Zene da li bi depilirale svog muskarca ?

:lol: e ja jesam svog :lol: dodushe to je bila njegova ideja, al moram priznati da je posle bio tako mmmmmmmmm, chitavog da ga umochish u shlag /sladoled/chokoladu i da ga lizhesh chitav dan :oops: 8)

a sa ove pozicije drago mi je shto sam imala prilike da mu vishe sati nanosim neopisiv bol :twisted: :twisted: :twisted:
heheheheheh :twisted: :twisted: :twisted:

e da i btw. ja to shto radim sebi ne radim sigurno zbog bilo koga drugog nego sebe radi, mrzim dlake bilo gde, pa se osecam mnogo bolje i sexy kad sam sama sebi svuda glatka ko bebina guza :D
 
HA,HA nisam za klasicnu depilaciju,bio bi onako falican ko'Milka bez lesnika,ko pica bez kecapa,ko jagoda bez slaga.....vise sam za neku varijantu da se malo zrtvuje zbog mene da mi bude lep...da mijomirise iznosenih carapa svede na minimalnu meru kako ja to nebih imala prilike da osetim.Pa da recimo opere sapun od ostataka fine-nezne pene,posle upotrebe ili da recimo svog malog spakuje u BETMEN-slip!!!! :lol:
 
najgore je kada muskarac ima dlakava ledja jer tada ni depilacija ne moze da mu pomogne :lol: :roll:
videla sam jednom coveka koji je podsecao na vukodlaka-znaci bio je skroz,skroz dlakav,i to posebno po ledjima,a da stvar bude gora,jedino mesto bez dlaka mu je bila glava,bio je skroz celav... :shock: :?
 

Back
Top