Ginekoloska ordinacija Ginobsis- Nis

uclanila sam se ovde da bih pomogla dosta ljudima koji toliko veruju cuvenom Misi Stefanovicu...pored toga sto misli da je najbolji to mu ne daje za pravo da se prema pacijentima ponasa bezobrazno..(pogotovo prema trudnicama)kako se on ponasa tako se ljudi ne ponasaju ni prema zivotinji,pored ruznih reci njemu se izgleda i smucio svoj posao koji radi...tako da je poceo da poradja trudnice pre vremena,(samo da ih otkaci) i ne slusa savet drugih kolaga...vec u sred porodjaja ume da dovede dva zivota u opasnosti i da na sred porodjaja odustane...e onda ako nemate neku vezu oprsotite se od svojih najblizih...a ko imate molite se bogu da zena i dete budu spaseni bez posledica...jer je nedavno doveo jedan zivot na ivici smrti...pa su morale njegove kolege da priskoce u pomoci i urade HITAN CARSKI REZ KOJI NIJE SMEO DA TRAJE VISE OD 12 MINUTA...Naravno otpusna lista te devojke koju necu da imenujem je izmenjena....Misa koji je poceo porodjaj od jednom se ne pojavljuje nigde...i nije kriv za njen ugrozen zivot i infekciju koju joj je izazvao i doveo dav zivota u opasnosti,...naravno on je cuveni Misa Stefanovic bivsi nacelnik porodilista... tako da moj savet od srca je bezite od coveka koji ne mari za tudji zivot!a ako odete privatno kod njega mogu i ja da vam kazem sta cete imati od bolesti...1)kondilome,2)grlic materice nesto mu fali...3)van matericna trudnoca....to on ume .ovo pisem da bih postedela tudje zivote.
 
Poštovani,nov sam član ovde.Učlanio sam se iz razloga kako bih vam skrenuo pažnju na ginekologa Mišu Stefanovića.Radi se o samoživniku nabeđenom da je najbolji,najstručniji,najtraženiji,najlepši itd...Čovek pominje neke trke sa svojim kolegama,verovatno se nakmiči u svojoj glavi sa njima da bi još dodatno pojačao svoj ego i gordost.Bilo kako bilo umalo nije UBIO moju suprugu pri porođaju zato što se jednostavno čovek "najeo" posla i mislim da mu se ne radi više ali ego mu to jednostavno ne dopušta zato što je u svojoj glavi "najbolji" . Prijavljen je svim mogućim institucijama i službama. Neka bude ovo samo moje skromno mišljenje ali i jedna velika poruka za buduće i sadašnje trudnice.Što dalje od Miše Stefanovića!!! Klinika Ginopsis takođe katastrofalna po pitanju higijene,ljubaznosti i predusretljivosti i vreme čekanja na pregled.Pamet u glavu i nađite drugog ginekologa.
 

Back
Top