JOVANA77 i Gazdarica pitaju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Dakle, dragi moji, Jovanu i mene nesto interesuje pa rijesismo da ovdje razrijesimo tu dilemu...
Buduci da smo na "Ljubav i seks" primijetili hronicnu nestasicu aktivnih ucesnika u seksu, muskog pola,, pitamo ima li zainteresovanih za ispravljanje te greske... :?:
Kandidat bi bio mjesec dana zatvoren i mucen seksom...
Cilj:Pretvoriti ga ne samo u aktivnog ucesnika, nego i u ovisnika o seksu...
Jovana i ja bismo dale sve od sebe, da ostvarimo tu misiju...
Inace, obje smo izrazile skepsu da ce se bilo ko prijaviti, a ovaj topic ce pokazati jesmo li bile u pravu ili ne... :wink:
 
e pa gazdarice svaka cast.
samo da dopunim:
nas dve smo resile da popravimo svoj skor na kvizu i da prebacimo stotku............
pa smo nesto razmisljale koliko bi muskih pristalo da ih od sanjara i ostalih stvari za mesec dana nas dve pretvorimo u ovisne o sexu

da cujemo..........................
 
Anonymous:
JOVANA77:
Incognito:
Da nisu tu 'otezavajuce' okolnosti (objasnio sam ti na private-u), prvi bih se prijavio...

... no, bice jos dana za megdana ;)

e inco inco..............

Hm malo tesko ja se zenim znas imao sam problema sa onim problemom na postu ljubav i sex.Ko shvati shvatice.Zar nemislite da bi bilo mnogo jos jedno iznenedjenje da priredim mojoj dragoj. :(
 
deal.gif
moze ako sastavimo ugovor
 
Zanimljivo ,ali pre nego sto su pocela ova okuplanja svi su nesto bili opusteni pa se o seksu slobodno raspredalo kao o lepom vremenu,a sada se valjda dosta ljudi poznaje pa im je mozda malo frka da se izjasnjavaju onako slobodoumno kao pre !Tako se bar meni cini ,mislim nista negativno -samo primecujem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top