Rent a car beograd

kovle

Zainteresovan član
Poruka
230
Ne znam da li na pravo mesto stavljam temu, ali mi je hitno potrebna pomoc. Iskomplikovalo mi se nesto na mojim kolima i deo bih morao da cekam 10 dana a sledece nedelje u cetvrtak. Mislio sam da iznajmim auto na 10 dana. Treba da putujem do Budve. Da li je to isplativo, posto bih sa porodicom na avion dao 680 evra. Koja je najpovoljnija rent a car agencija. I placa li se nesto dodatno prelazak preko granice ? Trebala bi mi neka srednja klasa vozila, da ne bude nesto malo tipa punto, fabia, spark ... Pozdrav
 
Upravo se vracamo sa odmora. Nama se isplatilo iznajmiti auto jer smo isli do Tasosa porodicno bez agencije i to nam je bila jedina mogucnost odlaska.
Samo sam htela da vas upozorim. Agencije u Beogradu dele automobilski park, ali ne daju istu cenu, i treba biti vrlo obazriv i nepoverljiv. Mene su licno izradili jer sam isla na poverenje. rec je o agenciji Smiles. iznajmila sam Kraftera i slozila sam se sa cenom vozila, i sa depozitom za koji mu je receno da je 400 evra (za to imam svedoka, jer nisam tada bila sama). bila sam iznenadjena jer su druge agencije trazile 300 evra, ali je cena rentiranja bila 10 evra manja danu, a depozit se vraca, pa me nije brinulo. Moja greska je ta sto sam bila sama kad sam platila rentiranje, a kada sam trazila potvrdu o placanju, osoba koja je primila novac mi je rekla da je to ugovor koji cu dobiti kada preuzmem auto. Malo cudno ali, ovo je Srbija. Moj sestric je kasnije istog dana preuzeo auto i krenuli smo na put. sve je delovalo krajnje normalno. Do jucerasnjeg kada je vratio vozilo. Tada je odjednom kaucija bila 300 evra, a ne 400,
Tako i pise na ugovoru. A ugovor je potpisao moj sestric. Tako da je agencija Smiles zadrzala 100 evra za sebe. Moja je greska jer to ne mogu da dokazem. Besna sam sto sam bila tako naivna, jos sam vise besna sto se moj sestric juce nervirao zbog toga i sto se verovatno i danas oseca odgovornim, iako nije. Jer sam sama kriva sto sam imala poverenja, ispostavilo se da sam imala posla sa prevarantom.
Poenta je da treba biti obazriv. Depozit je 300 evra, ni manje ni vise. Trudite se da nikada ne budete sami kad predajete novac (svedok je kljucna stvar) i insistirajte na citanje ugovora pre placanja (to mi nije ni bilo omoguceno, a sada znam i zasto).
pozdrav
 
u principu se treba paziti nisam imao iskustva sa smiles ali znam da je kod svih agencija jedna cena na telefonu druga kad se dodje onda mnoge zaradjuju na depozitu izmisljaju ogrebotine i razna ostecenja par puta sam dosad iznajmio kod getmobile i za sada su u redu platis najam nema depozita osim prvi put kilometri neograniceni nebitno ides li zas novi sad il nis sve je ukljuceno u cenu
 
Ima odlican rent a car Galaxy pro koji svakako preporucujem.
Cene su pristupacne, a automobili su novi, kupljeni pre mesec dana. U cenu su uracunate sve takse, kasko, pranje automobila. Osoblje je jako ljubazno i maksimalno izlaze u susret.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ima raznih rent a car agencija treba svakako procitati uslove najma i pogledati ugovor agencije.Vozilo treba da bude do cetiri godine starosti.Pre rezervacije treba dogovoriti o svim pojedinostima u slucaju nastale stete.U Beogradu ima dosta agencija koja se bave iznajmljivanjem vozila.Moja preporuka pored fransiza kao sto su HERTZ,AVIS,SIXT,BUDGET neka bude www.rentabrand.rs.
 

Back
Top