Tenda na terasi

dr

Poznat
Poruka
9.753
Molim cenjene forumase za malu pomoc.
Stan mi je ceo dan u suncu, imam lepu terasu i puno cvece...i tendu kojoj ima 20 godina.
Vec se ofucala,cudo bi bilo da nije :D.
Elem, doslo je vreme da se promeni materijal za tendu.Da li neko zna gde mogu naci materijal za to, ili jos bolje majstora koji bi to sasio i promenio, naravno za neku normalnu cifru.
 
na pocetku vojvode stepe (sa desne strane kad krenes od autokomande) je radnja sa roletnim platnima. druga za koju znam je u balkanskoj a mozda ima nesto i u "dermi" u kralja petra. verujem da imaju da preporuce nekog majstora.
ako napravis i ligestule za terasu, donosim hladno pivo :)
 
a ima i neka firma na ceraku,tamo gde su one ''nove''zgrade,gde je okretnica busa.cerak-vinogradi
:P
imaju i majstora.
iz iskustva...oni *ne samo ovi sa ceraka* nude da sami izmerimo sve pa oni sasiju i dodju nam montiraju...pa je jedna porodica ''lose'' izmerila...dakle,naterati ih,da dodju i sami uzmu meru.
uzivajte u hladicu i pivdzani :P
 
Zvala sam par majstora i ostala blago sokirana pored telefona.
Tenda(menjanje materijala) naplacuje 25 evra po m kvadratnom materijala, za moju terasu to znaci 225 evra.
Pa da li su normalni?!
 
eh da znam za to.... :(
zaista su bezobrazni,ali mozda da pogldes da ti neko sasije,mada ipak su to malo jaci materijali treba i masina koja to moze da istrpi...
ja sam htela da radim proslog leta kostalo bi malo manje,200 evra,pa sam ukrpila staru...dok ne pukne nacisto :?
 

Back
Top