sta biste mi savetovali?
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: sta biste mi savetovali?

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sta biste mi savetovali?

Pitam savremene muskarce nesto sasvim jednostavno, nesto sto me muci i nervira jer ne mogu da se pomirim da me neko tako odbaci i jednostavno zaboravi a za to nije bilo nekog velikog razloga...bar ja tako mislim...covek s kojim sam se druzila i bila u vise nego prijateljskim odnosima upao je u probleme bar je tako pricao kojima nije bilo kraja i sve se vise povlacio i izbegavao me...naravno sve to nije islo bez mog kritikovanja pokusavanja da ga uzdignem savetujem vratim mu samopuzdanje i veru da ce biti bolje da lose vreme mora da se zavrsi i sl. Imao je problema sa bivsom zenom razvodio se isterivao neku pravdu, u poslu je isto islo traljavo ali mislim da to nije samo njegova losa sreca vec je i sam doprineo tome...vise ljudi je izigrao slagao on tvrdi nenamerno...verujuci da ce imati neke uspehe, postajao je sve konfuzniji da bi i meni na kraju napravio dugove za koje je stalno tvrdio da ce vratiti a ne videh jos nista...kad sam mu vise puta ocajna postavila pitanje kad misli da mi vrati ljutio se govoreci da sam luda sto mu ne verujem i da ga eto i ja ne razumem da sam ista kao svi jednostavno da sam mu pravi neprijatelj...Onda sam ja pokusala da ga opet razumem pa sam ga molila da samo popricamo kako cemo da se organizujemo da se taj dug plati jer je u pitanju racun zbog kog mogu lako na sud,jednom recju vise ga molila da se sredi i da me prihvati kao nekog ko ce da mu pomogne i ko mu najmanje zeli zlo...To da pomazem i saslusam je jednostavno u mom karakteru...Uspela sam da ga dovucem na jedan razgovor kod prijateljice i smatrala sam da smo se pomirili popricavsi o svemu sto ga muci...opet sam pokazala ogromno razumevanje i zelju da ga cekam dok se ne sredi i zelju da mu pomognem kao coveku...Mislila sam da je sve u redu jer ipak ipak prokleto zensko sam volim ga jos uvek ako me razumete...a umesto toga on menja broj mobilnog koji je bio jedina mogucnost da ostanemo u kontaktu i nov br nemam nije mi javio ni eto posle tri nedelje...Postoji bar 5 nacina da ga saznam ali imam valjda jos to malo ponosa da bi ga nazvala i upitala zasto bezi...nisam trazila vezu od njega nisam insistirala ninacemu osim da mi vrati ono lepo vreme druzenja kad smo delili sve...Nosim se mislju da saznam taj br i samo mu posaljem sms i zahvalim sto mi ovako vraca sve sto sam ucinila za njega...Sto puta smo konstantovali da je u svetu malo pravih prijatelja i da je prava dragocenost kad naletimo na nekog ko hoce da nas prihvati i razume a sada dozivljavam da me je odbacio kao krpu...boli me...Sta mislite da vise ne gnjavim i ne kukam sta da radim...ne verujem da se izgubio zbog novca, dogovorili smo se da ga sacekam da se sredi ali sta je sa nasim osecanjima sa druzenjem sa tom bliskoscu...to mi se nikad nije desilo...razumem i da neko nece da se javi na tel i da spusti slusalicu da nekog otkaci ali kakav je ovo nacin...najmanje muski

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

mozda se drogira?
    ili je izmuzao od tebe sve sto mu je potrebno,mislim na lovu,naravno...
    svakako je kreten..
    ali postoje takvi likovi.
    pali sestro od debila. :wink:

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano TEBE BOLI DUSA, A NJEGA...

...Njega boli "ona stvar" za tebe, draga moja.
    Zakasala si sa "davljenikom". Cova je puko finansijski, i sad ne bira sredstva da dodje do para.
    Nije on promenio broj telefona samo zbog tebe.
    Jure ga poverioci! Vise njih.
    Na osnovu sturih podataka iz tvoje price, pretpostavljam da se, najverovatnije, radi o zelenaskoj kamati koja ga "kolje"...odatle i toliki njegov ocaj.
    Njemu nema spasa!
    Siguran sam u to.
    Gledaj da sacuvas sebe.
    Nisi pomenula o kojoj je cifri rec, ali ako hoces da povratis svoj novac, moraces da nadjes nekog da ti pomogne. U protivnom se "oprosti" od svojih para.
    Nadam se da razumes sta hocu da ti kazem.
    Zelim ti puno srece.

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

ma kolika god da je suma,osim ako nisu hiljade evra u pitanju...
    bolje je da zaboravi na njih

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

umesto sto tumacis njegov odnos prema tebi, pozabavi se svojim odnosom prema njemu...
    sta je to sto te psiholoski veze za njega. koliki je prostor tvoje psihe pod njegovom kontrolom? mozda volis da budes spasitelj i dobra majka posustalim ljudima kojima ne ide bas najbolje, i dok ti glumis neznu i briznu majku on glumi drskog sina tinejdzera, koji ne mari mnogo ni za sebe ni za tebe...
    ne mozes mu prici na taj nacin iz ego stanja roditelja, jer on bezi od odgovornosti a mozda i figure majke.
    paradoksalna stvar u tvojoj situaciji je da kad bi izasla iz tog mita koji zivis mogla bi da mu pridjes, ali napustanjem svog mita taj muskarac ti ne bi vise privlacio paznju....
    ostaje problem para, recimo da si time platila osvescenje, budjenje iz ove tvoje tople igrarije, platila kartu da se vratis slobodi i realnosti...

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: sta biste mi savetovali?

Citat Original postavio muzipuzi
    Pitam savremene muskarce nesto sasvim jednostavno, nesto sto me muci i nervira jer ne mogu da se pomirim da me neko tako odbaci i jednostavno zaboravi a za to nije bilo nekog velikog razloga...bar ja tako mislim...covek s kojim sam se druzila i bila u vise nego prijateljskim odnosima upao je u probleme bar je tako pricao kojima nije bilo kraja i sve se vise povlacio i izbegavao me...naravno sve to nije islo bez mog kritikovanja pokusavanja da ga uzdignem savetujem vratim mu samopuzdanje i veru da ce biti bolje da lose vreme mora da se zavrsi i sl. Imao je problema sa bivsom zenom razvodio se isterivao neku pravdu, u poslu je isto islo traljavo ali mislim da to nije samo njegova losa sreca vec je i sam doprineo tome...vise ljudi je izigrao slagao on tvrdi nenamerno...verujuci da ce imati neke uspehe, postajao je sve konfuzniji da bi i meni na kraju napravio dugove za koje je stalno tvrdio da ce vratiti a ne videh jos nista...kad sam mu vise puta ocajna postavila pitanje kad misli da mi vrati ljutio se govoreci da sam luda sto mu ne verujem i da ga eto i ja ne razumem da sam ista kao svi jednostavno da sam mu pravi neprijatelj...Onda sam ja pokusala da ga opet razumem pa sam ga molila da samo popricamo kako cemo da se organizujemo da se taj dug plati jer je u pitanju racun zbog kog mogu lako na sud,jednom recju vise ga molila da se sredi i da me prihvati kao nekog ko ce da mu pomogne i ko mu najmanje zeli zlo...To da pomazem i saslusam je jednostavno u mom karakteru...Uspela sam da ga dovucem na jedan razgovor kod prijateljice i smatrala sam da smo se pomirili popricavsi o svemu sto ga muci...opet sam pokazala ogromno razumevanje i zelju da ga cekam dok se ne sredi i zelju da mu pomognem kao coveku...Mislila sam da je sve u redu jer ipak ipak prokleto zensko sam volim ga jos uvek ako me razumete...a umesto toga on menja broj mobilnog koji je bio jedina mogucnost da ostanemo u kontaktu i nov br nemam nije mi javio ni eto posle tri nedelje...Postoji bar 5 nacina da ga saznam ali imam valjda jos to malo ponosa da bi ga nazvala i upitala zasto bezi...nisam trazila vezu od njega nisam insistirala ninacemu osim da mi vrati ono lepo vreme druzenja kad smo delili sve...Nosim se mislju da saznam taj br i samo mu posaljem sms i zahvalim sto mi ovako vraca sve sto sam ucinila za njega...Sto puta smo konstantovali da je u svetu malo pravih prijatelja i da je prava dragocenost kad naletimo na nekog ko hoce da nas prihvati i razume a sada dozivljavam da me je odbacio kao krpu...boli me...Sta mislite da vise ne gnjavim i ne kukam sta da radim...ne verujem da se izgubio zbog novca, dogovorili smo se da ga sacekam da se sredi ali sta je sa nasim osecanjima sa druzenjem sa tom bliskoscu...to mi se nikad nije desilo...razumem i da neko nece da se javi na tel i da spusti slusalicu da nekog otkaci ali kakav je ovo nacin...najmanje muski
    Ljudi sve sto rekoste u pravu ste, nisam bre neka glupaca, cenjena sam u okolini, kod ljudi koji su uspesni i zreli da zive ovaj zivot pun prepreka, al u ovoj situaciji sam se ponela neshvatljivo naivno...sad mi ko po kazni dolaze neke knjige u kojima su opisane te situacije gde mi pametni padamo na kuknjavu i ocaj pa se pokazemo ko spasioci...ali kasno Marko na Kosovo stize...radi se o sumi koja za moj status i zaradu nije mala, da sam neka situirana rekla bi eto ti nek su ti proste izvlaci se kako znas ovako ne znam ni sama kud cu a uz to mi je i dusa povredjena...probudim se nocu pa bih sebe ubila od muke sto sam tako mogla biti naivna...da bar imam neki dostojanstveniji nacin da ga negde sretnem i ponovo popricam sa njim, ovako da ga jurim i trazim jos mi je vise ponizenje...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ja bih ti savetovao samo da pishesh sto sazetije, posto ljudi ne vole duge postove. Ako mi ne verujesh pogledaj broj pregleda naspram odgovora :wink:
    Misim ne zezam se, ozbiljno kazem, ako moze da se uprosti - treba uprostiti.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Ja bih ti savetovao samo da pishesh sto sazetije, posto ljudi ne vole duge postove. Ako mi ne verujesh pogledaj broj pregleda naspram odgovora :wink:
    Е, баш сам то хтела да кажем...Прочитала сам до пола и онда се изгубила у редовима...
    Кад већ пишеш тако дугачко онда мало раздвој пасусе, да буде лакше за читање...( знаш оно: увод-разрада-закључак :wink: )

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Е, баш сам то хтела да кажем...Прочитала сам до пола и онда се изгубила у редовима...
    Кад већ пишеш тако дугачко онда мало раздвој пасусе, да буде лакше за читање...( знаш оно: увод-разрада-закључак :wink: )
    Pa, to je bar jednostavno :
    uvod : PARE !!!
    razrada : PARE !!!
    zaključak : PARE !!!

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano

forget it

šta ti je čudno - to što te neko iskoristio i kidnuo?
    dešava se.
    prihvati i idi dalje.
    i kaži hvala bogu što "druženje" nije trajalo duže.

p.s. nadam se da suma novca nije ogromna.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

evo ja se okušala u čitanju:
    loš
    loš
    loš
    pokušala da razumem
    prokleto žensko
    traljav
    nema ga

koji će ti on quraz

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

Ma vratiće ti pare sigurno.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

E, ja htjedoh reci da je bila takva tema....identicna....i tako, da budem dobra i od pomoci pocnem da je trazim, i nadjem je, kad ono...e.... tvoja tema...ista...sta da ti kazem...moje misljenje se nije promjenilo.....
    btw. topic je "muskarac lazov"

Slične teme

1. Kakav biste naslov dali romanu kada biste ga napisali?
    Autor vuceta u forumu Književnost
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 26.02.2009., 23:47
  2. Odgovora: 243
    Poslednja poruka: 30.01.2009., 02:58
  3. Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.01.2009., 17:05
  4. kako biste opisali svoj zivot>?<sta biste promenili
    Autor joGooOOD u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 22.12.2007., 22:30
  5. Srbi "savetovali"Sadama da vojska ne brani Bagdad