IGO - nekada se igrao u Novom Sadu

DOKONI UM:
Dobro mani se igre "na prvu loptu" nije baš sve što je UMNO i FENSI vezano za mene ( 8) ) ... pogledaj ko je pikao IGO dok su ostali klinci igrali bijedne sportove kao što su : fuca i Basket
Igra uopste nije "fensi" vec vise lici na sah...ako si ti ikad cuo za tu igru. :lol: Tebi je samo fensi u mozgu i nista drugo.

Inace ako si mislio da ja nisam igrao fucu i basket...malo cu te razocarati. Basket sam cak i trenirao. 8) Kao i rukomet i dzudo.

I uvek sam bio dobar u svim igricama. Neki su naravno ceo zivot bili losi u svim igricama....bas svim. :P
 
Pera_Zdera:
DOKONI UM:
Dobro mani se igre "na prvu loptu" nije baš sve što je UMNO i FENSI vezano za mene ( 8) ) ... pogledaj ko je pikao IGO dok su ostali klinci igrali bijedne sportove kao što su : fuca i Basket
Igra uopste nije "fensi" vec vise lici na sah...ako si ti ikad cuo za tu igru. :lol: Tebi je samo fensi u mozgu i nista drugo.

Inace ako si mislio da ja nisam igrao fucu i basket...malo cu te razocarati. Basket sam cak i trenirao. 8) Kao i rukomet i dzudo.

I uvek sam bio dobar u svim igricama. Neki su naravno ceo zivot bili losi u svim igricama....bas svim. :P

i 'fensi' mozak treba imati
 
Evo mene opet posle male pauze.
Veoma mi je drago sto sam imao prilike da procitam interesantne stavove o Igou.
Mozda ovo marketinski nije dobro, ali ovo nije reklamiranje nego upoznavanje ljudi sa Igom.
Sto se tice one price da je ovo sport za slabice, samo cu da kazem da je solidan igrac ove igre gospodin Ljuba Vracarevic, kao i da je Igo bila najomiljenija misaona igra medju samurajima, koji nisu bili tupadzije kao sto bi vecina pomislila.
A da ne pricam o tome da je Igo zastupljen kao vid rekreacije na Ruskoj Vojnoj Akademiji.
Igo je ekstremni misaoni sport.
 

Back
Top