Treba mi pomoc....

gost 30561

Početnik
Poruka
20
Pozdrav svima koji budu ovo citali, i unaprijed se zahvaljujem...
`88. sam godiste. Presao sam u novi grad i upoznao jednu preljepu curicu. Rekao joj da je volim (tj. ne direktno, preko sms), a ona cura nista, cak je postala i kako se meni cini odbojna.
Ajde neka mi neko pomogne i neka mi kaze sta da cinim. Jer sam totalno zbunjen i "uvijedjen". Cekam vasu pomoc, a do tada razmisljam o njoj i meni, i gdje li sam pogrijesio....
 
Pa kad si upotrebio reci "volim te" tako brzo i na tako glup nacin kao sto je SMS...

Postoje dve varijante:
1- Svidjao si joj se, ali se uplasila kada si joj to rekao jer ona nije mislila toliko ozbiljno sa tobom

2- Ne svidjas joj se...

Sta da radis? Nista brate, lepo odes kod nje i fino je pitas sve u oci... Odmah ces da znas na cemu si...

poz
 
E, pa, da ja imam ponovo sedamnaest, ja bih maksimalno koristila te godine za provod,zabavljanje i sve ono sto se u tim godinama radi! :D :P

Tako ozbiljne reci ostavi za kasnije, veruj mi, doci ce vreme i za njih! :) :) :)
 
DJ_MaRe:
Pa kad si upotrebio reci "volim te" tako brzo i na tako glup nacin kao sto je SMS...
ne slusaj ih, nista oni ne znaju...e Mare sramota..sta je tu glupo..ja sam tako izjavila..ali na jeziku nekog africkog plemena, ne preporucujem..covek mislio da sam neki manijak...neka je rekao, verovatno ga nesto vuklo..neki djavo :)
 
DOBAR_DUH:
... cak je postala i kako se meni cini odbojna.

"Covek kad shvati da je voljen postaje surov."
Tipicna rekcija. Misli da joj se moze. Sve do cega mozemo lako da dodjemo nije nam toliko interesantno.
Igraj se i ti malo. Ohladi je. Malo je iskuliraj i ako joj je stalo (a ne verujem da si joj bez povoda sa njene strane pustio takvu poruku) zagrisce bacenu udicu.
 
Чекај...у профилу ти пише да си '85-о и да студираш, па си сад одједном '88. Мислим ако се зезаш мало...то може да буде и на мало бистрији начин. :roll:

Али, 'ајде да претпоставим да је случајна грешка (или да стварно имаш такав проблем). Па знаш како, рибице у тим годинама знају да буду мало сурове, ако не знаш да се поставиш. Полако научићеш.
Није требало да јој пошаљеш поруку. Ако си баш и желео то, прво је требало да је шармираш тотално, значи да изгуби главу (а на неки чудан начин...обожавају кад им се то деси)...и онда је тако печеш на тихој ватрици (и пазиш да не прегори :wink: ). После можеш да радиш шта хоћеш...али буквално. Наравно...на теби је да останеш џентлмен и не искористиш то.

P.S. Можда је и рибица мали снобић, мисли дошао си скоро у БГ, па може да манипулише. Веруј ми, такве змије ти не требају, врло брзо би те сморила.
 
Tinar:
U potpunosti se slazem sa Maretom... Previshe naglo. Ja bih pomislila da se dechko zayebava samnom. Pokushaj da razgovarash sa njom. Sve ostalo ce stvoriti kontra efekat...


Ja bih pomislila da je budala ako misli da ce me posle kratkog poznastva osvojiti sa VOLIM TE...

Probaj sa ne tako direktnim pristupom....
 

Potpuno se slazem sa Maretom.I neka zvuci banalno, ali te dve reci VOLIM TE ne znaci nista, ako ih ona ne procita u tvojim ocima. Zasto da joj anonimno saljes ruzu? Sta ce meni ruza , ako ne znam ko je salje? Pokloni joj kad je budes sreo, pritom ces u njenim ocima videti sve...
 
$Mina:
E, pa, da ja imam ponovo sedamnaest, ja bih maksimalno koristila te godine za provod,zabavljanje i sve ono sto se u tim godinama radi! :D :P

Tako ozbiljne reci ostavi za kasnije, veruj mi, doci ce vreme i za njih! :) :) :)

Eh, da je sve bas tako...
Ti kao da si zaboravila da su ti ljubavi u sedamnaestoj uvek bile prave i najvece, i da kada je bolelo bolelo je najvise na svetu...
Tada se mislilo da nista sto kasnije dolazi nece biti toliko jako kao ovo sada...
 

Back
Top