potpisivanje

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Da li zapishavate sve sto vam padne u domet, ili samo onako bash interesantne predmete (ili zivotinje, priznacete da je interesantnije kad bezi :lol: ), ili preciznost koristite za pravljenje raznih umetnickih dela u snegu, pesku i ostalim pogodnim podlogama?

Ako imate tu nesrecu da zivite u gradu i niste imali prilike za zapishavanje u prirodi, nemojte da komentarisete kako je nesto sto niste nikada radili glupo...cak je vise nego zabavno...

Zimus sam se potpisao u snegu ispred kuce stampanim cirilicnim slovima velicine od 25-30 cm. Toliko za sad.

....vas red....
:lol: :lol:
 
10_4_4v.gif
 
Peruzzi:
Da li zapishavate sve sto vam padne u domet, ili samo onako bash interesantne predmete (ili zivotinje, priznacete da je interesantnije kad bezi :lol: ), ili preciznost koristite za pravljenje raznih umetnickih dela u snegu, pesku i ostalim pogodnim podlogama?

Ako imate tu nesrecu da zivite u gradu i niste imali prilike za zapishavanje u prirodi, nemojte da komentarisete kako je nesto sto niste nikada radili glupo...cak je vise nego zabavno...

Zimus sam se potpisao u snegu ispred kuce stampanim cirilicnim slovima velicine od 25-30 cm. Toliko za sad.

....vas red....
:lol: :lol:
JEdino sto mogu da konstatujem je da imas dobar kapacitet mokracne besike.
Ili se vrlo kratko zoves
:wink:
 
Vragolasta Amfibija:
JEdino sto mogu da konstatujem je da imas dobar kapacitet mokracne besike.
Ili se vrlo kratko zoves
:wink:
14 slova. Ako sam lepo preracunao to je oko 12 metara :)

guda:
Neeeeeeeeeeeeeecuuuuuuuuuuu....ja mogu samo mrave da zalivam....
g020.gif


:D
Ako se dovoljno potrudis


cLick - OR - Die:
kao klinac... nije imalo $anse da prskam po snegu, a da ne$to ne naslikam ili ispi$(a/e)m imence 'voljene' osobe :twisted: .. ehehe
Napokon neko normalan....
 
Znao sam jednog lika (punker i budala) koji je, cesto, kad isprati devojku kuci pishkio u saksiju na izlazu iz njene zgrade dok cvece u njoj nije skroz uvenulo.
Da nije toliko uvrnuto bilo bi smesno :)
 
Betty:
niz ćupriju
ako jepod nagibom
nacrtaš mede i zeke :P
(sad sam gotova! :lol: )

e, jednom sam sa 9. sprata piškila, sa terase :)

heh tyBet.. chita$ mi misli bezobrazne :wink: taman htedoh da upitam sa koje ste najvece visine piKilli (u naseljenom mestu) Ja i drugari sa krova $kole :D + ko mozhe da dobaci vi$e sa babine terase :)

btw. Chija je terasa bila u pitanju i kada?

 
hahahaha,
Dorćol, Mike Alasa, 1982. godine :D

Što, jesi slučajno prolazio?
Preparkiravao one "kutije šibica" :lol:

E, neku godinu kasnije sam ponovila, samo noću - bilo zauzeto kupatilo
 
Inače, ovo su likovi koji sebe bez blama nazivaju 'urbanim'... Seljačine nostalgične prema poljskom klozetu :evil:
Treba skapirati prednosti zgrade i rastanja, odrastanja i života u njoj. Nijedna od tih prednosti nije ta koju su ti upišanci umislili da jeste...
 
egzibicionizam naravno..

.. i tako.. dok ti sa 8. sprata radi$ radnje opasne po zdravlje, predsednik kucnog saveta (koji je zbog opasne zhenice morao da sidje dole ispred zgrade i da izduvani) ti se dere na sav glas:

BEETTTYYY.. Jes' ti nova ovde!? $ARAJ MALO! :lol:

 
Groucho_Marx:
Inače, ovo su likovi koji sebe bez blama nazivaju 'urbanim'... Seljačine nostalgične prema poljskom klozetu :evil:
Treba skapirati prednosti zgrade i rastanja, odrastanja i života u njoj. Nijedna od tih prednosti nije ta koju su ti upišanci umislili da jeste...


Ako si im rekao.

@Bet, potpisivanje zadnjim točkom, odnosno iscrtavanje kruga se zove "šestar"
Sa kros - motorima se prave najbolji šestari.
 
poljski klozeti su posebna priča, naročito oni na Fruškoj gori - izlepljeni posterima sisatih lepotica, na 100 m od kuće - tamo NE idem, više volim u parku ili šumi :wink:

Gručo, nisi žensko pa da smeš da budeš tako "njanjav". Carpe diem! :D
 
Peruzzi:
Da li zapishavate sve sto vam padne u domet, ili samo onako bash interesantne predmete (ili zivotinje, priznacete da je interesantnije kad bezi :lol: ), ili preciznost koristite za pravljenje raznih umetnickih dela u snegu, pesku i ostalim pogodnim podlogama?

Ako imate tu nesrecu da zivite u gradu i niste imali prilike za zapishavanje u prirodi, nemojte da komentarisete kako je nesto sto niste nikada radili glupo...cak je vise nego zabavno...

Zimus sam se potpisao u snegu ispred kuce stampanim cirilicnim slovima velicine od 25-30 cm. Toliko za sad.

....vas red....
:lol: :lol:

A ja mislio da se ovde radi o "potpisivanju",ali posto nije odo ja.............
 

Back
Top