E SAD STE ME IZNERVIRALI

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
PAZI OVAKO. ZESTOKO STE ME IZNERVIRALI SA TIM VASIM PRIDIKAMA ZBOG MOJIH VELIKIH SLOVA. PA SHEBALA SAM TESTATURU BRE KAKO NE RAZUMETE?

E SAD, DA BI VAM ZAPUSILA USTA SVECANO OBECAVAM DA CU SUTRA CIM USTANEM DA IDEM U PRODAVNICU I DA KUPIM NOVU TASTATURU.

HOCE LI TADA BITI SVE U REDU?
 
cpku:
JOVANA77:
cpku:
JOVANA77:
d1:
2smisleno
1. nije bitna velicina slova vec sta ima da se kaze
2. nije bitna velicina cackalice vec nacin upotrebe
:roll:

pa tako kazi covece.
Steta sto si u osterajhu, pa ne mozes da osetis ni tehniku ni velicinu nasu domacu :D

iju dete...............................

Dete? Ovakav kompliment nisam dobio, ima vise od deste godina :D
Puno, puno hvala :D :D :D




verujem ti ali morala sam to da ti kazem zbog tvoje slike.

p.s sladak mali.................
 
Gazdarica:
Kazi o cemu se radi, pa cu ti odgovoriti...
Kakav je sad opet problem izbio?

E moj zivot je gomila sranja a za sve sam ja kriv. :cry: Kao sto sam rekao imam decka 5 god.sada moja devojka Ova ovde zna za to u Nemackoj i nesmeta joj.sa njom sam " god.Ali paralelno sa njom to nisam rekao imam devojku u Srbiji.sa njom sam tri god.Ali to je vise kad ja odem dole izadjemo kresnemo se i nema nekih emocija.Pa da ispadnem fer javim joj da se zenim. I da zna da je nasa veza ako moze tako da se zove zavrsena.Inace njoj nikada nisam nista ni obecavao i ona je bila kao svesna toga.Ali sada je poludela kada je to cula.Maltretira moje u JUgi i preti da ce da se ubije ako nedodjem i ne ozenim se sa njom.Inace zove i ovde stalno i vec joj se moja buduca zena javila dvaput ali sreca da ne govorti srpski.Medjutim plasim se da ce Renate shvatiti pre nego sto uspem da joj objasnim.Zaista mislim da mi ovo nebi oprostila.I ostavila bi me.Sta da radim.Nemogu joj reci jer pre tri dana sam joj priznao da sam bisex.i da nije jedina ako joj kazem i ovo kraj.
 

Back
Top