Iza kulisa

Poruka
19.457
Zanimaju me iskustva clanova foruma u vezi onih stvari koja se desavaju na forumu sakrivena od ociju ostalih clanova. Sitna podmetanja, nabacivanja, ogovaranja preko privatnih poruka.
Da li je to nesto sto se desava svima ili pojedincima? Da dobijate interesantne ili zgrazavajuce poruke poruke od ljudi koji su na pozornici jedno a iza kulisa drugo.
Naravno, ne imenovati nikoga vec samo iskustva.
 
Kad_LupimLupim:
Brate, ja nemam tih problema, mene niko nece, obradujem se ko kuce kad mi neko posalje PP :cry:
:lol:

Nisam mislio na samo na to. Ni mene niko nece, pa sta?
Mene npr. uglavnom zele da oslobode bede i frustriranosti jer 'iz mojih postova vide da sam duboko nesrecan' i da sma 'izgubio veru u zene' jer me 'sigurno neka zena gadno zeznula u zivotu'. Onda krene kao da se vidimo jer 'nema razloga da se opirem prijateljskom caskanju'. I tako...
 
Pa posle godinu i nesto dana sa najdrazima :) komuniciram van pp-a i privatno, sad mi se na pp uglavnom javljaju neki nepoznati, nemam pojma koji su... :? A i smucila su mi se nova upoznavanja, ne mogu vise, smorila sam se! :lol:
Kad se setim onih dana kad sam ceo dan mogla da odgovaram na pp. Joj, ludilo! :lol:
Niko nije nikad bio bezobrazan preko mere. A ima divnih unikata, bas sam se obogatila za nekoliko prijatelja. :D
Ja imam princip da nikad ne saljem prva pp, al' sam to uradila mozda 2 puta.
A kod mene se sve vidi javno- s kim sam u ljubavi i sa kim nisam, tako da... :P
A volim da ogovaram, samo sto to ne radim sa svakim :) !

ps. imala sam sajber sex samo sa jednim forumasem i to je to! :lol:
I bilo je fenomenalnoooo! 8)
Al' tesko da to moze da se ponovi, bilo je spontano skroooz! :P
 
Ja nemam takvih problema.Doduse bilo je likova koji su me prozivali na forumu a na pp se izvinjavali najstrasnije,ali sve je to normalno jel :wink:
U principu,pozitivna iskustva :lol:
 
ma neee , shta ti je snoshaju kakav crni zhivot iza kulisa, neeeeema toga, niko se ovde nikom ne uvlachi na pp,a komoli za 5 minuta da te blati na javnom, nikako nikako, nit neko vodi beleshke ko,kad,kako i s kim i zashto,(dodushe to zashto i ne igra neku ulogu), ovde su svi mnogo saosecajni i prosto ne mogu da se suzdrzhe da ti na neki nachin ne pomognu, a ako nishta onda ce te bar sazhaljevati (iz nekog samo njima poznatog razloga) :roll:

al ipak moram da se pohvalim jednim fantastichnim pp-om koji mi je pristigao u sanduche
moram priznati da sam toliko bila opchinjena njegovim sadrzhajem da nisam mogla (na zhalost) da ga ne podelim sa nekim ljudima, ali avaj... beshe to bad idea ... jer ochigledno nemamo bash svi isti smisao za humor... :roll:
uglavnom pp je bio prepun nekih zanimljivih informacija o meni, kojih chak ni ja do tad nisam bila svesna...ali srecom me je forum prosvetlio pa sad sve to znam :mrgreen:
 
snoshaj efendija:
Ja sam na primer, nedavno saznao da jedan lik koji se inace ne eksponira postovima i temama preterano cesto damama salje p.p u kojoj naglasava da mu je kita 25cm i eksplicitno nudi sex.Kakav lik! :lol: :lol: :lol: :lol:

ha pa sad mi je jasno zasto se one ustvari ne obaziru na moje poruke u kojima naglasavam da mi je kita manje od 20cm i eksplicitno molim za sex :) i niko me ne zove na onaj 041 broj sto ostavljam... ustvari se sve dopisuju sa njim...
 
snoshaj efendija:
Ja sam na primer, nedavno saznao da jedan lik koji se inace ne eksponira postovima i temama preterano cesto damama salje p.p u kojoj naglasava da mu je kita 25cm i eksplicitno nudi sex.Kakav lik! :lol: :lol: :lol: :lol:

heh, ima toga, da znas! :lol:

meni je cak neki lik koji je imao 0 postova slao sliku svog djoke....a kasnije sam saznala da nisam jedina :? :x
 
I ja sam isto prvi i jedini put dobila PP sa ponudom za neki oralni :shock: .....prvo pa musko....ali nisam ti ja zato ovde.Ne zanima me uopste taj PP. 8)
 
JOVANA77:
snoshaj efendija:
Ja sam na primer, nedavno saznao da jedan lik koji se inace ne eksponira postovima i temama preterano cesto damama salje p.p u kojoj naglasava da mu je kita 25cm i eksplicitno nudi sex.Kakav lik! :lol: :lol: :lol: :lol:

heh, ima toga, da znas! :lol:

meni je cak neki lik koji je imao 0 postova slao sliku svog djoke....a kasnije sam saznala da nisam jedina :? :x
Zbog toga si besna? :wink:
Mrzim da me ogovaraju, ali kad to cine, znaci da je meni super. :D Cim te izbace iz price, vise nisi uspesan, vec u autu. :cry:
 
JOVANA77:
snoshaj efendija:
Ja sam na primer, nedavno saznao da jedan lik koji se inace ne eksponira postovima i temama preterano cesto damama salje p.p u kojoj naglasava da mu je kita 25cm i eksplicitno nudi sex.Kakav lik! :lol: :lol: :lol: :lol:

heh, ima toga, da znas! :lol:

meni je cak neki lik koji je imao 0 postova slao sliku svog djoke....a kasnije sam saznala da nisam jedina :? :x

Ako je kita na toj slici ogrooomna, verovatno sam to bio ja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ja sam vec pisao nesto na ovu temu. Sve je to kao i u zivotu i dobro i zlo. Imao sam i vrlo negativnih iskustava, a bogami i vrlo lepih. Sad sam u nekoj meno pauzi, a nadam se jos lepima. :wink:

Inace mislim da ovi admini imaju neku mogucnost da ceprkaju i citaju tudje PP-ove i to me bas nervira, jer ja ne mogu da citam tudje i onda nismo ravnopravni. Ljut sam na admine, a sta bi radio pojedinim da mi dopadnu saka. :roll: :lol:

A kad bi poceo da pricam sve trice i kucine, sve spletke, sve multi nikove, sve prevare, sva laganja, sva muvanja, koja sam otkrio...ne bi stalo na 15 strana. Ali stvarno se rade mahinacije majstorske...neki ljudi stvarno imaju mozak...drugi opet nemaju. No vise se ni ne trudim da provalim nista...em sto sad nemam vremena sve pratiti, a trenutno ni inspiracije za toliko gubljenje vremena.
 
Pera_Zdera:
Ja sam vec pisao nesto na ovu temu. Sve je to kao i u zivotu i dobro i zlo. Imao sam i vrlo negativnih iskustava, a bogami i vrlo lepih. Sad sam u nekoj meno pauzi, a nadam se jos lepima. :wink:

Inace mislim da ovi admini imaju neku mogucnost da ceprkaju i citaju tudje PP-ove i to me bas nervira, jer ja ne mogu da citam tudje i onda nismo ravnopravni. Ljut sam na admine, a sta bi radio pojedinim da mi dopadnu saka. :roll: :lol:

A kad bi poceo da pricam sve trice i kucine, sve spletke, sve multi nikove, sve prevare, sva laganja, sva muvanja, koja sam otkrio...ne bi stalo na 15 strana. Ali stvarno se rade mahinacije majstorske...neki ljudi stvarno imaju mozak...drugi opet nemaju. No vise se ni ne trudim da provalim nista...em sto sad nemam vremena sve pratiti, a trenutno ni inspiracije za toliko gubljenje vremena.

Pa dobro, mozes bar neku pikanteriju da nam kazes.Ne moras da imenujes nikoga.
 
snoshaj efendija:
Zanimaju me iskustva clanova foruma u vezi onih stvari koja se desavaju na forumu sakrivena od ociju ostalih clanova. Sitna podmetanja, nabacivanja, ogovaranja preko privatnih poruka.
Da li je to nesto sto se desava svima ili pojedincima? Da dobijate interesantne ili zgrazavajuce poruke poruke od ljudi koji su na pozornici jedno a iza kulisa drugo.
Naravno, ne imenovati nikoga vec samo iskustva.
heh,pa ne bas...na svu srecu! :P
preko PP komuniciram sa jako malim brojem odabranih ljudi i nema tu nikakvog podmetanja i zgrazavajucih poruka,super likovi=super i komunikacija :D .na nabacivanja ne odgovaram :? .ponekad razmenim s nekim mali broj porukica iskljucivo vezano za neki topic-da ne bi smarali druge na licu mesta.u svakom slucaju,nisu mi nikad stizali zgrazavajuci sadrzaji,sve manje-vise sipaticno.sad,tracarenja bude ponekad,u malim dozama,tu izmedju mene i pokoje forumashice,al' to bi radile i licno da se znamo :lol: .no,nista spektakularno:nema pljuvanja nekog treceg. :wink: cak,ako mogu da primetim:forumashi su iskreniji i zanimljiviji na PP nego sto to mozes primetiti citajuci necije postove,onako usput :roll:
 
snoshaj efendija:
Pa dobro, mozes bar neku pikanteriju da nam kazes.Ne moras da imenujes nikoga.
Necu nista konkretno iznositi, nije to moj film, ali recimo da mislim da na ovom forumu ima bas svega od onoga "on je ruzan, glup, siromasan i debeo sa malim i usput nenormalan je" do onoga "ako mi ga samo pipnes i u najavi ima oci da ti iskopam, jesi cula". :lol:

Ovo sam sad izmislio, da se neko ne oseti prozvanim.(ili ufrikombinovao iz mnogo razlicitih slucajeva sa raznim akterima) :wink:
 
stvarno? joj,hani,imas tako socne PP,pa sto ne rece ranije da pocnemo da se dokuckavamo :lol: !
ma,dajte,ljudi,ne mislite valjda ozbiljno?! :shock:
dobro,tu i tamo po koji extreman slucaj-OK,ali da sve bas funkcionise tako :roll: ...
 

Back
Top