pomagaj

Odes na www.mirc.com nadjes levo u spisku gde pise Download mIRC,kliknes na to,onda se pojavi gomila "mirriora" odakle treba da skines program,gledas pod Evropa sto je logicno i skines npr onaj za Grcku ili Bugarsku jer su najblizi SCG mada ni to ne moras,mozes i UK.To je to.
 
skini xxlmirc sa www.xxlworld.tk , jer je na hrvatskom(umalo da napisem nasem :o) i mnogo ces se lakse snaci a i mnogo je bolji i ima vise funkcija od obicnog mirca.

P.S. a sto postavi ovaj topic ovde ovo je trebalo da ide na programi :!: I kakav hardverski problem moze da ti pravi mirc :? Da nemas mozda hardverski firewall :?:
 
Master_Chief:
ako uspes da skines javi pa ti kazem kako da konfigurises tako da mozes uci na krstaricu.
skinuo sam ja obican mirc,slovenija ili sta vec,pa sam cak skinuo i za krstaricu neki mirc i on mi pokazuje onaj brodic i sve,ali mi kaze kako nisam na vezi...pa zato i pitam sta dalje
 
verovatno si stigao dotle da samo treba da otcukas ono

/msg....

sto pise nekoliko reda iznad


Jao koliko sam se ja namucio dok nisam to provalio :x
 
evo sad sam probao i ono sto si mi ti reko ali nista,vjerovatno ne znam :( ,ali ako hocete da mi pomognete bicu veceras u pricaonici posle 23h,nick mi je trocadero...
 
loop:
kasno sam video ovaj post :(
,probao sam opet i kao sto kazes blizu sam bio,cak mi je i trazio ime,paword i alternativno ime,ali kad treba da se prikljucim na sobu kaze da nisam na mrezi ili konektovan,pa ako ti je sad jasnije i ako ti nije tesko reci mi sto dalje
 

Back
Top