Rent a car beograd

Sixt je sasvim korektna agencija (nemacka firma), a nalaze se na skoro svakom vecem aerodromu u Evropi (imaju cak i u Beogradu i Nisu). Do sada sam jedno 10-tak puta koristio (uglavnom na dva-tri dana) i nisam imao nikakvih problema.
Daju i popust kada narucujete i placate online.
E sad, vazna napomena oko depozita: iznos depozita koji morate da ostavite cete videti na racunu koji cete dobiti na e-mail kada platite. Taj depozit placate prilikom preuzimanja vozila, ali placate ga tako sto vam skinu sa iste kreditne kartice kojom ste platili kada ste online rezervisali. Vrlo bitno, jer ne primaju drugu karticu osim te, takav im sistem, jbg, niti primaju kesh, niti ista drugo. I ovo vazi kada placate i rezervisete online. Ako odete peske, pa sve zavrsavate na licu mesta, to je druga prica, ali tako je uvek i skuplje.
 
Kada klinci nemaju pare za dobra kola, a vole da se qrtche i da muvaju ribe sa dobrim autima, pa skupi par stotina evrica, iznajmi neki besan auto na dan-dva, i onda ide po gradu i muva ribe.
To mi je oduvek bilo jadno, samo ne znam ko je jadniji, ti likovi ili ribe koje se loze na to.... :dontunderstand:
 
Meni je to do jaja,jos uzme stan na dan kao njegova gajba i samo se lepe starlete vrh<3

kao na primer ovo:
apartman-amor-10.jpg



novi eufemizam za bordele - apartmani za uzivanje i relaksaciju !
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jel' koristio neko usluge ove agencije?
https://rentacarpremier.com/sr/
Dolaze mi rodjaci za novu godinu i treba im auto na 10 dana, automatik iskljucivo i da ga podignu na aerodromu. Koliko god sam gledao, najpovoljnije sam nasao kod njih.

Cene su slicne, kad se sve sabere i oduzme, izadje ti na priblizno isto.
SIXT ima super vozila, i ima ih na BG aerodromu, i vrlo jednostavno, u tri koraka preko sajta, rezervises auto.
 
raspitaj se dobro, kao što neko gore reče jedno je cena na sajtu a drugo kad odeš pa ti nakarikaju još svašta, i brdo papira da potpišeš. ja sam jednom kad mi je trebalo rentao kod Easy Rent agencije i bili su korektni sa cenama ne mogu ništa da zamerim, stvarno. Preračunaj se dobro pa vidi šta je najisplativije
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cene su slicne, kad se sve sabere i oduzme, izadje ti na priblizno isto.
SIXT ima super vozila, i ima ih na BG aerodromu, i vrlo jednostavno, u tri koraka preko sajta, rezervises auto.

Pa ne izajde bas priblizno isto. Npr gledao sam i preko Sixt-a, Hertza, Avisa, izadje cena najma priblizno ista, samo sto je tamo depozit 1500-2000e..
plus ogranicenje u km, dodatno se jos naplacuju i zimske gume itd.. kad sam to video, nisam mogao da verujem... :S
 
Osimnabrojanih stranih kompanija postoje i domace koje uopste ne zaostaju sa svojim uslugama i cenama: city car,, zim, unirent, union, menadzer, cicimici, MMs, fudeks, easy, itd, itd. Kupujte(tj rentirajte) domace !!!
 

Back
Top