kraljevska pitanja
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: kraljevska pitanja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano kraljevska pitanja

Nešto razmišljam u svojoj plebejskoj dokonosti... A što nama onaj mutavi stranac sedi u Belom dvoru Ne bi meni stvarno smetalo ni to što je stranac, ni to što je mutav (i kinezi iz sedamdesetog bolje govore srpski od njega ) ali mi smeta to što se loži na to da bude pomiritelj srba pod krunom a posvadjan je sa bukvalno čitavom svojom familijom. Kako on može da pomiri Srbe ako rodjenu familiju ne prima u kuću Mislim, Tomislav je rodjen u toj kući i ovaj ga je nadživeo a nije mu dao da kroči u nju. A i Jelisaveta nije baš tako mlada, vreme joj je da vidi rodni dom.

Jel misli neko da je Aleksandar II zaslužio krunu ili da li je uopšte zaslužio da bude tu gde jeste Ili bilo ko od njegovih potomaka Još je živ Knez Aleksandar, Pavlov sin. Da li postoji neka šansa da taj častan (ili barem časniji) čovek zauzme presto

Domaćin
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano

Пријатељу, на сва твоја питања је исти одговор- нажалост не.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ne znam...ni meni se on preterano ne svidja...mozda neko od njegovih sinova i zasluzi da bude kralj...

elem...interesuje me sledece...ako neko zna...koliko je Aleksandar poznat/priznat u svetu, na drugim dvorovima?
    u principu, to je najbitnije...kralj je ionako figura koja sluzi za sepurenje po svetu, a vlada radi posao u zemlji...

Primećen član
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: kraljevska pitanja

Citat Original postavio Groucho_Marx
    Nešto razmišljam u svojoj plebejskoj dokonosti... A što nama onaj mutavi stranac sedi u Belom dvoru Ne bi meni stvarno smetalo ni to što je stranac, ni to što je mutav (i kinezi iz sedamdesetog bolje govore srpski od njega ) ali mi smeta to što se loži na to da bude pomiritelj srba pod krunom a posvadjan je sa bukvalno čitavom svojom familijom. Kako on može da pomiri Srbe ako rodjenu familiju ne prima u kuću Mislim, Tomislav je rodjen u toj kući i ovaj ga je nadživeo a nije mu dao da kroči u nju. A i Jelisaveta nije baš tako mlada, vreme joj je da vidi rodni dom.

Jel misli neko da je Aleksandar II zaslužio krunu ili da li je uopšte zaslužio da bude tu gde jeste Ili bilo ko od njegovih potomaka Još je živ Knez Aleksandar, Pavlov sin. Da li postoji neka šansa da taj častan (ili barem časniji) čovek zauzme presto
    Slazem se sa tobom u jednom delu.On ne zasluzuje krunu,vec nesto drugo.Ne slazem se kada je u pitanju "knez"Aleksandar,jer smatram da nam monarhija nije potrebna.Steta sto "kraljevska" porodica je izbegla za vreme ww2,jer trebalo je sa tom lozom ko sa Romanovima,pa se onda ne bi imao ko vratiti ovde da nam soli pamet i merka vlast a da pri tom ne zna ni rodjeni jezik!

Aktivan član panther (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Re: kraljevska pitanja

Citat Original postavio zox
    Citat Original postavio Groucho_Marx

Slazem se sa tobom u jednom delu.On ne zasluzuje krunu,vec nesto drugo.Ne slazem se kada je u pitanju "knez"Aleksandar,jer smatram da nam monarhija nije potrebna.Steta sto "kraljevska" porodica je izbegla za vreme ww2,jer trebalo je sa tom lozom ko sa Romanovima,pa se onda ne bi imao ko vratiti ovde da nam soli pamet i merka vlast a da pri tom ne zna ni rodjeni jezik!
    A jel bi ti voleo da si normalan

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Panther

Da su!,te mrcinje pametni,veruj mi takva mizerna pitanja nebi izishla na ovom forumu.
    Panther!Kalj je Srbun,muje i shiptari iz vozdovac, ko pita?

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

a sto neko pita izlapele Amerikance koji se trpaju na forum, a ne znaju dve reci srpskog...

Primećen član
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Он јесте признат на другим дворовима, али да се ја питам, њега не бих НИКАДА ставио за краља. Сељачина! Живи овде већ 5 година и не да не може, него неће да научи српски. Мрзи га. Лакше му је да **** на енглеском.

Дркаџија...

Ја бих поставио Јелисавету за краљицу.

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Po meni, prvo je neophodan referendum, da mi odlučimo
    u kom društvenom uređenju želimo da živimo, pa tek ukoliko se većina izjasni za monarhiju, tek tada dolazi na red pitanje ličnosti. Što se Aleksandra tiče, njegova pojava mi nimalo ne uliva poverenje,
    niti deluje reprezentativno.

Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Re: Panther

Citat Original postavio vzeoy7y9
    Da su!,te mrcinje pametni,veruj mi takva mizerna pitanja nebi izishla na ovom forumu.
    Panther!Kalj je Srbun,muje i shiptari iz vozdovac, ko pita?
    Ja se izvinjavam ali da li bi neko mogao da mi prevede ovo, ako zna

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Citat Original postavio BodoniuS
    Он јесте признат на другим дворовима, али да се ја питам, њега не бих НИКАДА ставио за краља. Сељачина! Живи овде већ 5 година и не да не може, него неће да научи српски. Мрзи га. Лакше му је да **** на енглеском.

Дркаџија...

Jelisaveta? To je ona sto se nesto trpala u prosle izbore za predsednika? Pa posle u Blicu na OVOLIKOJ strani uputila apel "gradjanima Novog Sada" da glasaju za Maju Gojkovic?
    Mani me...

Ne vidim uopste cemu monarhija. Po cemu je to kralj bolji od nekog politicara? Ove druge bar nekako biramo...

Primećen član
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio LePiaf
    Citat Original postavio BodoniuS

Дркаџија...

Jelisaveta? To je ona sto se nesto trpala u prosle izbore za predsednika? Pa posle u Blicu na OVOLIKOJ strani uputila apel "gradjanima Novog Sada" da glasaju za Maju Gojkovic?
    Mani me...

Ne vidim uopste cemu monarhija. Po cemu je to kralj bolji od nekog politicara? Ove druge bar nekako biramo...
    Монархија је ту ради шминке. Краљ данас нема никаквог великог утицаја на политички живот.

Primećen član Glas Sauronov (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

У принципу сам републиканац, само ми оно Краљевина Србија много јако звучи. Сад оно јесте да су Карађорђевићи све само не јаки, а имају и у овој републици исувише простора.

Дакле код мене је 3:1 за републику.

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

Dole Kralj!

Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Ziveo kralj

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio Glas Sauronov
    У принципу сам републиканац, само ми оно Краљевина Србија много јако звучи.
    to je, otprilike, i moj stav...

Slične teme

1. Par pitanja oko Rip-ova...
    Autor Skinnyman u forumu Film i video
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.04.2008., 19:43
  2. Dve pitanja
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 30.10.2006., 10:53
  3. Dva Pitanja ???
    Autor Inspector u forumu Softver