Koliko je to opasno?

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Ima neki program Emotions se zove i ima neke dobre smajlije koje bih hteo da iskoristim, ali \AVG mi je nasao u instalicionoj datoteci jednog trojanca i kad ga oporavi nece da se instalira program.
Interesuje me da li smem da ignorisem tog trojanca i da pustim da se instalira program pa da posle pustim da AVG skenira ceo sistem i da ga ukloni.
Koliko je to opasno?
 
Jesi li ti siguran 100% da je trojanac? Da nije lazna uzbuna? To pitam, zato sto se taj Emotions reklamira na hiljadama siteova, pa mi nesto ne pije vodu da bi neki veliki siteovi rizikovali da gube posetioce zbog tamo nekih smajlija....
 
mozes da probas :wink: ...E sad instaliraj program pa preceslja odmah komp sa AVG-om i neka ti kaze sta se zbilo (desilo mi se jednom samo kod mene AVG nije detektovao u instalaciji nego tek kada sam instalirao program... Ocistio ga i sve je radilo lepo ;) )... E sad kod tebe moze da ne bude sve tako sjajno... Ako naidje na trojanca lepo ce da ga ubije i gotovo... Postoji i druga varijanta: Da probas da nadjes isti program koji nema troju u instalaciji...
 
Da ti kazem dva reca: Norton Ghost. Usnimis sistemsku particiju pa se zezas dok oces. Ti nesto prismrdi odradis restore i cao.

PS: Ako nemas Ghost moze i Acronics True image.

Probaj pa javi sta je bilo. :D
 

Back
Top