Da li se treba boriti?

VesticaBG

Zainteresovan član
Poruka
265
Da li uvek vredi boriti se za voljenu osobu?
Uvek sam mislila da prava ljubav savrseno funkcionise, malo se svadjuckamo oko sitnica i to je sve...
Sta se desava ako se zaljubis u totalno razlicitu osobu kojoj imas potrebu sve da objasnjavas sta i kako i zasto...i tako u krug.
Ne mozes da raskines jer leptirici sljakaju po stomaku bez obzira na sve.
 
Racionalno počneš da važeš i razmišljaš tek kad ti leptirići bar delimično odlepršaju iz stomaka :wink:
Ne možeš vagati između 'različitosti' i leptirića, to su babe i žabe, i zato nisu ravnopravni tasovi na vagi...
Ljudi imaju različite potrebe, nekom su ti leptirići toliko važni da odlaze i iz naizgled dobre veze, samo zato što je već toliko vremena prošlo, i oni su odleteli. Drugi, naprotiv ostaju i u 'lošim' vezama samo zbog leptirića. Ma, zato je i to - 'dobra ili loša' veza toliko relativno...

A pitanje - da li se boriti? Ma, ja se borim i sa vetrenjačama ako treba :P

Ali, nemoj zaboraviti da se ti možeš boriti samo protiv same sebe, nikako protiv njega. Jer ti možeš samo menjati sebe, isto tako i samo on može promeniti nešto u sebi. Ako si spremna na to, samo napred 8)
 
e,bas tako k'o sto mackica kaze! :P
ma,leptirici uvek odleprsaju,pre ili kasnije...to nema veze s ljubavlju vec sa zaljubljenoscu.sad,ima mnogo ljudi koji tragaju stalno za leptiricima i ne mogu zbog toga da se skrase,ali to nije vec topic...hm,mozda ima i onih kojima leptirice bas podsticu te neke "nemoguce","fatalne","pseudomazohisticke" kombinacije u ljubavi :roll: ? da li si ti jedna od tih? :?
 
VesticaBG:
Da li uvek vredi boriti se za voljenu osobu?
Uvek sam mislila da prava ljubav savrseno funkcionise, malo se svadjuckamo oko sitnica i to je sve...
Sta se desava ako se zaljubis u totalno razlicitu osobu kojoj imas potrebu sve da objasnjavas sta i kako i zasto...i tako u krug.
Ne mozes da raskines jer leptirici sljakaju po stomaku bez obzira na sve.
UVEK!Naravno da se treba boriti
 
VesticaBG:
Da li uvek vredi boriti se za voljenu osobu?
Uvek sam mislila da prava ljubav savrseno funkcionise, malo se svadjuckamo oko sitnica i to je sve...
Sta se desava ako se zaljubis u totalno razlicitu osobu kojoj imas potrebu sve da objasnjavas sta i kako i zasto...i tako u krug.
Ne mozes da raskines jer leptirici sljakaju po stomaku bez obzira na sve.

naravno da ne. nemoj bezveze tracjiti djon na svojim cipelama. nije vredno ulozhenog truda. ovo je dvaesprvi vek a ne doba nekakvih romantizama ili renesansi... ionako cje kroz nedelju ili dve zanos izbledeti i svi leptirichi u tvom stomaku izdahnuti, a onda cjesh se, plashim se, morati suochiti sa par neprijatnih istina...
 
Naravno treba da se boris :!: :!: :!: Ne mozes da ocekujes da sve bude lepo samo od sebe, nego se treba boriti za srecu i ljubav, uopste za zivot :!: Ti si u njega ocigledno zaljubljena i ne treba da odustajes, jer se ne slazete sa mnogim stvarima :wink:
 
VesticaBG:
Da li uvek vredi boriti se za voljenu osobu?
Uvek sam mislila da prava ljubav savrseno funkcionise, malo se svadjuckamo oko sitnica i to je sve...
Sta se desava ako se zaljubis u totalno razlicitu osobu kojoj imas potrebu sve da objasnjavas sta i kako i zasto...i tako u krug.
Ne mozes da raskines jer leptirici sljakaju po stomaku bez obzira na sve.


Nema smisla boriti se ako ste totalno razliciti,samo gubljenje vremena bezveze.Jer ta veze pukne prije ili kasnije.
 
VesticaBG:
Da li uvek vredi boriti se za voljenu osobu?
Uvek sam mislila da prava ljubav savrseno funkcionise, malo se svadjuckamo oko sitnica i to je sve...
Sta se desava ako se zaljubis u totalno razlicitu osobu kojoj imas potrebu sve da objasnjavas sta i kako i zasto...i tako u krug.
Ne mozes da raskines jer leptirici sljakaju po stomaku bez obzira na sve.

Proveri da nemas hlamidiju
 
:lol: :lol:
No, zavisi. Za neke osobe se mozda i treba boriti, za neke ne. Sve zavisi od toga koliko ti je stalo i kako ta druga osoba gleda na tebe. Ako ti i nije nesto posebno stalo...ko sto mislim da je tvoj slucaj jer si ga ocenila kao 3 put glupljeg od sebe onda ne vredi, i isto ne vredi ako ta osoba ne pokazuje neko postovanje prema tebi.

Ali to da ga ucis - get used 2 it. Ja sam skoro uvek morao da ih ucim...od onih najglupljih stvri koje prosto da ne poverujes da neko ljudsko bice to ne zna, do onih advanced. Ne pricam sad samo o sexu, nego bukvalno o svemu.
 
ljudi,sve se to svede na ono:ne mozes pishati uz vetar :? (ako mi neverujete,pitajte onog ludog pissbottle-a :lol:) :!: u principu,ne treba niko nikoga da menja i da mu se konstantno prilagodjava!to pukne kad-tad :cry: ! mora postojati neki kompromis,ali u granicama.a ovde su predjene granice,kako mi se cini da je postavljena tema? :roll: a ako je problem samo u leptiricima,ma iz'es leptirice,ima vaznijih stvari! :wink:
 
Ma kakva borba.

Ako ste mnogo različiti u bitnim stvarima - to će da pukne kad tad u 95% situacija.

Onih 5% su ljudi koji se međusobno nauče /ko lekcije/ i prihvate. Iako se ne razumeju.
 
Kad_LupimLupim:
Ja kazem da nema smisla boriti se. Gubljenje vremena, a nicije vreme nije vaznije od sopstvenog.
Moj odgovor je najblizi ovome.
ja sam spreman da se borim za sve druge stvari za koje bi neki rekli da su nebitne,ali te fore kao...za voljeno bice,ljubav,kuratz-palatz...to je stvarno gubljenje vremena,zivaca,zdravlja...ma svega.I na kraju opet pitanje da li se sve to isplati,da li je vredno sve to mlatretiranje.Ja sam ubedjen da nije.
Hoces-hoces,neces-neces...palim dalje.Nema se vremena!
 
Fora u svemu je sto ja nikad do sada nisam imala leptirice u stomaku.
Nasi problemi i razjasnjavanja poticu najvise od toga sto namamo vremena da se vidjamo koliko bi zeleli. Ima i drugih stvari oko kojih se dzapamo i bitnih i nebitnih. Dodje period kada smo danima u nekoj raspravi i teranju inata. I tada se ja zapitam vredi li toliko energije trositi na njega, da li treba raskinuti, ma prebolecu ga kad tad.
I onda ga vidim, a leptiriciiiiiiiiiii
 

Back
Top