HELP! zasto mi pricaonica ne radi?

  • Začetnik teme help help help!
  • Datum pokretanja
H

help help help!

Gost
HELP zasto mi pricaonica ne radi?? kada kliknem na ono dugme 'ukljuci se' pojavi mi se neka siva pozadina i pise nesto za javu! instalirala sam neku javu (iako sam je vec imala instaliranu) i opet mi ne radi!! dali je to problem samo na mom komp ili je to svima tako???? HELP!
 
help help help!:
HELP zasto mi pricaonica ne radi?? kada kliknem na ono dugme 'ukljuci se' pojavi mi se neka siva pozadina i pise nesto za javu! instalirala sam neku javu (iako sam je vec imala instaliranu) i opet mi ne radi!! dali je to problem samo na mom komp ili je to svima tako???? HELP!

Imas verovatno SUN JAVA PLUGIN instaliran i zbog toga nece da ti ukljuci Pricaonicu, moras to da uninstaliras i da, ako nemas instalirani JAVA VIRTUAL MACHINE, instaliras to.

Java VM imas da downloadujes na adresi http://irc.krstarica.com/applet/msjavx86.exe
 
A,je li ,Bozo, jel ovaj download vredi instalirati na WINDOWS XP, obzirom da je poznata ona prica Microsoft VS Sun ,pa sudjenje ,pa izgubili, pa sad moze da se downloaduje JAVA VM sa MICROSOFT-ovog site-a, al me interesuje dal ovaj moze da se instalira na XP (toliko da proradi npr. pricaonica na XP-u,da ane mora da se ide preko MIRC-a i sl.)?
Pozdrav!
 

Back
Top