Šta mislite o knjigama o zavođenju?

Truman

Elita
Poruka
22.709
Postoje i posebni kursevi na kojima naravno nisam bio, a par knjiga sam preleto. Ima li nekog da je probao da radi baš to što savetuju ''eksperti za zavođenje''? Radi li to? Meni su se neki saveti učinili korisnim, ali neki prilično glupim - pogotovu oni tipa treba da budeš zgodan i da imaš glas kao Šon Koneri.:dash:
 
a opet neki se kunu da rade...

Koji neki? Neki inicijali iz knjiga :D? Možda nekima u tvom okruženju i radi, recimo funkcioniše jedna teorija, dok ne izađe druga knjiga koja pobija prvu teoriju i propagira nešto suprotno.
Dakle, šta ti čitaš od toga i šta želiš da postigneš?
Mada, ima toliko divnih knjiga, gde ti niko ne podvlači šta ti je činiti, nego recimo-saživiš se sa junakom neke pripovetke, knjige...Msm da se tako može više pojmiti o međuljudskim odnosima, samo ono-nije servirano na tacnu i treba malo razmišljati :D
Ustvari inteligentan čovek neće kupiti knjigu ,,Kako postati milioner za 5 minuta " ili ,,Kako pojebati pola sela za 5 minuta"-i u podnaslovu -bez mnogo muke :D
 
ako ti se cita, citaj, ako te plasi, onda valjda nemoj
ili mozes da citas i ako te plasi, nekad me plase te samopomoc knjige bilo kog tipa, da li zapadnjackog ili istocnjackog
neko je u ovom trenutku na tom nivou vec, svojim rodjenjem ili nekim radom na sebi je tu, ti nisi a mozda ti ne treab, mozda ti treba, ali otkud znam, mnogi se smuvaju bez tih knjiga mozda su nesrecni zauvek :(
 
Postoje i posebni kursevi na kojima naravno nisam bio, a par knjiga sam preleto. Ima li nekog da je probao da radi baš to što savetuju ''eksperti za zavođenje''? Radi li to? Meni su se neki saveti učinili korisnim, ali neki prilično glupim - pogotovu oni tipa treba da budeš zgodan i da imaš glas kao Šon Koneri.:dash:

ne postoje dve iste žene pa stvarno ne znam kako ćeš to naučiti da zavodiš...
ako ti već slabo ide, onda budi to što jesi pa ćeš nekoj zapasti za oko te će ona zavesti tebe.
A ako se ni to ne desi onda poradi na sebi, ne trebaju ti knjige, posmatraj okolinu i uklopi se :)
 
Koji neki? Neki inicijali iz knjiga :D? Možda nekima u tvom okruženju i radi, recimo funkcioniše jedna teorija, dok ne izađe druga knjiga koja pobija prvu teoriju i propagira nešto suprotno.
Dakle, šta ti čitaš od toga i šta želiš da postigneš?
Mada, ima toliko divnih knjiga, gde ti niko ne podvlači šta ti je činiti, nego recimo-saživiš se sa junakom neke pripovetke, knjige...Msm da se tako može više pojmiti o međuljudskim odnosima, samo ono-nije servirano na tacnu i treba malo razmišljati :D
Ustvari inteligentan čovek neće kupiti knjigu ,,Kako postati milioner za 5 minuta " ili ,,Kako pojebati pola sela za 5 minuta"-i u podnaslovu -bez mnogo muke :D

Ne moraš odmah da pripisuješ čoveku da je follower takvih književnih tokova, možda je čovek samo radoznao a nikada nije čitao to pa ga zanima :D

Pročito sam jednu takvu knjigu, ono, popularna psihologija, kako biti uspešan bla bla.. Hvalio mi drugar koji je prlično inteligentan pa reko ajde da vidim, možda ima nešto pametno.. U suštini iščita se 300 strana za par sati.. Bude nekoliko dobrih ideja i ostatak knjige površnost i uopštenost.. Npr u toj koju pročitah je ladno bio odeljak za žene - kako se odbraniti od silovatelja :neutral: Nekih deset tačaka, pri čemu su prva i treća u suprotnosti sa petom i osmom a deveta je kratki kurs samoodbrane :roll: I sad je neko spreman kao..

Kao i sve što se sprema za masovnu konzumaciju, verujem da je većinom površno i patetično.. Ljudi danas žele brzu pomoć, bez mnogo muke
 
ne postoje dve iste žene pa stvarno ne znam kako ćeš to naučiti da zavodiš...
ako ti već slabo ide, onda budi to što jesi pa ćeš nekoj zapasti za oko te će ona zavesti tebe.
A ako se ni to ne desi onda poradi na sebi, ne trebaju ti knjige, posmatraj okolinu i uklopi se :)
Не постоје идентичне, али постоје сасвим довољно сличне у понашању да можеш направити неку генерализацију и спрам тога се понијети на одређен начин.
Отуда мување другарице или завођење задиркивањем, контрирањем или неким негативним комплиментом након што је дао позитиван који је она одбила, када рецимо жени додирнути овлаш раме или надланицу, све ово пали код жена, само је фора што момак не зна шта би од свега могло да упали, а уз то, постоје и жене неосвојиве неким мушкарцима... претпостављам да је исто и код завођења мушкарца, или можда мало лакше: )
 
Alteregona, nemaš ti pojma koji je moj književni ukus :) Kakve veze ovo ima s književnošću, inače te knjige o zavođenju su prilično slične - nema tu nekih novih, radikalno drugačijih teorija.


CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Pa, ako ovo nije tvoj književni ukus, onda mi je mnogo lepše to znati. Taman sam htela da ti napišem da umesto self knjiga pročitaš ,,Tunel" koji se meni urezao u mozak, negde oko moje 18-19 god...I jedan je od romana za čitav život :)
 
Не постоје идентичне, али постоје сасвим довољно сличне у понашању да можеш направити неку генерализацију и спрам тога се понијети на одређен начин.
Отуда мување другарице или завођење задиркивањем, контрирањем или неким негативним комплиментом након што је дао позитиван који је она одбила, када рецимо жени додирнути овлаш раме или надланицу, све ово пали код жена, само је фора што момак не зна шта би од свега могло да упали, а уз то, постоје и жене неосвојиве неким мушкарцима... претпостављам да је исто и код завођења мушкарца, или можда мало лакше: )
Zar onda nije bolja preporuka čitati transakcionu analizu od Berna? Recimo ,,Šta kažeš posle zdravo"
 
Не постоје идентичне, али постоје сасвим довољно сличне у понашању да можеш направити неку генерализацију и спрам тога се понијети на одређен начин.
Отуда мување другарице или завођење задиркивањем, контрирањем или неким негативним комплиментом након што је дао позитиван који је она одбила, када рецимо жени додирнути овлаш раме или надланицу, све ово пали код жена, само је фора што момак не зна шта би од свега могло да упали, а уз то, постоје и жене неосвојиве неким мушкарцима... претпостављам да је исто и код завођења мушкарца, или можда мало лакше: )

Ih, Leptiriću!
 
Postoje i posebni kursevi na kojima naravno nisam bio, a par knjiga sam preleto. Ima li nekog da je probao da radi baš to što savetuju ''eksperti za zavođenje''? Radi li to? Meni su se neki saveti učinili korisnim, ali neki prilično glupim - pogotovu oni tipa treba da budeš zgodan i da imaš glas kao Šon Koneri.:dash:

kaki mi se od toga
iskustvo i neka individualna praksa je
jedino što ima smisla:lol:al cenim da nekima trebaju i takva uputstva:(
i da dobra hormonalna struktura partnera lol se ceni
 
Knjige o zavođenju? :think:

Mislim da je krajnje vreme da ih počnem čitati :aha:

A, što se tiče "Šta kažeš posle zdravo" pa, ja obično kažem "kako si" al to i nije baš mnogo pametno, a? :aha:

Nije, Kruškice :D Možeš svašta čuti, recimo neko ti ispriča sadašnji i tri prethodna života, a i nekoliko budućih.... dok tebi graške znoja izbijaju na čelu, dok se počešeš iza uha-prošlo 50 godina :D
 
Zar onda nije bolja preporuka čitati transakcionu analizu od Berna? Recimo ,,Šta kažeš posle zdravo"
Не знам каква је то књига. Мада, ако човјек нема успјеха у освајању или бар привлачењу пажње, све ми ово дјелује слабо да имало помогне, више је то надградња, продавање понеког трика и слично.
Недавно је емитована емисија у којој је био гост да ли неки инструктор завођења, водитељи су били она Маријана, мислим да је водила великог брата, као и Мики исто из великог брата... Лара сигурно зна која је емисија у питању и ко је тачно лик који је гостовао... углавном, интересантно је видјети шта се деси профи завођења кад пред њега стане добра цица: )
 
Не знам каква је то књига. Мада, ако човјек нема успјеха у освајању или бар привлачењу пажње, све ми ово дјелује слабо да имало помогне, више је то надградња, продавање понеког трика и слично.
Недавно је емитована емисија у којој је био гост да ли неки инструктор завођења, водитељи су били она Маријана, мислим да је водила великог брата, као и Мики исто из великог брата... Лара сигурно зна која је емисија у питању и ко је тачно лик који је гостовао... углавном, интересантно је видјети шта се деси профи завођења кад пред њега стане добра цица: )

A realno, nema tog tipa ko se ne bi spetljao kad onako skoče na njega, bile su na svom terenu a i sve na televziji :lol:

No, nezavisno od toga, lik jeste slepac..
 

Back
Top