Mali jubilej za Gazdaricu :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jooockey:
A shto se cepis koda ona to nezna???

E opusti se i ne prichaj gluposti. Ne cepim se nikom- nije moj stil. Iza otvaranja ove teme ne stoji nikakva namera. Jednostavno sam usao ribi u profil i slucajno snimio dan dolaska na Forum, that's all... odreagovao sam impulsivno usled dobrog raspolozenja. Ccc..a ti brze-bolje potrchao da mi dodelis OSKARA za shlihtanje :? Budi miran, nisam ti ja pretnja :wink:
Gazdarica moze da posvedoci da joj se nikad nisam ni obratio, a posebno da joj se nisam uvlachio na bilo koji nachin.



Budi malo sigurniji u sebe :)
 
EBIGA GOSN MALI PRINC O KAKVOJ PRETNJI GOVORIS MORASH MALODA SE OPUSTISH>>>
A ne odma da pustats kandze ....takve niko ne gotivi...
MIslim da onaj oskar nije bas dobra ideja........Forumom pocinju da kruze negativne vibracije oseca se u vazduhuuuuu.
ISKULIRAJ......
 
Dupeuvlakaci! Poltroni! Koga boli qratz za dve godine! Kakve to veze ima sa ovim forumom.A ti gazdarice da si gazdarica kao sto nisi,trebala bi da zakljucas ovaj topik,jer nema veze sa LJ&S.Kao sto si i gomilu predhonih zakljucala,koji nisu morali biti zakljucani.Sad se pokazi revnosnom!
 
Za kojotica! :P

radza.com_ass1.jpg
 
PLESsitnihDEMONA:
Dupeuvlakaci! Poltroni! Koga boli qratz za dve godine! Kakve to veze ima sa ovim forumom.A ti gazdarice da si gazdarica kao sto nisi,trebala bi da zakljucas ovaj topik,jer nema veze sa LJ&S.Kao sto si i gomilu predhonih zakljucala,koji nisu morali biti zakljucani.Sad se pokazi revnosnom!
Bez brige duso, upravo sam posla da zakljucam, posto je danac novi dan...
I, kad vec bespotrebno volis da pametujes, mogao bi da naucis i to da nikad ne zakljucavam rodjendanske cestitke i slicne stvari, iako nemaju direktne veze sa LJIS-om...

Inace, mali princ i ja bas nikad nismo komunicirali... Kakve komplekse lijecite ti i tebi slicni, napadajuc decka bez veze...
Mozda se radi o nedostatku paznje...?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top