NEGLIZE ili

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Postovani muskarci,posto ovde postoji sijaset blesavih tema nije zgoreg da se i ja ukljucim sa jednom cisto zabave radi.Da li nosite bademantile,kimono haljine ili kako se vec to zove,u kucnoj intimi ili ste pre za neglize?i sta mislite o tipovima koji vole da se u njima sepure!!!! :D
 
blizance:
Postovani muskarci,posto ovde postoji sijaset blesavih tema nije zgoreg da se i ja ukljucim sa jednom cisto zabave radi.Da li nosite bademantile,kimono haljine ili kako se vec to zove,u kucnoj intimi ili ste pre za neglize?i sta mislite o tipovima koji vole da se u njima sepure!!!! :D
Ju, blizanče pa nemoj tako o našim temama ! Nisu one blesave nego su cool i otkačene. A što se zabave tiče, SVI smo mi ovde isključivo radi iste.
 
blizance:
Postovani muskarci,posto ovde postoji sijaset blesavih tema nije zgoreg da se i ja ukljucim sa jednom cisto zabave radi.Da li nosite bademantile,kimono haljine ili kako se vec to zove,u kucnoj intimi ili ste pre za neglize?i sta mislite o tipovima koji vole da se u njima sepure!!!! :D
Ja volim da sepurim isključivo u gaćama
 
Milojko Vasic:
blizance:
Postovani muskarci,posto ovde postoji sijaset blesavih tema nije zgoreg da se i ja ukljucim sa jednom cisto zabave radi.Da li nosite bademantile,kimono haljine ili kako se vec to zove,u kucnoj intimi ili ste pre za neglize?i sta mislite o tipovima koji vole da se u njima sepure!!!! :D
Ju, blizanče pa nemoj tako o našim temama ! Nisu one blesave nego su cool i otkačene. A što se zabave tiče, SVI smo mi ovde isključivo radi iste.
DRAGI M.V.sve si lepo rekao ,samo covece zaboravi da mi kazes u cemu setas po kuci????!!!! ili da sve sto si naveo shvatim da si za NEGLIZE!!!Pozdrav za tebe i sve ostale :D
 
Milojko Vasic:
xpajamacax:
Milojko Vasic:
blizance:
Milojko Vasic:
blizance:
... ili da sve sto si naveo shvatim da si za NEGLIZE !
Jok. Ja sam kući u odelu.
Jel sa sve kravatom,kajisom i carapama? :D
Sve redom. Osim čarapa. 8)
ali pantofle? ili po srpski patofne?
Jok. Papuče. One, za plažu. 8)
zaboravila sam kako ih betty nazvala....one plasticne,braon :P
 

Nosim bade mantil posle kupanja, sa kapuljačom.
Naviku sam stekao dok sam imao dužu kosu, i prija mi da se svake večeri razgaćim i opustim. Kimono ne nosim, to je već femine, ukoliko nije reč o nindža kimonima :wink:
 

Hahaha Bet, za ovo mogu i da povučem naklonost
Na prvu loptu :evil:
Jesi videla kako ćovek piše pesme? Priča se da je neviđeni tenke :) A Mirko kaže "grudi treba izbrijat', pa onda tatoo". Bože...
Evo, ja ne bih dopustio da me pred kamerama svlači LL. Može Vendy, i ona Sindi, recimo :wink:
Baš lepa imena....
 
HeBePoBaTaH_:

Nosim bade mantil posle kupanja, sa kapuljačom.
Naviku sam stekao dok sam imao dužu kosu, i prija mi da se svake večeri razgaćim i opustim. Kimono ne nosim, to je već femine, ukoliko nije reč o nindža kimonima :wink:

A je l' beli? :wink:
 
Класичан неглиже српског мушкарца:
поткошуља - доњи део штрафтасте пиџаме - кариране кућне папуче!
:P :lol:
 
Gledaj da kad padaš
padneš u naručje nekome od tih
u Balkan Fashion Sweter-ima :wink:
feromoni na sve strane
pošto se ne kupa
nego GISTRO izašo iz kupatila
a u stvari šeta sise
i feromone


:)

Bljak.
 
papuce.jpg


:roll:
 

Back
Top