Zarada na netu - GRAFICKI DIZAJN

ljudi ja pobedih na jos 1 konkursu :super:


184611.jpg

svaka čast :)

el to samo meni neće da prikaže dodati dizajn ili su uveli neko novo pravilo da ga prvo proveravaju? samo mi se učitava slika, nikako da se prikaže
 
prvo sto mi je palo na pamet kada sam video dizajn,je da bih stavio nesto ispod kao da je otpalo izmedju slova E i D
e sad,sta moze a d abude u kontekstu "tracare" ne znam,mozda usta :)

ovo je samo ideja,,mozda i losa,ovako lepo izgleda,mozda da probas neke kombinacije boja da izgleda na tabloid
 
Pa zavisi od toga da li nameravaju da stampaju, ili samo za net. Ako je samo za online, radim samo na RGB, ako im je akcenat na stampi radim CMYK, a neretko im i PANTONE odradim pored osnovnog. Coveculjka sam iskreno krpio od 10 razlicitih likova koje sam traceo-ovao jer je lik trazio ilustraciju, a ja se time ne bavim, ali ispalo je dobro :)
 
to ti je pitanje kreativnosti, ali prvi savet - radi sa sivim gradient nijansama u radial gradientu. Naravno, podrazumeva se da koristis CDR ili Ai, ne Photoshop
Takodje, uradis iz 2 dela pozadinu, po pola, mozes da eksperimentises sa gradientom da bi dobio 3-D osecaj
 
Poslednja izmena:
tekst je obican (BB) , case su uradjene jednostavno, i to sa crnim outlineom... nije centrirano, a slogan je uradjen sa tekstom iste velicine kao i ime firme. U sustini, malko vise podseca na reklamu nego na logotip. Kad budes ubuduce radio, probaj da ti slikovni deo logoa ne bude sa crnim outlineom, centriraj da ti bude na sredini a slogan bi trebalo da ti bude znatno manji od teksta logotipa, u srazmerama 1/3, 1/4, 2/5... Firme su izuzetno zahtevne, slikovni deo logotipa bi trebalo da bude malkice sofisticiraniji, imas brdo tutorijala na tjubu koji objasnjavaju kako se postizu odredjeni efekti... Nemoj pogresno da shvatis, dobronamerno kritikujem da bi sto pre napredovao, meni je trebalo skoro godinu dana sam da ucim da bi malo napredovao, ovako ces mnogo brze da napredujes.
 

Back
Top