Starija devojka-da ili ne?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Starija devojka-da ili ne?

bgdboy
    Guest

Podrazumevano Starija devojka-da ili ne?

Hteo bi da cujem vase misljenje o tome dal je normalno da ti se svidja starija devojka i sta uraditi!!

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

O tome se pricalo nasiroko i nadugacko po svim forumima, pa si mogao da prelistas...

a) Ljubav ne zna za godine!
    b) Zasto ne bi bilo normalno?
    c) Bolje sa starijom, nego sa nezrelom klinkom... ako nista drugo, mozes nesto nauciti!

Poz.

Početnik
    Učlanjen
    28.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

to je sasvim normalno,i ja volim starije devojkeeeeeee!!!!!

MAD
    Guest

Podrazumevano

Tako je Incognito!
    Samo si jos zaboravio da starijoj ne moras pricati sta u kojem momentu treba da uradi...

GOSTCHA
    Guest

Podrazumevano

Ja se licno,nikad nebih zabavljala sa svojim vrsnjakom,a kamoli sa deckom,koji je mladji od mene par godina..Neznam zasto,al mislim da nismo na ''istoj talasnoj duzini''...
    E sad',desi se da se covek zatelabasa u bas takvu osobu,i sta ces?
    Samo teraj,i prepusti se uzivanju :wink:

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Starija devojka?
    Sto da ne.

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zasto da ne.Sta uraditi?-Sve za sta kod mladje uglavnom trebas dugo da cekas.

Just Older
    Guest

Podrazumevano ha

Ljudi, vi ovde pricate kao da su starije devojke Bog zna sta superiornije i iskusnije od nekih koje su mladje par godina od njih.. To uopste nije tako.
    Evo ja sam naleteo na stariju, i sta? Nista, devojka nije nikada bila zaljubljena a ima 23. godine. Sta ces, u svemu super ali emocionalni invalid. A "krevet" da i ne pominjem, to ne bi uradila ni sa princom na belom konju, sto je i normalno jer nikada nije imala ni 1 vezu.

Bitno je da ljubav ne zna za granice, samo je tuzno sto devojke danas generalno nece ni da cuju za decka koji je njihovo godiste, a kamoli za mladjeg! Pa ne znam kako da je zreo, lep, zgodan, smeker, itd. Uvek postoji taj problem u njihovim glavama - godine.
    Po meni to su jako nezrele osobe, koje rade kako vecina radi.. Nemaju svoj stav, a i ako ga imaju, plase se da ga iznesu.

Toliko o "zrelim i starijim" devojkama.

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ha

Citat Original postavio Just Older
    Ljudi, vi ovde pricate kao da su starije devojke Bog zna sta superiornije i iskusnije od nekih koje su mladje par godina od njih.. To uopste nije tako.
    Evo ja sam naleteo na stariju, i sta? Nista, devojka nije nikada bila zaljubljena a ima 23. godine. Sta ces, u svemu super ali emocionalni invalid. A "krevet" da i ne pominjem, to ne bi uradila ni sa princom na belom konju, sto je i normalno jer nikada nije imala ni 1 vezu.
    Jesam li ja dobro razumela da je tebi starija devojka od 23 godine? E choveche, pa pretera ga bre. Koliko ti onda imas? 15?

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano Re: ha

Citat Original postavio female
    Citat Original postavio Just Older
    Jesam li ja dobro razumela da je tebi starija devojka od 23 godine? E choveche, pa pretera ga bre. Koliko ti onda imas? 15?
    ----------------------------------------------------
    Cuti tek ga je skinula sa sise. :wink:

Zainteresovan član paralela (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ma, mnogo toga uopste nema veze sa godinama, cak ni iskustvo..
    A mladji decko?
    Sto da ne.
    :wink:

Guest

Podrazumevano

mladji decko.......sto da ne.
    moj decko je mladji od mene 4 god. i super nam je.ponekad cak mislim da jei od mene zreliji.to je samo do osobe kakva je.

Aktivan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

sto da ne...upoznala sam ih nekoliko "starijih" koji su na nivou pubertetlija

mice
    Guest

Podrazumevano

najbolja kombinacija karacine je mlada devojka i stariji muskarac i starija dama i mladji muskarac jer mladji momci imaju jacu potenciju a starijim damama su pice razradjene pa moraju osetiti tvrdocu radi zadovoljenja, dok mladjim ribama i mekse kite starijih muskaraca pasuju, a i iskustvo mladji uce od starijih te time stariji placaju veci uzitak koji dobijaju i svi su kvit . samo vi mene slusajte i daleko cete dogurati

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano mogu da ispricam kako sam bila pokvarena prema bivsem decku?

muvao se sa nekom devojkom DOSTA starijom od njega. i sad, kaze mi ortak da se njih dvoje muvaju, a ja onako zaljubljena nista ne provaljujem. elem, proseta se ona malo a ja ga tri put /ko na saslusanju u marici, svaki put sve glasnije/ pitam "da li je ona neka potencijalna?". i nista, da mi je otvoreno rekao da mu se svidja priznala bih poraz i podvila rep. ali avaj, decko kaze da nije... nista, pojavi se ona ponovo tamo i njih dvoje gugucu, ja skakucem oko njega, satro branim teritoriju /nedam svog bivseg decka!!!/ oni me ne konstatuju. u jednom trenutku se umesam u razgovor i pitam je koje je godiste i posle toga joj kazem da smo nas dvoje "samo 10 godina mladji od nje"... muvanje nije NORMALNO uspelo, jer je glupaca imala predrasude i dozvolila da joj mali pokvareni stvor ez novn ez malecka pomuti emocije...

a stvarno - sta ce mu takva devojka kojoj je cim ako je on mladji od nje...? inace je ovako pametan i super, moja neprezaljena ljubav!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Vidim da dosta cura ima mlađe momke,čak i djevojka moga brata je starija od njega 2 god.Neka koju godinu pa ću i ja početi tražiti mlađe

vukovar
    Guest

Podrazumevano m

i ja sam govorila, nikad nebi mogla sa mladjim? i sta sadaa? ja se zaljubila ludoooo u 5 godina mladjeg!zreliji je od mnogih starijih koje poznam . a vjeruj mi znam jako mnogo. ali on je iznad svih!

dugi7777jezik
    Guest

Podrazumevano starija dev

8) 8) 8) Super kombinacija !

Guest

Podrazumevano Re: Starija devojka-da ili ne?

Citat Original postavio bgdboy
    Hteo bi da cujem vase misljenje o tome dal je normalno da ti se svidja starija devojka i sta uraditi!!
    Nema tu u sustini nista neneormalno!Samo je pitanje kako bi se TI osecao u vezi sa tom devojkom,da li bi ti podsvesno smetala ta razlika!

emy_331
    Guest

Citat Original postavio bgdboy
    Nema tu u sustini nista neneormalno!Samo je pitanje kako bi se TI osecao u vezi sa tom devojkom,da li bi ti podsvesno smetala ta razlika!
    ja opet mislim ako se ljudi kapiraju,i vole da su godine samo brojke i parce papira!

anci
    Guest

Podrazumevano

ja inace to ne bih mogla, ali mislim da ljubav ne zna za godine, tako da sto da ne!

Početnik
    Učlanjen
    21.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Moja sadasnja devojka je 10 godina starija od mene.

Aktivan član
    Učlanjen
    21.04.2006.
    Reputaciona moć
    54

ja nisam za to. moj drug (85') je bio sa devojkom/zhenom 75'. uzhas. kao voleli se i na kraju i raskinuli zbog razlike.
    stvarno to ne podrzhavam.

Domaćin xiaoyu (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio chypawa_18
    ja nisam za to. moj drug (85') je bio sa devojkom/zhenom 75'. uzhas. kao voleli se i na kraju i raskinuli zbog razlike.
    stvarno to ne podrzhavam.
    Jao što mi je ovo simpatično.

suus cuique mos - svako ima svoj način

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Шооо?

Ако је њима добро шта има ти да подржаваш или не?

Slične teme

1. Starija devojka i mlađi dečko
    Autor sladjana8 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 150
    Poslednja poruka: 21.10.2011., 00:50
  2. devojka starija od decka
    Autor saracmarko u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 01.04.2004., 01:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor