Zvaka na koju ste nasele?

ljudi jel se sećate onih velikih žvaka ,,raklamirale se kao fora prave se mnogo veliki baloni ,,,, mada kada malo bolje razmislim ,,,stvarno od kako povukli te žvake ja ne napravi onoliki balon ,,, softi - ili sam zaboravila :?:
 
avesic:
ljudi jel se sećate onih velikih žvaka ,,raklamirale se kao fora prave se mnogo veliki baloni ,,,, mada kada malo bolje razmislim ,,,stvarno od kako povukli te žvake ja ne napravi onoliki balon ,,, softi - ili sam zaboravila :?:


e bese nekad gomila tih zvaka, secam se "bazuka", to kad napravis balon, ih...
 
Zvaka? Desava sa da devojka (na)sedne na zvaku. No, ostaje problem skidanje te iste zvake sa farmerki ili suknje... Filozofski (recimo) postavljeno: Mozda ce ipak morati da odnese doticni odevni predmet na hemijsko. Sem ako se u blizini ne nadje neki dzentlmen koji ce uprljati svoje ruke na njenoj guzi. Ovaj... Hocu reci, zvaki. :roll:

Naravno... Pokusavajuci da je skine.

Ovaj... Zvaku. Naravno... :roll:
 
iluzionista:
Zvaka? Desava sa da devojka (na)sedne na zvaku. No, ostaje problem skidanje te iste zvake sa farmerki ili suknje... Filozofski (recimo) postavljeno: Mozda ce ipak morati da odnese doticni odevni predmet na hemijsko. Sem ako se u blizini ne nadje neki dzentlmen koji ce uprljati svoje ruke na njenoj guzi. Ovaj... Hocu reci, zvaki. :roll:

Naravno... Pokusavajuci da je skine.

Ovaj... Zvaku. Naravno... :roll:

Ja sam jednu zalepljenu zvaku koja nikako nije htela da se skine,mada sam sve pokusvala,stavila u zamrzivac dok se nije dooooooooobro stegla.Onda je sama otpala
:wink:
A,bogami,jednom sam i citav pramen kose blizu vrata otsekla zbog zvake koja se igrom slucaja tu nasla umotrljana.Bezobrzna zvaka !!! :lol:
 

Back
Top