Štrand

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Sve više srećem ljudi koji ne vole Štrand; kao gadna im je voda, pa peeesaaak - fuuuuj :roll: ...
Ja Štrand obožavam, ne mogu da zamislim leto bez njega; ali svake sledeće godine sve više se sužava krug ljudi koji me podržavaju u tome.
Kad se setim u srednjoj školi, bilo nas je po 15 u društvu na pesku - lorum, odbojka, picigen, kupanje, prskanje... Svašta. Sad tako jedva na'vatam nekoga da idemo, a na pesku sve neki novi klinci :( Stariji eventualno po kafićima, ali nema više tog zezanja i druženja...

Pa, eto, da vas pitam - idete li vi na Štrand? Da li se kupate u Dunavu - OK, kao prljav je i zagađen, ali tu su odmah tuševi...
Gde se smestite? U kafiće, na travu, na pesak?
 
mackica ns:
Sve više srećem ljudi koji ne vole Štrand; kao gadna im je voda, pa peeesaaak - fuuuuj :roll: ...
Ja Štrand obožavam, ne mogu da zamislim leto bez njega; ali svake sledeće godine sve više se sužava krug ljudi koji me podržavaju u tome.
Kad se setim u srednjoj školi, bilo nas je po 15 u društvu na pesku - lorum, odbojka, picigen, kupanje, prskanje... Svašta. Sad tako jedva na'vatam nekoga da idemo, a na pesku sve neki novi klinci :( Stariji eventualno po kafićima, ali nema više tog zezanja i druženja...

Pa, eto, da vas pitam - idete li vi na Štrand? Da li se kupate u Dunavu - OK, kao prljav je i zagađen, ali tu su odmah tuševi...
Gde se smestite? U kafiće, na travu, na pesak?

Hehe, a ja ti taman pisala pp. :wink:

Ja Štrand obožavam, svake godine mi je sve bolji! 8)

Jedno dobrih deset godina se nisam ni približavala dunavskoj vodi, ali sam ponovo počela da se kupam u Dunavu pretprošle godine kad je bio onako plitak. Joj, što je tada bilo lepo, eh! Mada se ne zadržavam previše u vodi, malko se bućnem, pa pod tuš!

Obično sam do sad bila na travi, mada više volim na suncu, iako malo smeta pesak. Šta fali, istuširaš se i ćao! A volim i one ležaljke od prošle-pretprošle godine. U kafiću ne sedim preko dana, eventualno uveče. I da ne zaboravim, mini golf!
 
Strand je institucija u pravom smislu te reci! Mozemo cak reci, limanska institucia :D Kapiram da ima ljudi koji ga ne vole ali ja ga obozavam jer je najbolje novosadsko letnje zezanje i neizbezan deo leta, bez obzira na pol, starost ili socijalan profil "korisnika". Svidja mi se sto svake godine ima vise interesantnih stvari ( mini golf je cool ali ako imam "motku" u rukama, onda bas i nisam uracunljiv ) i sadrzaja. Jos kad zavrse most i sklone masine i dizalice, bice super.


Jos jedna stvar... Dunavska voda je zdrava! :wink: :lol: :wink:
 
Daaaa, kako sam samo to zaboravila
18_12_4.gif


Mada, kod mene to uglavnom bude 'vako
18_12_2v.gif

:lol: :lol: :lol:
 
E, a kuvani kukuruz? :P

Mada ja volem i onaj pomfrit sa Štranda više nego sladoled po onoj vrućini! :D

A ja i golf... :oops: :roll: :cry: ... bar se trudim! Ne ide mi ono kad treba da se ubaci loptica u koš. :evil:
 
storm cloud:
A ja i golf... :oops: :roll: :cry: ... bar se trudim! Ne ide mi ono kad treba da se ubaci loptica u koš. :evil:

Uh, meni ono kad je rupica na vr' brda :lol:

Al' ja baš ne volim kukuruz na Štrandu.
A Američke korofnice?
12_4_35.gif


I, ako nastaviš sa sličicama, kidnapovaću te sad sa posla i idemo odma' naŠtrand :wink:
 
mackica ns:
Uh, meni ono kad je rupica na vr' brda :lol:
Ma i to i ona tri tunela. :roll:

mackica ns:
Al' ja baš ne volim kukuruz na Štrandu.
A Američke korofnice?
12_4_35.gif

Kukuruz zna da bude nikakav, zato što je stari. :x A krofnice...mmmmm, masno! :lol: :lol: :lol:

mackica ns:
I, ako nastaviš sa sličicama, kidnapovaću te sad sa posla i idemo odma' naŠtrand :wink:

Pravac nadunav! 8)
8_v.jpg


spicbar_v.jpg
 

Back
Top