Firefox pada

RaiKkonen 911

Aktivan član
Poruka
1.195
Tema sve govori, pocelo je pre neki dan, sad pisem ovo u notepad-u
da bi stigao da prekopiram pre nego sto se Firefox opet srusi...KOji mu je?

P.S.Proverio sam sistem sa F-Secure, Ad Aware i Microsoft AntiSpyware
 
Koristite Operu ili Maxton i sigurno nece biti pada :idea:

A razlog padova su ti baneri.Ako ne zelite da predjete na drugi browser onda instalirajte Ad Muched :wink:
 
Ja sam taj prob reshi vako: sacekam da se ucitaju postovi, tj. cela str. foruma/teme i lupish posle stop/esc i cao.
I da u pitanju je neki od bannera, i kolko sam izvalio problem pravi neki JAVA aplet :wink:
 
Hmmmm..

Ovo vec traje neko vrijeme.. Ne znam sta odgovorni misle... No ovo je po ko zna koja prituzba na racun krstarice.. Zar mora tako.. Sada je vec odvise popularno da takvih stvari nema na ovako dobrim mjestima a ovde se zadrzavaju..

Ja nisam imao problema sa ovim sem da mi se desavalo ponekad da nece da otovri neke stranice (na krstaricu se misli) i da zaglupi...

Sad da li mora ili ne ja ne znam, ali je bar po meni da vlasnici konacno nesto preduzmu i da se neki problemi rijese jer ovo polako pocinje da tone..

I ranije sam pisao... Nedostaje mi starih znalaca kojih odavno nema... A razloge.... odredite sami...

Pozdrav svima....
 
Ljudi, moje misljenje je verovatno svima poznato: ko vas tera da koristite alternativne browsere? Ovo kazem ozbiljno, bez ikakvog zezanja! Evo, ja na Krstarici nikada nisam imao nikakve probleme i nista se ne zalim - sve radi super i veoma brzo!

~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ZoNi:
Ljudi, moje misljenje je verovatno svima poznato: ko vas tera da koristite alternativne browsere? Ovo kazem ozbiljno, bez ikakvog zezanja! Evo, ja na Krstarici nikada nisam imao nikakve probleme i nista se ne zalim - sve radi super i veoma brzo!

~~~~~~~~~~~~~~~~

A ti kao ne koristish alternativni? Nego IE? :lol: Mojne nas lozish. I niko ovde nema prob sa browserom nego sa Krstaricom. I to sad jedan problem iskrs'o.
 
PAZI,ne razumem da neko koristi windowse i da naravno mrzi IE a koristi tamo neki drugi brauzer,ma daj, ako ne volis win predji na nesto drugo i miruj a ne ovako kao mrzim win volim FF i eto nasli mu rupu pa ga sad branim a ne branim win .....??!!!!
 
Ja nikad nisam imao problem, nikakav!!!! Tako da nemam pojma o cemu pricate, do sada sam koristio IE 6 a jutros sam skinu firefox 1.0.4. i radi ok, samo sto malo sporije ucitava stranice, valjda je losa masina...
 
Pre nekoliko dana objavljeno je da ff ima problema. JAVA aplet je u pitanju. disable ili uninstall pa skidajte ext u default folder gde odredite, nakon toga u ff, file, opcija open folder i onda install. isto vazi i za skidanje i instaliranje tema ili plug in-a. izbegavajte za sada java. resice problem, napadnuti su.
Lkrk
P.S. dobar je ff. vrlo lak sa prilicno dobrim mogucnostima.
 
Kad u ff idem na ctrl+c pa na ctrl+v da bih nesto kopirao, on to iskopira samo jednom posle toga nestane???
U pitanju je space, odnosno prazno polje, razmak.
Ima li ko ideju u cemu je problem?
 
Nikad mi nije Firefox ,što ti kažeš, pao, od verzije 1.0 pa do verzije 1.0.4. Možda zato što imam Zone Alarm Pro odlično podešen do svake sitnice, i extenziju AdBlock. Alex.l
 

Back
Top