Star Wars

markoca:
Evo vam diskutujte o SW-u ovde.Samo o novijim naslovima (Jedi Outcast pa nadalje).may the Force be with you!

Sa reci, jedi outcast i academy su ODLICNE igre, kotor je dobar RPG, a galaxy nisam probao, a ako neko jeste da malo opise tj. da li se uzivis sa pokretima sablje kao i u academyju i outcastu ili je nesto lose. Btw. koliko kosta original sada te igre i koliko je pretplata i koji racunar i konekcija su preporuceni za igranje.
 
SW Galaxies je MMO igra sto znaci da se moze igrati samo preko interneta.Cuo sam da su dva igraca postali Jedi-ji.Inace igra broji dve expanzije:Jump to Lightspeed i Episode III Rage of the Wookies koja treba da izadje.KotOR igre su dobre.Republic Commando zaista lepo docarava Klonske ratove iz perspektive komandosa.
 
markoca:
SW Galaxies je MMO igra sto znaci da se moze igrati samo preko interneta.Cuo sam da su dva igraca postali Jedi-ji.Inace igra broji dve expanzije:Jump to Lightspeed i Episode III Rage of the Wookies koja treba da izadje.KotOR igre su dobre.Republic Commando zaista lepo docarava Klonske ratove iz perspektive komandosa.
Svaka im cast... :wink:
 
Mene yebe sto nece biti Star Wars Episode III :Revenge of the Sith na PC-ju!Bilo bi super da bude....Kakav je vama Star Wars Battlefront?Meni je veliko razocarenje i ujedno jedan veliki promasaj od igre.Nadam se da ce u Battlefronu II (pravi se) da uvedu bolji gameplay,dizajn mapa,AI i Jedi-je.Sto se tice trece epizode,bice zakon.Lucas kaze da da je to 'Titanik u svemiru'.Ja tako ne bih rekao.Pozz

May the Force be with you!
 

Back
Top