Dosadno mi

Skoro svakog psa lutalicu pomazim, osim ako ne pocne da laje ili rezi na mene...stvarno bih voleo kad bi mogao da uradim nesto za njih, i zato kad sih pomazim, osecam se kao da se neki deo toga ispunio...
 
ne mazim kucice lutalice....
vise puta se desavalo da me iz cista mira pojure, i bnece da me ostave na miruuuuu! :oops:
ali ako negde vidim malu, slatku macu, obavezno je pomazim. macke obozavam, pogotovo dok su onako cakane, malecne, pufnaste, kao klupcici.... :D :D :D
 
:lol: Moja drugarica imaju pravu fobiju od kuchica... :lol: A mene je dva puta ugrizao isti pas za butinu (koji kreten!!!) i ne plashim se. Ali, bash me ugrizo. A to je bio pas mojih rodjaka. :cry: Mislim da su ga oni krishom pustili na mene... :?
 
Gledam jedared, na stanici, devojka pomazi psa, ma ne pomazi, samo što ga nije prisvojila :shock:
Ode u pekaru i kupi dve kifle :D
I dade obe psu :shock: :D
A pas ih omirisa i ode :lol:
A mazim ja kuce, iz nekog razloga ih se nikada nisam plašila :wink:
 
Их..дешавало се често да идући од куће до града, застанем и помилујем сваког кера на којег наиђем...па кад стигнем у град прате ме по два-три џукца...а мени жао да их отерам.

Као клинци, стално смо скупљали луталице, хранили их, бринули о њима и сакривали их од шинтера... :)
 
Tinar:
:lol: Moja drugarica imaju pravu fobiju od kuchica... :lol: A mene je dva puta ugrizao isti pas za butinu (koji kreten!!!) i ne plashim se. Ali, bash me ugrizo. A to je bio pas mojih rodjaka. :cry: Mislim da su ga oni krishom pustili na mene... :?

:lol: a mozda te jednostavno zivotinje ne vole? :D Kazu da psi mogu da osete da li je covek dobar ili los... :wink:
 
Obavezno! Ja inace volim pse i imam ih! Ali to , sto lutalice cini sjajnim, jeste taj njihov tuzni pogled, pa kako covek da im ne pridje, i ako nista drugo da ih pomazi! Ja da mogu sve bih uzela kod sebe, ali... Pogotovo obozavam te lokalne dzukce, sto te prate u radnju, na bus,...
 
Neva:
Obavezno! Ja inace volim pse i imam ih! Ali to , sto lutalice cini sjajnim, jeste taj njihov tuzni pogled, pa kako covek da im ne pridje, i ako nista drugo da ih pomazi! Ja da mogu sve bih uzela kod sebe, ali... Pogotovo obozavam te lokalne dzukce, sto te prate u radnju, na bus,...

?!?!?!!? hahahahaha uzas... :lol:
 

Back
Top