novak djokovic

Jedini put da sam ga videla kako igra je bilo sad na Davis Cup-u i na Australian Openu protiv Safina. Talenat jeste ali jos ne moze da se izbori protiv onih "manijaka" sa vrha... Po mom misljenju protiv Fligena nije igrao lose,ali ovaj ko da je bio na sedativima, servirao i udarao forhende 100000000000000 km/h :shock:
 
igrao je protiv FERRERA u Umagu... uhhh... :shock: :shock: :shock:
mladji je od mene... ali je simpatican decko...
i,definitivno nije ufuran! upoznala sam ga...
jel znate kako je poljubio onu devojku koja je navijala za njega na nekom od turnira,neka iz Japana ili Kine... :lol:
ma,sweet je skroz..
a sto se tice tenisa koji igra... NIKO ONAKO MLADA NE IGRA ONAKO DOBRO! njegov je vrh definitivno!
pa,ne moze odmah da pobedi Safina ili Ferrera ili neke od najjacih.. nisu ni oni odmah dosli do vrha... blah!
DJOKOVICU, SAMO NAPRED ! ! !
 
E, eXtra ti je tema...Jel ti pratish tenisi ili onako...?Meni je Nole bash sladak...I on je sve samo ne isfoliran...Bash je prijatan i obazhava malu dechicu...Mozhda je malo preozbiljan al dobro...A teniser tje biti najbolji...Ako ne za godinu onda za 2,3...I miss-ica koja je napisala da je glup i bash bash isfoliran ga ochito ili ne poznaje ili mu neshto nije simpatichna...Prema meni je bio sasvim ok i prema svima iz moje okoline...A shta mislite o Janku...???To je pitanje za sve...On JESTE MALO isfoliran...A teniser je takav da dobija samo kad mu je sretjan dan...


PS.Napishite neke tracheve ako znate o njima i ko hotje mozhe da poseti forum na sajtu Vlade Georgieva,zabava,janko tipsarevic i napishe neshto...

KISS:)
 
Ma di je Novak bolji od Ančića? Mario je usta na krivu nogu i zato je ovi pobidija :lol:
Mario je izborio četvrtfinale u Wimbledonu,medalju na OI,i,naravno - finale Davis Cupa zajedno s Ljubičićem... a Đoković??? koji ranking ima Mario,a koji Novak?
Ančić je novi Goran Ivanišević 8-)
 

Back
Top