stalo do njega.
Ona je znala sve detalje nase veze (skoro sve), i nacin na koji smo raskinuli...
Osecala sam se iznevereno...ogoljeno... ne znam...
Nisam vise mogla da joj verujem, jer kad se poverenje jednom izigra, tesko ga je ponovo steci...

A da stvar bude jos gora, taj tip mi je govorio da posle raskida momak ima najvise sansi kod najbolje drugarice svoje bivse... Kad ne slusam...
 

Back
Top