Ginekologija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@dr
bili ste u pravu.
zakazivanje se vrshi samo za osobe sa uputom, a i to je za Subotica br 5.

institut prima svaki dan od 8-12h. cena brisa za hlamidiju je 770, ureaplazmu 550, mikoplazmu 550, bakterijska vaginoza 330 dinara.

stvarno se izvinjavam svim forumashicama. sve iz dobre namere (iako je put do pakla polochan dobrim namerama).

evo. sada imate prave informacije.
pozz.
 
Maslachak:
...evo belcici... da ne kucam ponovo...:)


Nije tacna informacija,nema nikakvog zakazivanja, ja sam bila skoro i to vec dva puta i bez uputa, treba jos jednom da odem i rekli su da dodjem kad hocu.

Jedino sto je tacno jeste da se brisevi uzimaju ponedeljkom do srede.

I JOS NESTO PITALI SU ME KADA MI SE ZAVRSIO CIKLUS, NESME DVA DANA PRE I DVA DANA POSLE.

Ovo su tacne informacije,sama sam se uverila.
 
gggggggggggg:
Nije tacna informacija,nema nikakvog zakazivanja, ja sam bila skoro i to vec dva puta i bez uputa, treba jos jednom da odem i rekli su da dodjem kad hocu.

Jedino sto je tacno jeste da se brisevi uzimaju ponedeljkom do srede.

I JOS NESTO PITALI SU ME KADA MI SE ZAVRSIO CIKLUS, NESME DVA DANA PRE I DVA DANA POSLE.

Ovo su tacne informacije,sama sam se uverila.
...jeste... u pravu si... znam - bila sam danas. demantovala sam sebe. :)
...nadam se da cesh dobro proci na kontroli! pozz.
 
belcici:
A jel sa uputom nesto jeftinije ili se svejedno placa? I jos jedno pitanje. Da li je jos nesto potrebno uraditi tamo sem ovih briseva koje je Maslachak navela?
Ajmo jos jednom.
Hlamidija, mikoplazma, ureaplazma.(3 brisa)
Bakterioloski i mikoloski cervikalni i vaginalni bris (to je 4 brisa)
Trichomona vaginalis.
Bakterijska vaginoza.

To je da se ispitate tuto kompleto na mikroorganizme(bakterije, gljivice i parazite).
Sa uputom jedan deo je besplatan, tipa bakterioloskog i mikoloskog , a hlamidija, mikoplazma i ureaplazma se placaju.
 
Još od puberteta, ja stalno imam pojačan sekret, bukvalno stalno, raličit po boji i gustini. Jel' to znači da mi nešto nije u redu? Za privatnog ginekologa nemam keš a ovi državni mi samo daju neku vaginaletu (ginodaktanol, polyginax), bez objašnjenja... Mogu li ja njima da tražim kompletne analize (i košta li to)?
 
Pitanje za dr: sta pricaju ovi o pucanju kondoma, spadanju i raznoraznim problemima??? Ja sam sad posle duzeg vremena koriscenja pilula (hormonski disbalans kao prvi razlog + kontracepcija) prekinula sa uzimanjem istih i kao zastitu koristim kondom. Na pocetku sadasnje veze (a i pre toga) sam koristila i jedno i drugo i nikada nisam imala bilo kakvo iskustvo sa kondomom. Onda sam koristila samo pilulu posto je veza potrajala 2,5 godine. Sad, opet zbog hormona koji luduju, moja dr me je skinula sa hormonske terapije i koristim samo kondom kao zastitu od trudnoce. Kad sam ovo procitala, malo sam se slognula, ispade da godinama zivim u laznom ubedjenju da kondom glavu cuva, a ja jedva docekala da se skinem sa hormona :(
 
Info za sve studentkinje: ginekolosko odeljenje na Studentskoj poliklinici se renovira od 10.aprila do 10.maja i, naravno, nece raditi u tom periodu. Na vratima jos stoji obavestenje da su trenutno izmesteni u prostorije Zavoda za zastitu zdravlja studenata u ul.Prote Mateje (cini mi se da je br.26). Cisto da i ostale ne poljube vrata kao ja jutros! :lol:
 
ginjasvinja:
Pitanje za dr: sta pricaju ovi o pucanju kondoma, spadanju i raznoraznim problemima??? Ja sam sad posle duzeg vremena koriscenja pilula (hormonski disbalans kao prvi razlog + kontracepcija) prekinula sa uzimanjem istih i kao zastitu koristim kondom. Na pocetku sadasnje veze (a i pre toga) sam koristila i jedno i drugo i nikada nisam imala bilo kakvo iskustvo sa kondomom. Onda sam koristila samo pilulu posto je veza potrajala 2,5 godine. Sad, opet zbog hormona koji luduju, moja dr me je skinula sa hormonske terapije i koristim samo kondom kao zastitu od trudnoce. Kad sam ovo procitala, malo sam se slognula, ispade da godinama zivim u laznom ubedjenju da kondom glavu cuva, a ja jedva docekala da se skinem sa hormona :(
Ja stvarno nemam takva iskustva sa kondomom, razumem da se moze desiti jednom ali da se desava tako cesto u to bas ne verujem, mislim da toima veze sa nepravilnom upotrebom istog.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top