PC-cillin ili Panda antivirus??

miss Lukach

Početnik
Poruka
3
Mozda je expertima bezvezno pitanje ali meni se komp potpuno blokirao kad sam pokusala da ih drzim istovremeno u njemu (sa sve AVG-om!! :D ). Traumiraju me virusi i hakerski "upadi" pa se "junacki branim". To umalo nije kostalo moj komp glave. Zato molim one koji se bolje od mene razumeju da mi kazu da li je bolji PC-cillin (Mikro Trend, redovno update-ovana registrovana verzija) ili Panda Platinum 8.3 (kao, bitno je), trial-version.
Eto, toliko od mene pa me "prosvetlite"!
:D
[/b]
 
Mlada damo.. Tolikoooooooooooooooo tema o AV programima, i valjda si mogla negdje da procitas da se 2 (dva) AV programa ne trpe medjusobno i da se desava da jedan drugog prikazuju kao viruse..

Drugo.. Ako vec moras da izabiras AV, radije uzmi neki besplatni jer ti trial verzije rade onoliko koliko je i receno, sta posle...

Prije nego se odlucis za nesto i sta dalje, pregledaj malo teme o browserima, antivrusima i firewall-ima i naci ces rjesenje za sebe..
Ajd meni i ne bi bilo tesko napisati ali ce moderatori sa pravom da zakljucaju ovu temu zato sto je "kako Agent cesto kaze" bila Y puta....

Srecno...
 
pa lepo ti rece GZ ...Ne trpe se 2 AV-a (osim ako ih ne podesis fino).... Ali necu da ti panetujem vece evo ti odgovor na pitanje: PANDA je odlican AV ali malo zakazuje kod trojanaca... A na netu ima (po mom misljenju) najvise trojanaca ...Inace svejedno moj izbor je Trend Micro PC Cillin u verziji 2004(mozes i 2005 svejedno)... E sad necu da ulazim u tu raspravu malo pobrljaj po forumu i naci ces odgovor na tvoje pitanje (trebalo bi da nadjes :wink: )
 
Pa nisam htela da vas nerviram.. Naravno, pretpostavljam da to vec negde sve lepo pise, ali zaista, ko jos ima vremena da iscitava sve sto je ikada bilo napisano na krstarici?! Znam da se ne trpe, pitala sam za pomoc pri odlucivanju za jednog od njih.. Hvala vam, u svakom slucaju, sto se mene tice ova prica je zavrsena, administrator moze slobodno da zakljuca ovu temu.. Odoh
:cry:
 
Iz licnog iskustva bih ti preporucio Kaspersky, ZoneAlarm Pro i Mozilla Firefox odlicno rade i ne "maltretiraju" racunar. Od kada ih koristim nisam imao ni jedan virus u racunaru, a sa nekim drugim antivirusima imam jako losa iskustva, ka sa Nortonom 2002 koji neke viruse jednostavno nije ni video.
Sto se ovih antivirusa koje si navela tice, nikada ih nisam koristio i nemam pojma kako rade, ali na svim testovima koje sam video po kojekakvim casopisima Kaspersky je bio ubedljivo najbolji.
 

Back
Top