dimenzije za box
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: dimenzije za box

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano dimenzije za box

dragi forumasi
    u ponedeljak mi stize labradorica stara 4 meseca i imam problem kakav i koliki box da joj napravim s obzirom na gradju laba uopste kolikih dimenzija ( duzina,sirina,visina) bi "trebao" da bude??? cuo sam da bi trebalo izbetonirati "pod" zbog rovanja pa me zanima sta mislite o tome,kao i da postoji neka fora da se box ne pravi u kocku???
    bio bih vam jako zahvalan kada biste mi pomogli jer imam malo vremena
    pozdrav

Primećen član pudlala (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Dragi 3618,

O izgradnji boxeva stvarno nista ne znam, ali mi je zao da ti bas niko ne odgovori. Jedino sto sam negde cula da je bolja podloga od sljunka nego betonska, sto zbog stavova nogu, sto zbog drenaze urina. Iskopa se zemlja nekih pola metra, pa se to ispuni sljakom i na vrh dospe sljunak. A cak i da ti je neko odgovorio sa uputstvima, ne bi stigao beton da se osusi do ponedeljka :wink: . Valjda ce se javiti neko ko zna vise o tome.

Početnik
    Učlanjen
    08.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano cao

razumem te u potpunosti sto imas problem u vezi boxa u istoj sam situaciji bio i ja sa zlatnim retriverom tako da kao prvo nemoj nikako da betoniras pod,da ti neduzim pricu sto to nevalja ima veruj mi dosta razloga,po apsolutno istoj ceni kupi ciglu imaces samo malo vise posla oko namestanja da ispadne ravno ali potrudi se malo veruj mi cigla je mnogo mnogo bolja prvenstveno po zdravlje psa.box ne bi trebalo da bude tipa 2m visine za labradora dovoljno je 1,2 veruj mi,e sad sto se tice velicine tu je dilema neznam detalje tipa koliki ti je budzet heheheh tj koliko imas mesta ali sigurni da ispod 3m x 5m ne bi trebalo biti manji po pravilu ako ti to sta znaci box se sastoji iz dva dela,prvi koji je pokriven totalno polu zatvoren sa kucicom unutra koji je 3m x 3m sa prolazom u otvoreni deo koji bi trebalo biti 2,5m x 15m kako kazu za istrcavanje psa imas moj mail tu negde pa ako ikako mogu pomoci pisi pozdrav

Slične teme

1. DIMENZIJE
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 25.12.2008., 13:17
  2. Dimenzije,,,,,,,,,,,,,,
    Autor Jooockey u forumu Arhiva
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.12.2005., 19:12
  3. Dimenzije
    Autor DkJm u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 1