na daljinu,pa sve blize...

Raskinem ti ja sa devojkom,ljuto se posvadjamo,prodje mesec dana mi opet stupamo u kontakt,izvinemo se jedno drugome,malo po malo i odjednom mi opet momak i devojka,prodje 2 meseca mi se opet razidjemo(raskinemo) i opet posle mesec i nekoliko nedelja nasa veza opet vaskrsne koja traje i dana danas,a cudno je to sto smo se zakleli da kad se rastanemo necemo se vise vidjati...heh... :)
 
dry.gif
 
Tinar:
Ne smeta mi, ali razmishljash li ti o nechemu drugom osim o ljubavi i ljubavnim problemima sa svojih 13 godina? :roll:
pa razmisljam,naravno...ali posto su to ozbiljnije teme,o kojima sigurno ne znate sta da napisete,mislim na neko opsirnije vase misljenje,onda postavljam neke druge teme,koje su relativno povezane sa ljubavlju...
a cim budem smislila neku temu koja bi sve vas zanimala,javi cu se... :!:
 
the_ona:
da li vam se dogodilo da ste bili sa deckom/devojkom u vezi...i onda ste raskinuli,pa ste nakon odredjenog vremena poceli da se zblizavate...??? :roll:



Nikad...sa nekima sam ostala u dobrim odnosima,ali nismo bliski...jednostavno to vise nije to,ja ne mogu sa nekim da budem dobar prijatelj,a da sam prethodno bila sa njim...takodje,ne volim da se vracam na staro...
 

Back
Top