Rent a car beograd

nemoj da ih potcenjuješ, moraćeš dobro da se oznojiš dok dokažeš da su crkli u toku vožnje. Uostalom većinom su to novi automobili, pa neće menjač tek tako otkazati.

Mene drugo nervira, što malo ne spuste te cene, imaće više prometa, ovako love bogatiji sloj i svi su na gubitku. posebno ne razumem manje agencije sa po nekoliko vozila, oni su skuplji od velikih brendova, umesto da je obratno. Bolje nabaviti i starije modele koje će moći voziti manje platežni klijenti.
 
Ja sam koristio usluge Nova Rent rent a car agencije iz Beograda i bio sam maksimalno zadovoljan. Cena je bila povoljna, momci sto rade tamo vrlo ljubazni i profesionalni, a kola novija i u odlicnom stanju. Sve kako smo dogovorili je bilo ispostovano. Svakako treba dobro proveriti sta se dobija za pare koje su izlozene u cenovniku, a ovamo skrivenih troskova nema...
 
Rent a car u Beogradu po onom sto sam uspeo naci na gugl pretrazi je najpovoljniji bio sa rent a car agencijom cheap car hire
10 dana 39 eura i depozit 500 eura, placen Visa kredit kartom. Ponudili su mi i da kupim njihovo osiguranje za 7 eura po danu, ali obzirom da sam imao svoje kover iz U. K. Nije mi bilo nuzno da kupim. Svakako, vozilo vracen bez ostecenja. Tako da ih visoko preporucujem.
 
Meni je Sixt uvek bio najbolji i najeftiniji.. Ne moraš ni da se cimas ko kad su me jednom presvuli na Siciliji ja im platio a njih nigde.. Od tad samo Sixt naučiš od kuće i čeka te na aerodromu.... 15-20-30-40jevreja po danu zavisi kojs klasa se uzima.. Ako imaš njihovu karticu onda imaš popust 15%..
 
Uzimam često rent a car vozila,i dobro sam upoznat sa agencijama u beogradu.
Tvrdim da je najkorektnija agencija
Max i Delta renta car.nalaze se na Novom Beogradu,imaju sve vrste vozila za svačiji dzep.dovoze na adresu,nema stvarno depozita za automobile srednje klase,i kasko su osigurani.
 
Upravo se vracamo sa odmora. Nama se isplatilo iznajmiti auto jer smo isli do Tasosa porodicno bez agencije i to nam je bila jedina mogucnost odlaska.
Samo sam htela da vas upozorim. Agencije u Beogradu dele automobilski park, ali ne daju istu cenu, i treba biti vrlo obazriv i nepoverljiv. Mene su licno izradili jer sam isla na poverenje. rec je o agenciji Smiles. iznajmila sam Kraftera i slozila sam se sa cenom vozila, i sa depozitom za koji mu je receno da je 400 evra (za to imam svedoka, jer nisam tada bila sama). bila sam iznenadjena jer su druge agencije trazile 300 evra, ali je cena rentiranja bila 10 evra manja danu, a depozit se vraca, pa me nije brinulo. Moja greska je ta sto sam bila sama kad sam platila rentiranje, a kada sam trazila potvrdu o placanju, osoba koja je primila novac mi je rekla da je to ugovor koji cu dobiti kada preuzmem auto. Malo cudno ali, ovo je Srbija. Moj sestric je kasnije istog dana preuzeo auto i krenuli smo na put. sve je delovalo krajnje normalno. Do jucerasnjeg kada je vratio vozilo. Tada je odjednom kaucija bila 300 evra, a ne 400,
Tako i pise na ugovoru. A ugovor je potpisao moj sestric. Tako da je agencija Smiles zadrzala 100 evra za sebe. Moja je greska jer to ne mogu da dokazem. Besna sam sto sam bila tako naivna, jos sam vise besna sto se moj sestric juce nervirao zbog toga i sto se verovatno i danas oseca odgovornim, iako nije. Jer sam sama kriva sto sam imala poverenja, ispostavilo se da sam imala posla sa prevarantom.
Poenta je da treba biti obazriv. Depozit je 300 evra, ni manje ni vise. Trudite se da nikada ne budete sami kad predajete novac (svedok je kljucna stvar) i insistirajte na citanje ugovora pre placanja (to mi nije ni bilo omoguceno, a sada znam i zasto).
pozdrav
Obavezno procitati i ono najsitnijim slovima napisano pa tek onda potpis na ugovor.
 
Ne znam smem li da pitam ovde hehe, a dobrodošao bi mi i neki dobar rent a car da ne preteruju s cenama? Hvala unapred :)
Ja sam juce iznajmio vozilo u jednoj agenciji na Novom Beogradu kod Buvljaka mislim da se zove Gold Rent a car. Bez Depozita sam platio samo najam 15e po danu, 10 dana 150e. Dal zbog ovog vanrednog stanja ili je to redovna cena nisam ni pitao. Vrlo korektna usluga. Dobio sam Clio IV sa full kasko osiguranjem.
Pokusacu da nadjem i njihov sajt da vam olaksam mozda nekom bude od pomoci.
 
neverovatni su ovi iz rent a car agencija. Pandemija je u punom zamahu, ljudi sede kući, izbegavaju putovanja, poesbno autousima, a oni drže svoje cene. Pa smanjite malo te cene, ispaltiće vam se. Ovako će samo da se zatvore. Neće biti stranaca za Novu godinu, ako se tome nadaju.

Spuštaju neki na zahtev, a vidim da već ima dosta agencija koje i daju za 10€ dnevno ako je neki duži period.
 

Back
Top