Za nas Novi Sad

krvolok:
Dobro, kada smo se već upustili u čat, 'ajde mi kaži : šta je ONO u " Lupusu ", a ako mi i DOKAŽEŠ da se od SAMO vode, za kišnih dana ( bez blata, snega, itd. ! ), tamo može NORMALNO hodati, u NORMALNIM cipelama, ja ću te nositi dva kruga po Dunavskoj i to čoče - piroče !!!

'lupus' se ne racuna... ono nisu zglavni ljudi pravili... :D
a sto se poplocanja tice, ne mogu da rekonstruisem sliku, ne prolazim 'lupusom' precesto (ni po suvom ni po kisi), ali mislim da je ONO neka keramika... eventualno granitna keramika... u svakom slucaju nesto polirano (vole ljudi da je to bogato, da sljasti :D )
ajde, za ono nosenje cemo se vec nesto dogovoriti kad zavrse sa 'parternim uredjenjem'...
 
joj UW, vise ne mogu ni u jedan lokal normalno da sednem a da ga ne posmatram tvojim ocima... :oops: Sad cu jos da obracam paznju i na beton i plocice u gradu!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS Biblija + poker aparat = pozdrav iz ... :lol:
 
DOKONI UM:
Pa valjda...
Znam da je Dunavska bila problematična za devojke i prolazak na štiklama...bilo je poniranja, klecanja...
Hehe, a tek ulaz u Apolo i onaj gumeni otirac za cipele. Pa tu samo treba stajati i vristati od smeha kad pocnu stiklice da upadaju...i one blentave pokrete pokusaja vadjenja zaglavljene cipelice... :lol: :lol: A sve kao pravis se da ne primecujes...bon ton... :lol: :lol:
 
LUPUS se ne računa.
To je tržni centar ratnih profitera, napravljen u inat svima. Ali osveštan. To je sad u modi. Seljačine su navikle da se krste i kad treba i kada ne treba. Pa osveštavaju sve od tržnog centra do pizzerije preko dizalice. :lol:
 

Back
Top