Command & Conquer: Generals - Zero Hour

Nemkec:
To je inace jedna od boljih strategija, ali sto se mene tice nikad nece biti bolja od Frozen Throne III :!: :D :D :D :D
Možda tebi. Meni su bolji Generali, jer se više razumem u vojne jedinice ljudi(Amera, Kineza ili GLA ili koga već)nego tamo nekih noćnih vila, orkova itd. Ako ništa, bar prepoznam mog vojnika na prvi pogled za razliku od protivničkog orka(sve su mi te rase jednake):) Alex.L
 
Nemkec:
To je inace jedna od boljih strategija, ali sto se mene tice nikad nece biti bolja od Frozen Throne III :!: :D :D :D :D
Hmmm... To je vetj disqtabilno... Frozen throne je ispao takav kakav jeste zbog masovne pomame i histerije za igrom shto je sledilo posle blizzardove OOOOGROMNE marketinshke kapanje koja je usledila pre izlaska warcrafta III uopshte... War je dobar jer je dobro optimizovan (shto generalsi nisu), balans je BOLJE uradjen (namerno kazhem bolje, jer balans nigde nemozhe biti savrshen) nego u Generalsima, ali generalsi imaju neki svojstven shmek realistichnosti i futurizma (chime se warcraft nemozhe pohvaliti)... Daj, kad neka grdosija sa ogromnim DEBLOM (tauren) dodje i treba joj vishe od jednog udarca da smozhdi pishljivog slabitja (archerku) onda znash da igra ne tezhi realnosti :evil:...
 
NTT:
Ona shtekara, zhenka, Alexandra ili tako neshto kod amera :)
buahaha elektrana po 20 struje i pichiii :)

ma brate...

treca zvezdica, pa bacish zasedu :)

ajoj


a najache je kad napunish bunker onim tehnikalskima, a u svakom po 5 raketasha, i svako sa demolation ability :) i samo parkirash gde treba.

ako ovo uradish, a nije teshko, od tog protivnika ne ostade nishta.


a perverzija je brate da je najacha kopnena jedinica u igri autobus sa 1 generalom i 7 raketasha ili stingera :)

probali ja i drug, onako jedinica na jedinicu, ja demolejsh on tenk, ajoj, nijedan autobus nije uspeo da ubije 1 na 1

a 1 dzip je unishtio 5 overlorda (il kako se vec zvashe
)
 

Back
Top