Bez viza

valdemar

Zainteresovan član
Poruka
124
:idea: Dakle, nisam siguran da li je spisak 100% tacan, pa ako neko zna, neka dopuni ili ispravi. Elem, sa SCG pasosem, viza vam nije potrebna za ulazak sledece zemlje:

EVROPA
Andora
Belorusija
Bosna i Hercegovina
Bugarska
Hrvatska
Makedonija
San Marino

AZIJA
Irak
Japan
Kipar

AFRIKA
Alzhir
Bocvana
Egipat
Gvineja
Nigerija
Sejsheli
Tunis
Zimbabve

AMERIKE
Argentina
Bolivija
Ekvador
Kosta Rika
Kuba
Meksiko
Chile


Dakle, ukoliko znAte za jos neku zemlju, bas bi mi bilo drago da dopunite spisak... :)

*Za Andoru ne treba viza, ali morate proci kroz Francusku ili Spaniju, dakle - Schengen! Za San Marino isto tako, jedino ako ima neka varijanta helikopterom od Riminija na Jadranskom moru... :twisted:
 
Haiti ne treba, al bogme Costa Rica treba.
Za Mexico treba jer nasi oce da trce preko pustinje u USA preko pustinja Guadalajara il kako se vec zove.
Sva ostrva na Caribima treba (San Martin, Martinic, Puerto Rico, Curasao, etc)
 
za argentinu nam ne treba viza 100%. jedan deo nasih iz dominikane je presao u argentinu pre mesec dana i znam da ce jos neki otici dole zbog skolovanja jer je poprilicno jeftino
 
za DOMINIKANU NAM TREBA VIZA 100%, bio mi je prijatelj u poseti i da bi izbegao peripetije sa garantnim pismima, uplatio arazman i turisticka agencija mu izvadila vizu. Dve prijateljice su vratili sa Surcinskog aerodroma jer nisu imali vizu, u sluzbenom glasniku od Januara 2008 moze se procitati sve o nacinu gde i kako se vadi viza za nase ljude za dominikanu
 
:idea: Dakle, nisam siguran da li je spisak 100% tacan, pa ako neko zna, neka dopuni ili ispravi. Elem, sa SCG pasosem, viza vam nije potrebna za ulazak sledece zemlje:

EVROPA
Andora
Belorusija
Bosna i Hercegovina
Bugarska
Hrvatska
Makedonija
San Marino

AZIJA
Irak
Japan
Kipar

AFRIKA
Alzhir
Bocvana
Egipat
Gvineja
Nigerija
Sejsheli
Tunis
Zimbabve

AMERIKE
Argentina
Bolivija
Ekvador
Kosta Rika
Kuba
Meksiko
Chile


Dakle, ukoliko znAte za jos neku zemlju, bas bi mi bilo drago da dopunite spisak... :)

*Za Andoru ne treba viza, ali morate proci kroz Francusku ili Spaniju, dakle - Schengen! Za San Marino isto tako, jedino ako ima neka varijanta helikopterom od Riminija na Jadranskom moru... :twisted:

uuu ove zadnje su cool
 
Uh...Itekako treba za Costa Ricu,a šta zar ima viza za Ugandu,Zambiju,Mozambik...

Costa Rica je mnogo lepa,al teško je naći vizu...Išao sam u Costu 2005.(kad sam obilazio Chile i delove Južne AMerike),2006.(na 10 dana),2007.(na 10 dana)i 2008.(na pet dana)...

Al ima viza,100000000%...

Ipak,preporučujem Venezuelu,Cubu,Costu,Chile,Dominicu svima...


Ne treba viza za Vatikan!
 

Back
Top