STA JE LAKSE....

DON

Aktivan član
Poruka
1.451
...Voleti kurvu ili drolju?
Znate,nekad se zatreskate.Dodje to.sad u ovim ili onim godinama ,dodje...
I onda razmisljate:Ako volim kurvu,ok,nije samo moja,navikla kucka na kasapnicu,al sta ako volite drolju?Gde je onda ta navikla?Ja znam,znam joj i ime,kom hoce,nek pita,no Vi,VI koji ste s druge strane ekrana,znate li VI?Vazi i za zenske i za muske drolje! Recimo jedna:laze te da ce doci!Ona misli da te slagala!Ona misli(cime li?????)A ti kuliras.Ok,doci ce! Onda ONA izmisli razlog! Razlog je tu! Objasnjenje,mmmmmmmm,kako ono:psujes i vredjas,zoves me droljo!" Ma jok,"GOSPODJA cu te zvati.....

E sad...ja sve u muskom rodu,a radi se o njemu.O drolji muskoj....
Mada,vazi i za zene,pa ko se prepozna.....
 
Samo mi za pocetak objasni razliku izmedju drolje i *****? Mislis li na to da ***** radi za pare a drolja iz licnog zadovoljstva,a? I sta ako vilis takvu neku osobu? Mozes li zaista da je volis, ili samo mislis da je volis? Pogotovo kurvu? Ili je to jednostavno takmicenje sa samim sobom, dokazivanje da mozes nekoga da promenis? Muka ***** kod nas ne postoji, postoji samo maco muskarac,bacje, frajer... hehehe...
 
DON:
...Voleti kurvu ili drolju?
Znate,nekad se zatreskate.Dodje to.sad u ovim ili onim godinama ,dodje...
I onda razmisljate:Ako volim kurvu,ok,nije samo moja,navikla kucka na kasapnicu,al sta ako volite drolju?Gde je onda ta navikla?Ja znam,znam joj i ime,kom hoce,nek pita,no Vi,VI koji ste s druge strane ekrana,znate li VI?Vazi i za zenske i za muske drolje! Recimo jedna:laze te da ce doci!Ona misli da te slagala!Ona misli(cime li?????)A ti kuliras.Ok,doci ce! Onda ONA izmisli razlog! Razlog je tu! Objasnjenje,mmmmmmmm,kako ono:psujes i vredjas,zoves me droljo!" Ma jok,"GOSPODJA cu te zvati.....

E sad...ja sve u muskom rodu,a radi se o njemu.O drolji muskoj....
Mada,vazi i za zene,pa ko se prepozna.....

"Nemoj voleti ni jednu ni drugu...."
 
DON:
GOSTCHA:
Don,uopste ne razumem sta si hteo da pitas?
Ps.Plava sam,al te ipak ne razumem... :?:

Pa plava si kad ne znash ni da se regisrujesh?To vec verujem,da si plava......

Divan si Done cak i takav.Koliko god mislio da si sam.Veruj nisi ima jos ljudi koji razumeju.Nazalost nemogu ti pomoci.Takve stvari se resavaju u svojoj glavi a tek onda :? .Muska ***** ili drolja?Bolje prvo.
 
Anonymous:
DON:
GOSTCHA:
Don,uopste ne razumem sta si hteo da pitas?
Ps.Plava sam,al te ipak ne razumem... :?:

Pa plava si kad ne znash ni da se regisrujesh?To vec verujem,da si plava......

Divan si Done cak i takav.Koliko god mislio da si sam.Veruj nisi ima jos ljudi koji razumeju.Nazalost nemogu ti pomoci.Takve stvari se resavaju u svojoj glavi a tek onda :? .Muska ***** ili drolja?Bolje prvo.

Zasto li ti prepoznajem pisanje?Cak i bez IJ?!

Drolja je drolja....
 

Back
Top