poslovan muskarac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1. nisu ti ovo oglasi , ni lichne prirode, ni kupujem/prodajem, ni kucni ljubimci, ni oprema
2. shta je "poslovna pratnja" :?:
3. zashto nekog lepa devojka treba da "prati" na "poslovne" sastanke :?:
4. shta ta lepa devojka treba da radi na tim "poslovnim" sastancima
5. i kad si vec toliko poslovan shto ne odesh u neku agenciju koji se bavi "poslovnom pratnjom", pa platish shta ti treba :?:
uh shto mrzim licemere, drkadzije i one koji stvari ne zovu njihovim pravim imenima ... :twisted: :twisted: :twisted:
 
postavio je istu temu i na forumu Bgd
kaže "ako vam se svidi posao, možda bude i love"
:!:
ja bih njega u APS.
Mislim, on je upravo plasirao poziv za prostituciju, jel se i vama to čini :?:
Takav oglas NIGDE ne može da se da - ni za novac :x
 
ja nikad nikoga ne vodim na sastanak poslovni,
niti mi iko van ekipe za dogovor u vezi s poslom treba, ni dečko ni drugarica, ni pratilac za kintu


i mislim da je ovaj zeleni govnjivi kamen manijak i paćenik
i da ga treba banovati odavde
 
da da, garant i hanibal kad ide na poslovne sastanke trazhi lepe mladice da je prate,al samo da pokazhe dejstvo kozmetichkih preparata na njima :lol:
jel tako hanibal ?

a shta ti smarach demonstrirash, kozmetiku, donji vesh, kontraceptivna sredstva, sado mazo opremu ...?
 
evo šta je napisao i da li stvarno podrazumeva IDENJE na POSLOVNI sastanak


smaragd
član


Poruke: 37
Mesto: subotica
Sre, 11. maj 2005 16:48 dolazim beogradanke Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

idem na poslovne razgovore za bg treba mi drustvo u slobodno vreme a mozda i vam se i svidi posao pa bude i love
 
Betty:
ja nikad nikoga ne vodim na sastanak poslovni,
niti mi iko van ekipe za dogovor u vezi s poslom treba, ni dečko ni drugarica, ni pratilac za kintu


i mislim da je ovaj zeleni govnjivi kamen manijak i paćenik
i da ga treba banovati odavde

Ma beti draga moja to ti je sadasnji bizmismen :roll: misle svi da su mangupi ako imaju diplomu i odma se razmecju i misle da su pametni i nedaj boze face ! Tako ti je doslo vreme kad barabe misle da je demokratija kad mozes da se poseres na terazije i da od prolaznika trazis klozet papir!!!! :evil:
 
raindog:
da da, garant i hanibal kad ide na poslovne sastanke trazhi lepe mladice da je prate,al samo da pokazhe dejstvo kozmetichkih preparata na njima :lol:
jel tako hanibal ?

a shta ti smarach demonstrirash, kozmetiku, donji vesh, kontraceptivna sredstva, sado mazo opremu ...?
vodim bre!oni cute dok drzim govor a posle odemo u neki restoran sa poslovnim partnerima i tu ih pomalo stipnem za djoku cisto da poslovni partneri vide sta vredim!malo zbijam neslane sale na njihov racun da se opuste.e bas sutra idem u strasbourg na neku formaciju(o samponima) ne bi bilo lose da se neki poslovni pratilac javi,al da nije celav,znate nije u redu da vodim celavog na formaciju o samponima,mada mozda dokazemo kako sredstva protiv opadanja kose deluju.
 
hanibal77:
vodim bre!oni cute dok drzim govor a posle odemo u neki restoran sa poslovnim partnerima i tu ih pomalo stipnem za djoku cisto da poslovni partneri vide sta vredim!malo zbijam neslane sale na njihov racun da se opuste.e bas sutra idem u strasbourg na neku formaciju(o samponima) ne bi bilo lose da se neki poslovni pratilac javi,al da nije celav,znate nije u redu da vodim celavog na formaciju o samponima,mada mozda dokazemo kako sredstva protiv opadanja kose deluju.
Od sudbine se ne može pobeći !!! Jagodica je od sinoć, u Štrasburu i VREBA !!! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top