Sta mislite o drugarskom sexu?!!

  • Začetnik teme Alexandra
  • Datum pokretanja
ja ne bih mogla imati seks sa najboljim drugom ili samo drugom, jer posle tog koraka to drugarstvo nece nikad biti sto je nekad bilo, a prijateljstvo to su lepe reci samo je tesko prijateljstvo steci!!!!
mislim da nema nista lepse od drugarskog toplog zagrljaja, seks ce izmeniti sve i nista vise nece biti isto, ako ti niej stalo do tog prijateljstva sa njim , onda ucini taj korak, bole te uvo, a ako ti je stalo....onda bolje nemoj!!!!
 
Mislim da to mnogo zavisi od godina jer ako si starija od 21-22 lagano to mozes da uradis ,mislim da tada nema vise tog drugarstva izmedju muskarca i zene, a ako ste mladji sacekajte koju godinu (odlazak na fakultet ili zaposlenje) jer stvari se menjaju.
 
Verujte mi da to moze da funkcionise. Ja imam nekilko prijateljica sa kojima se povremeno kresnem i to nam prijateljstvo cini jos cvrscim jer nema ljubomore a iskrenost je na najvisem nivo. Uvek smo spremni jedno drugom da pomognemo a i da jedno drugo iskreno posavetujemo u vezi sa partnerom sa kojim smo u vezi.
 
ljudi da li stvarno vjerujete da moze da postoji iskreno prijateljstvo izmedju muškarca i žene(naravno pod uslovom da su strejt) s toga ja sam za prijateljsko *resanje!!!!!!!!!!
što da ne to je samo uzivanje i ispunjavanje osnovnih potreba normalnog čovjeka
zato samo navalite
 

Back
Top