Tool

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uff...obozavam... pogotovo 3 album...mnogo zrelije pesme...Prva pesma koja mi se od njih svidela i navela da slusham i ostale njihove odlichne jeste Schism...
Mnogi imaju negativan stav prema toj pesmi, tj. da ona donosi i daje samo negativnu poruku, kao autsajder naravno ne slazem se sa tim... :wink:
~Doomed to crumble unless we grow, and strengthen our communicatiooon~ daje uvid u situaciju u kojoj se nalazimo...a mi smo tu da ispravimo greshke...ako nam je vec sv dato na tacnici...
~I know the pieces fit~ i kraj spota kad se mushko i zensko spajaju u jedno bice takodje dokazuju suprotno... ako bi gledali iz druge perspektive nekih duhovnika, mudraca ...sha ja znam... oni bi to predstavili na neki lepshi nachin...chini mi se... ono shto je na kraju spota prikazano je mutant i na frst look u ochima vecine to je ono shto nastaje kad se silom pokushavash da spojish ono shto ne moze... tj kada zelish da spojish dushe na nivou fizichkog i mentalnog sveta...a to je nemoguce...
Lateralus, parabola...su mmi se takodje veoma svidele... toliko :wink:
 
XeNiA_nS:
Lateralus, parabola...su mmi se takodje veoma svidele... toliko :wink:

Moja omiljena pesma... a ujedno smatram da je najbolja pesma na svetu (u svakom aspektu) jeste Parabol+Parabola...

Enivej pomenula si nacin njihovog razmisljanja...sigurno si primetila dosta budistickog uticaja ?
 
Budizam objašnjava smisao života, on objašnjava prividnu nepravednost i nejednakost u svetu oko nas...
to jeste...primetila sam... Budizam daje odgovore na mnoge od problema savremenih materijalističkih društava, npr...shto je ukazano na problem komunikacije u pesmi Schism...

Ne razumem se u religiju...ali obraticu paznju na to sho si rekao...malo vishe informisati...ima istine...pa javljam za utiske(;
 
XeNiA_nS:
Budizam objašnjava smisao života, on objašnjava prividnu nepravednost i nejednakost u svetu oko nas...
to jeste...primetila sam... Budizam daje odgovore na mnoge od problema savremenih materijalističkih društava, npr...shto je ukazano na problem komunikacije u pesmi Schism...

Ne razumem se u religiju...ali obraticu paznju na to sho si rekao...malo vishe informisati...ima istine...pa javljam za utiske(;


Obrati paznju na spot parabola... i primetices drvo zivota...mada ne predstavljaju SAMO budizam..vec skoro sve religije... videces pocetak spota... jevrejsku zvezdu,pentagram,oktagram...koji ih sve objedinjuje...

Veoma je zajeban taj spot...gledam ga svaki dan... i stalno otkrivam po neki novi detalj...

Drago mi je sto nisam jedina osoba ovde koja slusa tool...
 
iNvADer_Zim:
XeNiA_nS:
Budizam objašnjava smisao života, on objašnjava prividnu nepravednost i nejednakost u svetu oko nas...
to jeste...primetila sam... Budizam daje odgovore na mnoge od problema savremenih materijalističkih društava, npr...shto je ukazano na problem komunikacije u pesmi Schism...

Ne razumem se u religiju...ali obraticu paznju na to sho si rekao...malo vishe informisati...ima istine...pa javljam za utiske(;


Obrati paznju na spot parabola... i primetices drvo zivota...mada ne predstavljaju SAMO budizam..vec skoro sve religije... videces pocetak spota... jevrejsku zvezdu,pentagram,oktagram...koji ih sve objedinjuje...

Veoma je * taj spot...gledam ga svaki dan... i stalno otkrivam po neki novi detalj...

Drago mi je sto nisam jedina osoba ovde koja slusa tool...

ma ima ih josh sigurno(;
Za njih sam saznala iz pouzdane ruke...
btw. Jel znash neki sajt gde mogu da skinem taj spot?
 
XeNiA_nS:
iNvADer_Zim:
XeNiA_nS:
ma ima ih josh sigurno(;
Za njih sam saznala iz pouzdane ruke...
btw. Jel znash neki sajt gde mogu da skinem taj spot?

Imam ja sve od njih... lajvove,spotove, imao sam cak i original majcu (eh ali nemam vise)...no jedini "problem" je sto sam ja iz bg-a...

pozeru:p
ma mislila ako znash neki sajt(;

psihopato... pa nisam ja kompjuter pa da znam taj sajt napamet 8) enivej idi na google kucaj parabola tool download i naci ces... enivej spot ima oko 100 mb i traje 10 min...

10 min cistog savrsenstva...i kao sto su spojeni schism i mantra tako su spojeni parabol i parabola...
 
iNvADer_Zim:
XeNiA_nS:
iNvADer_Zim:
XeNiA_nS:
ma ima ih josh sigurno(;
Za njih sam saznala iz pouzdane ruke...
btw. Jel znash neki sajt gde mogu da skinem taj spot?

Imam ja sve od njih... lajvove,spotove, imao sam cak i original majcu (eh ali nemam vise)...no jedini "problem" je sto sam ja iz bg-a...

pozeru:p
ma mislila ako znash neki sajt(;

psihopato... pa nisam ja kompjuter pa da znam taj sajt napamet 8) enivej idi na google kucaj parabola tool download i naci ces... enivej spot ima oko 100 mb i traje 10 min...

10 min cistog savrsenstva...i kao sto su spojeni schism i mantra tako su spojeni parabol i parabola...

jock :evil:
izbaci matematichke formule na jednom sajtu
a na drugom ima samo muzika...
pih... ~nacicu vec
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top