Klub ljubitelja piva

VeseliPlamichak

Zainteresovan član
Poruka
127
Dok pazim da mi stomak preterano ne poraste uzivam u tom soku od zitarica :lol: .Omiljen mi je Pills apatinski,Jelen,a od uvoznih Heiniken i Carlsberg.Najgore mi je ona voda sto je toce u "Tramvaju" (neko kao cesko valjda...),Bg i Old gold koje bi trebalo zakonom zabraniti jer konzumiranje i 2 case ostavlja zdrastveno mentalne posledice :) ...
 
Crno, gusto, irsko, Guinness....

Moze i obicno lager... hmmmmmm.... mljac, mljac... oznojena casa na +40C... hladovina... hmmmmmmm...
a030.gif
 
VeseliPlamichak:
Dok pazim da mi stomak preterano ne poraste uzivam u tom soku od zitarica :lol: .Omiljen mi je Pills apatinski,Jelen,a od uvoznih Heiniken i Carlsberg.Najgore mi je ona voda sto je toce u "Tramvaju" (neko kao cesko valjda...),Bg i Old gold koje bi trebalo zakonom zabraniti jer konzumiranje i 2 case ostavlja zdrastveno mentalne posledice :) ...

Sto se tice piva u TRAMVAJU to nije nikakvo cesko pivo nego pivo iz privatne pivnice u Borci...znaci krsh zivi...

Omiljeno domace pivo "niksicko" jer od njega nikada sutradan ne boli glava,
a od stranih "Beck's" ubedljivo prednjaci...
 
VeseliPlamichak:
Dok pazim da mi stomak preterano ne poraste uzivam u tom soku od zitarica :lol: .Omiljen mi je Pills apatinski,Jelen,a od uvoznih Heiniken i Carlsberg.Najgore mi je ona voda sto je toce u "Tramvaju" (neko kao cesko valjda...),Bg i Old gold koje bi trebalo zakonom zabraniti jer konzumiranje i 2 case ostavlja zdrastveno mentalne posledice :) ...
Zabrani zoffman-a 8) 8)
 
Ko voli crno PORTER pivo??
Ubedljivo najbolje!! :D 8)
Moze posle Lav, prija i crveni MB... E ma SVA(i Bg) su dobra samo da su EXTRA hladna onda nema razlike tj. trenutne, mozda samo dan posle :shock:
VEEELIKI POZ. za sve sto cirkaju PORTER pivo ZIP. RULES!! 8)

PS. Strana piva nisu nista za nasa domaca!Samo VELIKI trosak za mali EFEKAT!
 
Groucho_Marx:
Ima fora sa Ginisom... Na Ostrvu kad ga natoče udare pečat na njega, na penu, kao dokaz kvaliteta. I kažu da ako na njega staviš novčić koji propadne kroz penu, da je to pokazatelj da je pivo loše.
ziva istina!
e,a ja probala neko belgijsko koje je u flasi kao za sampanj...
ludilo kakav ukus!
 
*Fast Man*:
Ko voli crno PORTER pivo??
Ubedljivo najbolje!! :D 8)
Moze posle Lav, prija i crveni MB... E ma SVA(i Bg) su dobra samo da su EXTRA hladna onda nema razlike tj. trenutne, mozda samo dan posle :shock:
VEEELIKI POZ. za sve sto cirkaju PORTER pivo ZIP. RULES!! 8)

PS. Strana piva nisu nista za nasa domaca!Samo VELIKI trosak za mali EFEKAT!

ja od tog portera dobila proliv... bilo mi je lepo dok sam ga pila, a kasnije ccccc :evil: :evil: :evil:

lav je ipak od nasih domacih najbolje, a od stranih guiness!
 

Back
Top