Ljubav ili Sex

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
Imas devojku/decka svog zivota pored sebe...postaje ti supruga/suprug...Kako je neko negde nekad rekao: Govorite sva 5 jezika ljubavlju- darovi, kvalitetno vreme, dodiri, izrazavanje priznanja i dela sluzenja.
Zivot pcoinje teci rozevim tokom...i odjedno ona/on mora da ode negdje daleko na neko duze vreme....Na pocetku je odvratno...cujete se bar najmanje po 5 puta dnevno...na krajem prvih 3 meseca je tel. smetka veca nego za zadnje tri godine...a priroda radi svoje...hormoni takodje... trebate opet progovoriti bar neki od 5 jeika ljubavlju...na pocetku necete ni da pomilite da uradite nesto odvratno...kasnije pocinjete oko toga da razmisljate...i na kraju dolazite u situaciju da birate: Ljubav ili Sex? Znam (pretpostavljam) da cete svi izabrati ljubav...ali...

ps. Ja sam uradio ono za sto sam siguran da se nkada necu kajati..... a Vi?

ps2. Oprostite za moj srpski..nije mi materin....(Pozdrav moje drage prijateljice...Gazdinka..bolndi....)
 
Ne mogu da verujem kakvi ste vi muskarci !!!
Samo vam je bitno da nekog kresnete!
Ljubav je najvaznija stvar i treba je cekati jer vredi.
A uz ljubav svakako dolazi i sex koji je 10000000000
puta lepsi kada nekog volis nego kada to radis cisto iz potrebe :!:
 
dobro ajde ,,, i ja glasam za ljubav ,,ajde kad ste takvi svi ,, a jel će neko da sabira rezultate ,,, jer mi odgovor i nije baš potpun ; ljubav je i misao koju treba i dodirnuti , od čijeg se dodira naježiš , kada te ljubav pogleda zaslepi ti svaku mogućnost stvarnog ,, ljubav je nešto uh ,,,neopisano ,, kada zaljubljeni govore džaba svaki pokušaj prolazniku da ih razume,,, u mom slučaju ljubav isključuje distancu ,,,,
dobro de ,,,pa morala sam malo da se preslišam ,,,dakle nisam za takvu ljubav ,,,
 
avesic:
dobro ajde ,,, i ja glasam za ljubav ,,ajde kad ste takvi svi ,, a jel će neko da sabira rezultate ,,, jer mi odgovor i nije baš potpun ; ljubav je i misao koju treba i dodirnuti , od čijeg se dodira naježiš , kada te ljubav pogleda zaslepi ti svaku mogućnost stvarnog ,, ljubav je nešto uh ,,,neopisano ,, kada zaljubljeni govore džaba svaki pokušaj prolazniku da ih razume,,, u mom slučaju ljubav isključuje distancu ,,,,
dobro de ,,,pa morala sam malo da se preslišam ,,,dakle nisam za takvu ljubav ,,,

Opet ti o venama...........a :roll:
 
lav607:
avesic:
dobro ajde ,,, i ja glasam za ljubav ,,ajde kad ste takvi svi ,, a jel će neko da sabira rezultate ,,, jer mi odgovor i nije baš potpun ; ljubav je i misao koju treba i dodirnuti , od čijeg se dodira naježiš , kada te ljubav pogleda zaslepi ti svaku mogućnost stvarnog ,, ljubav je nešto uh ,,,neopisano ,, kada zaljubljeni govore džaba svaki pokušaj prolazniku da ih razume,,, u mom slučaju ljubav isključuje distancu ,,,,
dobro de ,,,pa morala sam malo da se preslišam ,,,dakle nisam za takvu ljubav ,,,

Opet ti o venama...........a :roll:


nikada nećeš razumeti žene
 
avesic:
lav607:
avesic:
dobro ajde ,,, i ja glasam za ljubav ,,ajde kad ste takvi svi ,, a jel će neko da sabira rezultate ,,, jer mi odgovor i nije baš potpun ; ljubav je i misao koju treba i dodirnuti , od čijeg se dodira naježiš , kada te ljubav pogleda zaslepi ti svaku mogućnost stvarnog ,, ljubav je nešto uh ,,,neopisano ,, kada zaljubljeni govore džaba svaki pokušaj prolazniku da ih razume,,, u mom slučaju ljubav isključuje distancu ,,,,
dobro de ,,,pa morala sam malo da se preslišam ,,,dakle nisam za takvu ljubav ,,,

Opet ti o venama...........a :roll:


nikada nećeš razumeti žene

Ili tebe...........
 

Back
Top