Sta bi ste vi uradili na mom mestu.Reci istinu ili ne.

  • Začetnik teme Biseksualac
  • Datum pokretanja
B

Biseksualac

Gost
Pa toliko tema o sexsu.A ja imam jedan problem.Mozda neko i pomogne.Ja sam bisexsualac.imam 25 god.I reklo bi se jednu vezu sa jednim tipom 5 god.Ali to je mozda nesto neshvatljivo mi se retko vidimo mozda 3-4 puta god.zivimo jako daleko .Do te veze mi je stalo jer nikada nijedan drugi muskarac me nije privlacio i nece.On je ozenjen i njegova zena zna.Ali moja devojka sa kojom sam 2 god jos nezna.Volim je i zelim da se ozenim sa njom.Ali pre braka zeleo bih da budem ispravan i castan i da joj kazem za kakvog coveka bi se udala.Ali samo me je izuzetno veliki strah od posledica.Ja je zaista volim.Imali neko neki pametan predlog.
 
O B A V E Z N O joj reci pre nego sto udjete u brak. Jer kad-tad ces joj to morati reci ili ce vec sama shvatiti. A onda ce biti jos gore, jer si svo vreme to krio od nje... :roll:
Rizikuj, ako joj sada kazesh, mozda i nece hteti da se uda za tebe (MOZDA!)... ali, isto tako, ako joj ne kazesh i uzmete se... a onda jednog dana sazna da tog drugog muskarca, mozda te ostavi!
Zato - OBAVEZNO JOJ RECI! STO PRE!

Mozda joj se svidi to sto imas i deckica... pa se svo troje lepo budete voleli! meni je to bas simpaticno... :lol: :wink:
 
Anonymous:
O B A V E Z N O joj reci pre nego sto udjete u brak. Jer kad-tad ces joj to morati reci ili ce vec sama shvatiti. A onda ce biti jos gore, jer si svo vreme to krio od nje... :roll:
Rizikuj, ako joj sada kazesh, mozda i nece hteti da se uda za tebe (MOZDA!)... ali, isto tako, ako joj ne kazesh i uzmete se... a onda jednog dana sazna da tog drugog muskarca, mozda te ostavi!
Zato - OBAVEZNO JOJ RECI! STO PRE!

Mozda joj se svidi to sto imas i deckica... pa se svo troje lepo budete voleli! meni je to bas simpaticno... :lol: :wink:
Znas retki su ljudi koji imaju normalna shvatanja.Obicno je klise na nas ljude malo drugacije od okoline bacati drvlje i kamenje.Neplasim se da bi me ostavila zbog toga sto sam bisexs.Ali mozda zato sto sam je lagao dve god da pre nje imam vezu d tri god.Cak sta vise ja sam joj rekao da imam takvu zelju da budem sa nekim tipom i ona je reagovala.Pa nadji ako ti treba.Problem je sto sam imao vezu pre nje.A malo je glupo kada upznajes devojku koja ti se dopada da joj kazes e ja sam bi-.Sad treba naci pravi pristup i nacin.
 
Reci joj - pa sta bude - bice!
Nemoj vise odlagati! Sto vise odlazes da joj kazes - to gore!
:roll: :? Ne savetujem ti da sa tako velikom i vaznom tajnom udjes u brak! Bice ti to pravo mucenje... Ona svakako zasluzuje da zna za to!
Mislim da ce te razumeti...
Ne moras joj reci, jedino ako odlucis da sam tim momkom prekines svaki odnos!

Ja bih razumela da sam na njemom mestu!
Dozvolila bih ti da nastavis da se vidjas sa tim tipom... ali bih i ja sebi pronasla neku devojku za "ponekad".
Sto kazu: "CIST RACUN- DUGA LJUBAV!" :wink:

Srecno!
 
U svakom slucaju, moras joj reci... Ne samo zato sto ne bi bilo posteno prema njoj da ne zna nesto tako bitno o muskarcu s kojim treba da provede zivot, nego i zato sto ti nikada ne bi imao svoj mir, ako bi vjecito morao da krijes tu tajnu... Ne bi mogao u potpunosti ni da budes srecan...
Da sam na tvom mjestu, ne bih to ipak onako bubnula s neba pa u rebra, vec polako, prvo izokola, da je malo pripremis za ono sto slijedi...

Btw. bila sam jednom u shemi sa BI momkom i mene je upravo ta cinjenica, posebno privlacila ka njemu... E sad, ja sam za to znala otpocetka, a da mi je to kasnije rekao, pa prvenstveno bi mi smetalo, sto je to krio, a ne sto je to sto jeste...
 
Anonymous:
E nisam ocekivao zaista ovakve odgovore.Ljudi pa vi ste zaista :cry: :lol: Razmeksali moje srce.

Cekaj samo da pristigne STR8 ekipa pa da pocne da te blati... :roll:
Ima ovde likova :evil: :evil: koji ce ti reci i da si "bolestan" jer volis muskarce... ali, ti ih samo ignorisi! 8)

Drago mi je sto si doneo (po meni) ispravnu odluku i sto ces joj reci! Nadam se da ce sve biti Okej!
Zelim ti mnogo srece....
 
Ne... Njegova vrijednost je, kao i kod bilo kod str8 muskarca, zavisila od toga kakva je osoba, a ne od seksualnog opredjeljenja...
Cak sam i voljela da s njim pricam o tome... Bilo mi je zanimljivo i istovremeno na neki nacin privlacno... Valjda zato sto je to jedino sto ja ne mogu u seksu da iskusim, ako zelim...
Inace, on je jedna jako draga osoba...
 
.........promasili temu iz silne zelje da budete politicki korektni.

Sta biste odgovorili tipu koji bi pitao sta da radi - zeni se jednom cicom ali mnogo voli da par puta godisnje k..sne i jednu drugu cicu. Da li da kaze prvoj?!! :roll:

Mozda sam ja konzervativna, ali mislim da kada stupas u brak, bar u pocetku, treba da zelis samo tu osobu :idea:
 
gosca:
.........promasili temu iz silne zelje da budete politicki korektni.

Sta biste odgovorili tipu koji bi pitao sta da radi - zeni se jednom cicom ali mnogo voli da par puta godisnje k..sne i jednu drugu cicu. Da li da kaze prvoj?!! :roll:

Mozda sam ja konzervativna, ali mislim da kada stupas u brak, bar u pocetku, treba da zelis samo tu osobu :idea:

Ma ti nisi konzervativna.Imas drugacije misljenje. Samo jednostavno nije zivot i sudbina klise da bi po njemu svi i ziveli.Ja sam takav.I trazim nacin da takav kakav jesam pronadjem svoju srecu.
 
Biseksualac:
Pa toliko tema o sexsu.A ja imam jedan problem.Mozda neko i pomogne.Ja sam bisexsualac.imam 25 god.I reklo bi se jednu vezu sa jednim tipom 5 god.Ali to je mozda nesto neshvatljivo mi se retko vidimo mozda 3-4 puta god.zivimo jako daleko .Do te veze mi je stalo jer nikada nijedan drugi muskarac me nije privlacio i nece.On je ozenjen i njegova zena zna.Ali moja devojka sa kojom sam 2 god jos nezna.Volim je i zelim da se ozenim sa njom.Ali pre braka zeleo bih da budem ispravan i castan i da joj kazem za kakvog coveka bi se udala.Ali samo me je izuzetno veliki strah od posledica.Ja je zaista volim.Imali neko neki pametan predlog.
Ako te ona voli udace se se za tebe bez obzira na sve,a uostalom muski BI i HOMO su svakako mnogo osecajnije i bolje osobe.
 
Zorica4:
Biseksualac:
Pa toliko tema o sexsu.A ja imam jedan problem.Mozda neko i pomogne.Ja sam bisexsualac.imam 25 god.I reklo bi se jednu vezu sa jednim tipom 5 god.Ali to je mozda nesto neshvatljivo mi se retko vidimo mozda 3-4 puta god.zivimo jako daleko .Do te veze mi je stalo jer nikada nijedan drugi muskarac me nije privlacio i nece.On je ozenjen i njegova zena zna.Ali moja devojka sa kojom sam 2 god jos nezna.Volim je i zelim da se ozenim sa njom.Ali pre braka zeleo bih da budem ispravan i castan i da joj kazem za kakvog coveka bi se udala.Ali samo me je izuzetno veliki strah od posledica.Ja je zaista volim.Imali neko neki pametan predlog.
Ako te ona voli udace se se za tebe bez obzira na sve,a uostalom muski BI i HOMO su svakako mnogo osecajnije i bolje osobe.

Da moguce je da si upravu.Ja cu joj svakako reci.samo da nadjem pogodan trenutak i nacin.Inace taj moj decko kako ga krstise forumasi.Kada je cuo moju zelju da se ozenim i problem koji vama je sada poznat.Rekao je da ako treba da se povuce iz mog zivota oticice zauvek.Jer mi zeli srecu.A na takve stvari padam pa nemogu da se odreknem.Volim njega nju jos vise.I plasim se samo da nedodje do one situacije.ON ili JA.A tada mislim da bih i jedno i drugo ostavio i otisao u P.M
 
postoje ljudi koji vole da godinama muce svoju savest. ima i onih koji ne mogu da se osecaju samostalno i jako osim ako ne kriju neku, obicno "skandaloznu", stvar o sebi. izgleda da ti nisi jedan od njih? sta ja znam, ako joj ne kazes napravices majmuna od nje (po meni), a to ne radimo onima koje volimo. e sad, ako vise volis sebe i svoj komfor od nje, onda cuti.

mi ovde na forumu ne znamo o tebi dovoljno da bi smo mogli da ti damo neki savet koji je primeren tvojoj licnosti i tvojim potrebama. nadam se da ne trazis opravdanje za nesto sto sam ne zelis da ucinis.
 
Konrad:
Naravno da treba da joj kazes pre braka, pa neka ona odluci. Nema veze da li je on ili ona, nego je bitno sto je varas, a ona to ne zna. E tu si ga ugasio, mozda :?
Nemoj tamo da ides,tamo nema nista.Ozbiljno,moj dever je homo pokusao covek da se ubije,pa kad mu nije uspelo rekao nam sta ga muci,to je bezveze,ti si to sto jesi svidjalo se to drugima ili ne,i ti si onaj sto odlucuje o tvom zivotu!
 
Zorica4:
Konrad:
Naravno da treba da joj kazes pre braka, pa neka ona odluci. Nema veze da li je on ili ona, nego je bitno sto je varas, a ona to ne zna. E tu si ga ugasio, mozda :?
Nemoj tamo da ides,tamo nema nista.Ozbiljno,moj dever je homo pokusao covek da se ubije,pa kad mu nije uspelo rekao nam sta ga muci,to je bezveze,ti si to sto jesi svidjalo se to drugima ili ne,i ti si onaj sto odlucuje o tvom zivotu!

Ma da upravu si potpuno. :wink:
 
Anonymous:
Biseksualac:
Pa toliko tema o sexsu.A ja imam jedan problem.Ali samo me je izuzetno veliki strah od posledica.Ja je zaista volim.Imali neko neki pametan predlog.

a sta oces s njim da ga ostavish ili da nastavite da se druzite

je l postoji nachina da ona to sazna a bez toga da joj ti kazesh. ako ne postoji onda ne znam kako bi to sto si ti radio uticalo na vasu vezu. mislim cemu sluzi da ona sazna. sta time dobijas. a ako ima nacina da ona sazna ovako onda think dalje

da li vi vec zivite zajedno ili jos ne
e sad kad krenete da zivite i onda ti u nekom momentu hoces da odes da se vidish s njim.. moraces da muljash. to moze malo da vas razdvoji i tako. a opet da se toga odreknesh ako ti treba... mozda ce ti opet u nekom momentu trebati da ga vidish a ti njoj rekao i ovo ono a onda radis opet.

a da ti upoznash nju sa ortakom pa onda napravite neku kombinaciju u 3 cisto da upadne u igru
 
Varanje je u pitanju u svakom slucaju.
Ali zamisli tvoju dragu koja saznaje da joj nije konkurencija devojka nego tip.
E sad,mozes se odluciti za varijantu da sve gurnes pod tepih,ozenis se i kuliras.Ta varijanta ti je u slucaju da zelis da izbegnes bilo kakvu raspravu i verovatno gomilu objasnjenja.
fer varijanta prema njoj,jer verujem da je ipak postujes,je da jo ipak predocis situaciju,pusti je da razmisli o svemu.Jer ce to biti sigurno veliki shok,ja polazim od svog primera.U ovom slucaju,ako odlucis da joj kazes,budi spreman da ces je mozda izgubiti.
Stavi sve na papir,i potrudi se koliko-toliko da o svemu razmislis racionalno.
Ja licno sam za drugu varijantu.Ne bi volela da se na petogodisnjici iznenadim kad vidim momka mog muza.
Poz.
 
[
a sta oces s njim da ga ostavish ili da nastavite da se druzite[/quote]

je l postoji nachina da ona to sazna a bez toga da joj ti kazesh. ako ne postoji onda ne znam kako bi to sto si ti radio uticalo na vasu vezu. mislim cemu sluzi da ona sazna. sta time dobijas. a ako ima nacina da ona sazna ovako onda think dalje

da li vi vec zivite zajedno ili jos ne
e sad kad krenete da zivite i onda ti u nekom momentu hoces da odes da se vidish s njim.. moraces da muljash. to moze malo da vas razdvoji i tako. a opet da se toga odreknesh ako ti treba... mozda ce ti opet u nekom momentu trebati da ga vidish a ti njoj rekao i ovo ono a onda radis opet.

a da ti upoznash nju sa ortakom pa onda napravite neku kombinaciju u 3 cisto da upadne u igru[/quote]

Ne ja nezelim da se odreknem njega bas zato sto je to vise neka povezanost i iskreno prijatewljstvo,
A sa njom prakticno zivim 5-6 dana u nedelji.I odlicno funkcionisemo.Mislim da bi ona shvatila.
 

Back
Top