Potreban savet :) dopada mi se stranac,kako se postaviti?

LittleBigStar

Početnik
Poruka
12
Pozdrav svim forumasima!
Ovih dana sam malo rasejana i zbunjena i treba mi vas savet.
Elem,u mom gradu je vec neko vreme jedan stranac,i trebalo bi da ostane jos neko vreme,znaci nece skoro da ide.Meni se on zaista dopao,simpatican je deluje fino,i resila sam da preduzmem prvi korak.
Na papiricu sam na engleskom napisala da bih volelea da ga upoznam,svoje ime i broj telefona,i smajli sam stavila.Pre toga sam naravno nekoliko veceri zaredom bila u njegovoj blizini smeskala mu se i gledala ga cisto da ne bude odjednom iz cista mira neka poruka od neke devojke a nije me u zivotu video.I kada je naisao pogodan trenutak,poslala sam mu papiric po svom drugu on je naravno rekao da je to od mene.
Od te veceri je proslo cetiri dana,i nista,ne javlja se.Svee veceri sam izlazila,sedela u tom kaficu gde i on izlazi i naravno,gleda me smeska mi se,a i njegovi drugari me gledaju,ocigledno me primetio samo nema nikakve reakcije.Cak kad recimo dodje posle mene u kafic uvek gleda da sedne na neko mesto blizu mene i da moze da me gleda.
Ali,i dalje nista...
Opet,nisam imala preko koga da se raspitam,ne znam da li on ima nekog tamo u svojoj zemlji,to zaista ne znam,ja sam samo resila da pokusam jer mi se zaista dopao.
Sad ne znam kako da se ponasam i sta bih mogla da ocekujem,sta vi mislite da li od toga moze da bude nesto,ili se dzaba zanosim?Da li su to neke taktike,gledanje a ovamo nece da pridje da ne ispadne zainteresovan pa juri za mnom?
Iskreno ja nisam osoba koja voli da igra igrice,taktike i tako to,nego sto na um to na drum pa kome se svidja,ok kome ne,slobodan je...
Sto se tice mog fizickog izgleda tu nema sumnje nikakve,ljudima se dopadam kazu mi da sam lepa i da lepo izgledam tako da sa te strane ne mogu da se brinem.
Pa eto,ako je imao neko slicno iskustvo svaki savet bi mi dobrodosao! :D
 
Pozdrav svim forumasima!
Ovih dana sam malo rasejana i zbunjena i treba mi vas savet.
Elem,u mom gradu je vec neko vreme jedan stranac,i trebalo bi da ostane jos neko vreme,znaci nece skoro da ide.Meni se on zaista dopao,simpatican je deluje fino,i resila sam da preduzmem prvi korak.
Na papiricu sam na engleskom napisala da bih volelea da ga upoznam,svoje ime i broj telefona,i smajli sam stavila.Pre toga sam naravno nekoliko veceri zaredom bila u njegovoj blizini smeskala mu se i gledala ga cisto da ne bude odjednom iz cista mira neka poruka od neke devojke a nije me u zivotu video.I kada je naisao pogodan trenutak,poslala sam mu papiric po svom drugu on je naravno rekao da je to od mene.
Od te veceri je proslo cetiri dana,i nista,ne javlja se.Svee veceri sam izlazila,sedela u tom kaficu gde i on izlazi i naravno,gleda me smeska mi se,a i njegovi drugari me gledaju,ocigledno me primetio samo nema nikakve reakcije.Cak kad recimo dodje posle mene u kafic uvek gleda da sedne na neko mesto blizu mene i da moze da me gleda.
Ali,i dalje nista...
Opet,nisam imala preko koga da se raspitam,ne znam da li on ima nekog tamo u svojoj zemlji,to zaista ne znam,ja sam samo resila da pokusam jer mi se zaista dopao.
Sad ne znam kako da se ponasam i sta bih mogla da ocekujem,sta vi mislite da li od toga moze da bude nesto,ili se dzaba zanosim?Da li su to neke taktike,gledanje a ovamo nece da pridje da ne ispadne zainteresovan pa juri za mnom?
Iskreno ja nisam osoba koja voli da igra igrice,taktike i tako to,nego sto na um to na drum pa kome se svidja,ok kome ne,slobodan je...
Sto se tice mog fizickog izgleda tu nema sumnje nikakve,ljudima se dopadam kazu mi da sam lepa i da lepo izgledam tako da sa te strane ne mogu da se brinem.
Pa eto,ako je imao neko slicno iskustvo svaki savet bi mi dobrodosao! :D

Priđi mu.
Video je da si preduzimljiva, pa ti prepušta inicijativu.
Aj, samo hrabro, do kraja.
 
Smatram, da ti kao žensko, ne treba da prilazis. Izvini, nemoj da se ljutiš, ali našta to liči? Ja stigla, evo ti moje ime, broj, hoću da si moj. Ne znam, iskreno, meni se tvoj nastup nimalo ne dopada. Ne znam, nekako smatram da ženi nije primereno, da se tako ponaša. Ok, svako zna svoje, ali taj "upad", očito nije dao očekivane rezultate. Ili si ti mislila, sada ćeš da ga oboriš sa nogu. Pa, će on sada da se oduševi...Možda ima takvih muškaraca, kojima imponuje takav stav u žene, ali smatram da to ne treba da radiš ubudiće. ♥
 
Pozdrav svim forumasima!
Ovih dana sam malo rasejana i zbunjena i treba mi vas savet.
Elem,u mom gradu je vec neko vreme jedan stranac,i trebalo bi da ostane jos neko vreme,znaci nece skoro da ide.Meni se on zaista dopao,simpatican je deluje fino,i resila sam da preduzmem prvi korak.
Na papiricu sam na engleskom napisala da bih volelea da ga upoznam,svoje ime i broj telefona,i smajli sam stavila.Pre toga sam naravno nekoliko veceri zaredom bila u njegovoj blizini smeskala mu se i gledala ga cisto da ne bude odjednom iz cista mira neka poruka od neke devojke a nije me u zivotu video.I kada je naisao pogodan trenutak,poslala sam mu papiric po svom drugu on je naravno rekao da je to od mene.
Od te veceri je proslo cetiri dana,i nista,ne javlja se.Svee veceri sam izlazila,sedela u tom kaficu gde i on izlazi i naravno,gleda me smeska mi se,a i njegovi drugari me gledaju,ocigledno me primetio samo nema nikakve reakcije.Cak kad recimo dodje posle mene u kafic uvek gleda da sedne na neko mesto blizu mene i da moze da me gleda.
Ali,i dalje nista...
Opet,nisam imala preko koga da se raspitam,ne znam da li on ima nekog tamo u svojoj zemlji,to zaista ne znam,ja sam samo resila da pokusam jer mi se zaista dopao.
Sad ne znam kako da se ponasam i sta bih mogla da ocekujem,sta vi mislite da li od toga moze da bude nesto,ili se dzaba zanosim?Da li su to neke taktike,gledanje a ovamo nece da pridje da ne ispadne zainteresovan pa juri za mnom?
Iskreno ja nisam osoba koja voli da igra igrice,taktike i tako to,nego sto na um to na drum pa kome se svidja,ok kome ne,slobodan je...
Sto se tice mog fizickog izgleda tu nema sumnje nikakve,ljudima se dopadam kazu mi da sam lepa i da lepo izgledam tako da sa te strane ne mogu da se brinem.
Pa eto,ako je imao neko slicno iskustvo svaki savet bi mi dobrodosao! :D
ma hebesh to s papirima
ako ti se toko dja pridji mu direktno :rumenko:
 
Smatram, da ti kao žensko, ne treba da prilazis. Izvini, nemoj da se ljutiš, ali našta to liči? Ja stigla, evo ti moje ime, broj, hoću da si moj. Ne znam, iskreno, meni se tvoj nastup nimalo ne dopada. Ne znam, nekako smatram da ženi nije primereno, da se tako ponaša. Ok, svako zna svoje, ali taj "upad", očito nije dao očekivane rezultate. Ili si ti mislila, sada ćeš da ga oboriš sa nogu. Pa, će on sada da se oduševi...Možda ima takvih muškaraca, kojima imponuje takav stav u žene, ali smatram da to ne treba da radiš ubudiće. ♥

zašto na šta liči? šta nije u redu da devojka priđe ako joj se momak sviđa? ili je prilaženje rezervisano samo za muškarce, a žene treba da sede i šalju dimne signale u iščekivanju da on krene? bezveze
 
E pa hvala na odgovorima puno,svaki savet,predlog je dobrodosao i dalje i musko i zensko misljenje! mnogo mi znai da mi kaze neko sa strane ko me ne poznaje,ipak je to najobjektivnije...

Plastika fantastika ne znam sta da mislim,iskreno trudim se da mislim pozitivno i da i dalje ne odustajem,odakle znam tek je nekoliko dana proslo...Opet,nisam pametna pa zato trazim i savet :) A to da sedi blizu mene nije proizvod mojih zelja,veoma sam realna osoba i tacno primetim kad je mene neko video kad ima nesto a kad je neko apsolutno nezainteresovan i uopste ga ne zanimam.Iskreno prvo sto mi pada na pamet da mozda ima neku tamo u svojoj zemlji,ali ja to zaista ne mogu da znam,mogu samo da pretpostavljam...

natapirana turbo sova,upravo to sam i uradila,sinoc nisam izlazila u grad necu ni veceras pa cemo videti :)

Jos jedan iz sela,mozda je i to sto kazes,ali ipak mislim da je dovoljno i ovo,ipak je on stariji od mene neku godinu(nije klinac,u tridesetim godinama je) ja sam dala prvi signal,onda sam ga gledala,smeskala se flertovala,jesam preduzimljiva,ali ipak nije moj stil da se nekome popnem na glavu.Ja lepo pokazem interesovanje budem ljubazna nasmejana lepo izgledam,pa ako to nije dovoljno sta ja tu mogu? :)

svarozic nije crnac :)

sunasceJeca evo i jedno misljenje koje se ne slaze sa mojim i to je potpuno ok.ja sam trazila savet i dobila sam ga :) Ali,cim sam vec slala papiric,cim sam to uradila,znaci da sam dobro razmislila,i za i protiv i resila da preduzmem prvi korak.I ne,moj nastup uopste nije takav kakvim si ga ti opisala,uopste nisam mislila da ga obaram s nogu kad mu prosledim tu poruku,ne mislim da sam bogom dana i takve stvari,samo sam realna.Jednostavno,mogla sam jos dvadeset dana da ga gledam i da se mislim,a mogla sam,kao sto sam i uradila,da mu skrenem paznju.I eto,to sam i uradila,privukla sam paznju,da li ce biti reakcije to ne znam,sto je moje ja sam uradila.
A to da li cu ga oboriti s nogu,to ne znam to zavisi od mnogo faktora,da li cu da mu se dopadnem,da li ce razgovor sa mnom da mu prija itd...to ne zavisi od papirica ili nekih znakova ili ko prvi pridje a ko se necka :)))
 
natapirana turbo sova,svidja mi se to :)))) iskreno sad mi krivo sto u porukuci pored toga da zelim da ga upoznam,mog imena i telefona nisam napisala cofee? ali ode voz :) ako mi se pruzi prilika,da bude sam ili sa jednom osobom,uradicu to sigurno

nemoj više. ti si napravila korak i sad je na njemu, hoće ili neće. sve preko toga može da izazove kontraefekat. ako se ne javi, zaboravi na to i idemo dalje
 
Jos jedan iz sela jaooo,sad si me zbunio :) kad razmislim ima tu logike,ja recimo kad me neki decko gleda nekad pogledam iza sebe da vidim da ne gleda neku drugu devojku,da ne ispadne palim se bezveze,mada uglavnom iza nema nikog :) moguce da je oprezan,a meni deluje da je stidljiv i da iz nekog svog razloga ne prilazi,al ko zna sta je tu u pitanju,koji su razlozi i o cemu on razmislja.prihvatam i cinjenicu da mu se mozda ne dopadam,nista nije iskljuceno.videcemo :)

natapirana turbo sova rus :) inace volim lepe plave momke i ovaj lepi rus bi mi dobro dosao :)
 
Pozdrav svim forumasima!
Ovih dana sam malo rasejana i zbunjena i treba mi vas savet.
Elem,u mom gradu je vec neko vreme jedan stranac,i trebalo bi da ostane jos neko vreme,znaci nece skoro da ide.Meni se on zaista dopao,simpatican je deluje fino,i resila sam da preduzmem prvi korak.
Na papiricu sam na engleskom napisala da bih volelea da ga upoznam,svoje ime i broj telefona,i smajli sam stavila.Pre toga sam naravno nekoliko veceri zaredom bila u njegovoj blizini smeskala mu se i gledala ga cisto da ne bude odjednom iz cista mira neka poruka od neke devojke a nije me u zivotu video.I kada je naisao pogodan trenutak,poslala sam mu papiric po svom drugu on je naravno rekao da je to od mene.
Od te veceri je proslo cetiri dana,i nista,ne javlja se.Svee veceri sam izlazila,sedela u tom kaficu gde i on izlazi i naravno,gleda me smeska mi se,a i njegovi drugari me gledaju,ocigledno me primetio samo nema nikakve reakcije.Cak kad recimo dodje posle mene u kafic uvek gleda da sedne na neko mesto blizu mene i da moze da me gleda.
Ali,i dalje nista...
Opet,nisam imala preko koga da se raspitam,ne znam da li on ima nekog tamo u svojoj zemlji,to zaista ne znam,ja sam samo resila da pokusam jer mi se zaista dopao.
Sad ne znam kako da se ponasam i sta bih mogla da ocekujem,sta vi mislite da li od toga moze da bude nesto,ili se dzaba zanosim?Da li su to neke taktike,gledanje a ovamo nece da pridje da ne ispadne zainteresovan pa juri za mnom?
Iskreno ja nisam osoba koja voli da igra igrice,taktike i tako to,nego sto na um to na drum pa kome se svidja,ok kome ne,slobodan je...
Sto se tice mog fizickog izgleda tu nema sumnje nikakve,ljudima se dopadam kazu mi da sam lepa i da lepo izgledam tako da sa te strane ne mogu da se brinem.
Pa eto,ako je imao neko slicno iskustvo svaki savet bi mi dobrodosao! :D

glupo ti je to s tim papiricem ali ajde...
sad mu lepo pridji uzivo. to je sve.
 

Back
Top