Samsung SGH-E710
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Samsung SGH-E710

Simpaticna
    Guest

Podrazumevano Samsung SGH-E710

Kako se sa ovog telefona prebacuju slike i video-klipovi na komp?
    Kako se namesta alarm? Pokusavam da namestim alarm i podsetnik, ali izgleda da je problem u setovanju, pa telefon ne reaguje.
    Hvala! 8)

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Kao prvo(ovo smo dosta puta raspravljali) treba ti softver i data kabl,ako nemas ovo drugo mozes se posluziti i sa IR-portom koji kupis extra za komp ako vec nemas,instaliras softver koji si dobila uz mobilni ili koji skines sa samsungovog websajta,onda prikljucis mob pomocu kabla koji gde bi ovaj program koji si instalirala trebao da prepozna telefon i automatski prebaci imenik na komp.Ista stvar i sa IR samo sto je bez kabla i udaljenost ne vise od 15-20 cm.

Posto imam model E700 verujem da je slican tvom E710,odes na ORGANISER,skrolujes do "ALARM"pritisnes select,sledece odaberes Morning Call,onda Options,ako hoces da namestis kog dana da ti zvoni onda select na Amarm day i podesis,ako ne onda direktno ides na "Alarm time",ukucas vreme i to je to,pokaze se na screenu "Saved".izadjes skroz iz Menija i pri vrhu ekrana bice malo zvono koje znaci da je alarm namesten.Ako hoces da iskljucis alarm pre nego sto je zvonio opet odes na Organiser,Alarm,Morning call,Options,i skroz na dnu odabares opciju Remove alarm.
    Ako ti nesto nije jasno pitaj. :wink:

Simpaticna
    Guest

Podrazumevano

Hvala na odgovoru!
    Jos me zanima gde mogu da kupim data kabl i koliko otprilike kosta.
    A sto se tice alarma, kada odem na morning call i na options, jedine dve opcije su ALARM SOUND SET, gde mogu da odaberem samo melodiju i REMOVE ALARM koji je zaledjen, tj ne moze da se "klikne". Ako odaberem melodiju i vreme pise da je SAVED, medjutim zvonce se ne pojavljuje i ne zvoni i f-ja REMOVE ALARM i dalje ostaje zaledjena? Isto tako, kada udjemm iz menija u ALARM, REMOVE ALARM je zaledjeno.
    Jel meni podmesten neispravan telefon mozda?

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio Simpaticna
    Ja ti preporucujem Infra Red , posto je to univerzalna stvarcica i moze da ima vezu sa svim stvarima koji takodje imaju Infra Red , a ponekad zna da zeza konekcija sa Data Kablom , cena je odprilike ista , i imas da kupis i data kabal i Infra red , u skoro svakoj Mobil radnji , Inra red imas i u radnjama sa kompjuterskom opremom.

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Hvala na odgovoru!
    A sto se tice alarma, kada odem na morning call i na options, jedine dve opcije su ALARM SOUND SET, gde mogu da odaberem samo melodiju i REMOVE ALARM koji je zaledjen, tj ne moze da se "klikne". Ako odaberem melodiju i vreme pise da je SAVED, medjutim zvonce se ne pojavljuje i ne zvoni i f-ja REMOVE ALARM i dalje ostaje zaledjena? Isto tako, kada udjemm iz menija u ALARM, REMOVE ALARM je zaledjeno.
    Jel meni podmesten neispravan telefon mozda?
    Naravno da Remove Alarm stoji zaledjen ako nisi ukljucila alarm pri tom nema logike da se iskljuci vec iskljuceni alarm.Ali kolko primecujem tvoj mob uopste nema funkciju alarma ili je premesten na neko drugo mesto...hm...wierd.

Data kabl za Samsunga mozes kupiti u bilo kojoj(trebalo bi) prodavnici gde se prodaju mobilni telefoni,ali pazi dobro sta kupujes da ne kupis punjac,taj data kabl bi trebalo da bude ili USB ili serial port,odnosno jedan malo veci prikljucak.Ako ne nadjes data kabl slobodno kupi IR port koji mozes koristiti i na drugim mobilnim telefonima koji imaju IR port.Za cenu ne znam posto nisam iz SCG.

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio 123456789
    Ja ti preporucujem Infra Red , posto je to univerzalna stvarcica i moze da ima vezu sa svim stvarima koji takodje imaju Infra Red , a ponekad zna da zeza konekcija sa Data Kablom , cena je odprilike ista , i imas da kupis i data kabal i Infra red , u skoro svakoj Mobil radnji , Inra red imas i u radnjama sa kompjuterskom opremom.
    upravo :wink:

Slične teme

1. Prodajem SAMSUNG E710
    Autor MarkoNS u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.11.2005., 16:49
  2. e700 ili e710???
    Autor French Spirit u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.01.2005., 02:33
  3. Softver za Samsung E710
    Autor u forumu Mobilna telefonija